tomski
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
j
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sawus1990
akurat sevilla została rozjechana 4-0 w lidze, a nie jakieś marne 3-2 ledwo co, a co do pucharu króla to się chłopie nie ośmieszaj
0
marcin gaucho
To ja sie wlasnie pytam. Wg autora tak bylo
0
Autor napisał: Oczywistym było, że nie będzie on chciał zrobić krzywdy klubowi, dla którego uczynił tak wiele, oraz w którym wybrano go najlepszym piłkarzem w historii... Co za bzdura!!!
0
hej, to jak gralismy w tym meczu bo, bo niestety nie widzialem?
0
ja poprosze na 1-0 z valencia..
0
nie bój figo, i tak cie nie ominie!!!
0
kurde, ale smierdzi dla nich golem
0
zmiany byly dzis cudowne
0
zmiany byly dzis cudowne
0
wynik zdaje sie powtorzony z poprzedniego sezonu. Spodziewal sie ktos tego mimo wszystko??
0
Mogliby, np jutro
0
hej, moze real jutro nie da rady i bedzie choc remis..Tak czy siak swiat sie nie skonczy jak stracimy pozycje lidera.To i tak bedzie chwilowe!