0

sawus1990

akurat sevilla została rozjechana 4-0 w lidze, a nie jakieś marne 3-2 ledwo co, a co do pucharu króla to się chłopie nie ośmieszaj

0

marcin gaucho

To ja sie wlasnie pytam. Wg autora tak bylo

0

Autor napisał: Oczywistym było, że nie będzie on chciał zrobić krzywdy klubowi, dla którego uczynił tak wiele, oraz w którym wybrano go najlepszym piłkarzem w historii... Co za bzdura!!!

0

hej, to jak gralismy w tym meczu bo, bo niestety nie widzialem?

0

ja poprosze na 1-0 z valencia..

0

nie bój figo, i tak cie nie ominie!!!

0

kurde, ale smierdzi dla nich golem

0

zmiany byly dzis cudowne

0

zmiany byly dzis cudowne

0

wynik zdaje sie powtorzony z poprzedniego sezonu. Spodziewal sie ktos tego mimo wszystko??

0

Mogliby, np jutro

0

hej, moze real jutro nie da rady i bedzie choc remis..Tak czy siak swiat sie nie skonczy jak stracimy pozycje lidera.To i tak bedzie chwilowe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?