0

po zdobyciu superpucharu hiszpanii?? A kiedy byly mecze??

0

wszystkie opinie na temat rĂłznicy poziomu ligi angielskiej a hiszpanskiej sa chyba jednak przesadzone.I to grubo!

Myslalem ze Chicharito cos pokaze, a to byl totalnie niewidoczny zawodnik. Gdzies przeczytalem o Parku jako zawodniku, ktory bedzie sprawial niewiarygodne problemy, a odnioslem wrazenie ze nie zalapalby sie do kadry Polski w takiej formie..

0

MVP dalo o sobie znac w najwazniejszym momencie!!!

0

michal740, rzeczywiscie, w dwojke rozpykali cala druzyne!

0

a na naszej klasie nie maja konta he?

0

drugi koles po Raulu zaslugujacy na szacunek

0

w lidze mistrzow sa zatem troche inne reguly niz w lidze hiszpanskiej. Pique dostal czerwien z getafe ale zoltych mu to nie anulowalo..

0

chyba jeden z niewielu Polaków który był szanowany bez względu na narodowość

0

ekwi, Ty chyba nie doczytales albo masz w dupie ze Cie poparlem wczesniej..I nie mieszaj mojego ojca w to wiecej czlowieku!

0

ekwi

zgzdza sie, niedlugo bedziemy sie calowac po jajcach...Co to ma byc??

0

ekwi

zgzdza sie, niedlugo bedziemy sie calowac po jajcach...Co to ma byc??

0

ekwi

zgzdza sie, niedlugo bedziemy sie calowac po jajcach...Co to ma byc??

0

cule a muerte.. A Ty nie piszesz czasami z Hiszpani?? :):):).. Zart..

0

cule a muerte.. A Ty nie piszesz czasami z Hiszpani?? :):):).. Zart..

0

nie zrozum mnie zle zetoman ale urodzilo Ci sie dziecko a Ty siedzisz na fcbarca...???

0

Bez zadnego pieprzenia jaki to dobry zespol ten Real. Podoba mi sie jak pilkarze nie owijaja w bawelne...Jestesmy wrogami, szacunek powinien byc ale bez cukrowania..

0

uciekaj marco na swoja stronke leczyc kompleksy

0

ok,przejdzie Ci :)

0

damiano, nie pisz tyle bo i tak nikt nie czyta takich dlugich komentarzy..pozdro

0

hej, czy ktos moze wie co z biletami na hercules bo na oficjalnej stronie chyba nie ma. Dzieki!!

0

zizou676

skoro wlazles tu zeby zobaczyc ile osob sprowokujesz to sam jestes debilem

0

widac tu 2 wątki-pierdolenie o polityce i klotnia 2 kolesi. A co z dzisiejszym meczem?

0

ludzie, wymiencie sie numerami gg i tam nawijajcie o maturze.

0

najbardziej smiesza mnie kibice takich wlasnie cienkich klubikow jak inter czy real, ktorzy nie mieli jaj zalogowac sie tutaj jak ich smieszne druzynki dostawaly od Barcy w pizde. Zakompleksione frajerstwo

0

najbardziej smiesza mnie kibice takich wlasnie cienkich klubikow jak inter czy real, ktorzy nie mieli jaj zalogowac sie tutaj jak ich smieszne druzynki dostawaly od Barcy w pizde. Zakompleksione frajerstwo

0

sedzia chuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Na roznych forach zarzuca sie FCB ze nie miala czarnych opasek na meczu, podczas gdy pilkarze Realu takie mieli. A ja sie pytam w jaki sposob mieli sie w nie zaopatrzyc skoro grali na obcym terenie a tragedia wydarzyla sie jak juz byli w madrycie. Moze organizatorzy meczu powinni im takie dostarczyc? Moge nie miec racji, pozdrawiam

0

Nie ma co przejmowac komentazami kibicow realu. Musza do czegos sie przyczepic...

0

jasne i jeszcze jego rodaka-super strzelca Davida Healy'ego

0

Tak samo? Po pierwsze na wyższym etapie rozgrywek, a po drugie sam wiesz z kim. A Real z kim? I w jakim stylu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?