tomski
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
j
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po zdobyciu superpucharu hiszpanii?? A kiedy byly mecze??
0
wszystkie opinie na temat rĂłznicy poziomu ligi angielskiej a hiszpanskiej sa chyba jednak przesadzone.I to grubo!
Myslalem ze Chicharito cos pokaze, a to byl totalnie niewidoczny zawodnik. Gdzies przeczytalem o Parku jako zawodniku, ktory bedzie sprawial niewiarygodne problemy, a odnioslem wrazenie ze nie zalapalby sie do kadry Polski w takiej formie..
0
MVP dalo o sobie znac w najwazniejszym momencie!!!
0
michal740, rzeczywiscie, w dwojke rozpykali cala druzyne!
0
a na naszej klasie nie maja konta he?
0
drugi koles po Raulu zaslugujacy na szacunek
0
w lidze mistrzow sa zatem troche inne reguly niz w lidze hiszpanskiej. Pique dostal czerwien z getafe ale zoltych mu to nie anulowalo..
0
chyba jeden z niewielu Polaków który był szanowany bez względu na narodowość
0
ekwi, Ty chyba nie doczytales albo masz w dupie ze Cie poparlem wczesniej..I nie mieszaj mojego ojca w to wiecej czlowieku!
0
ekwi
zgzdza sie, niedlugo bedziemy sie calowac po jajcach...Co to ma byc??
0
ekwi
zgzdza sie, niedlugo bedziemy sie calowac po jajcach...Co to ma byc??
0
ekwi
zgzdza sie, niedlugo bedziemy sie calowac po jajcach...Co to ma byc??
0
cule a muerte.. A Ty nie piszesz czasami z Hiszpani?? :):):).. Zart..
0
cule a muerte.. A Ty nie piszesz czasami z Hiszpani?? :):):).. Zart..
0
nie zrozum mnie zle zetoman ale urodzilo Ci sie dziecko a Ty siedzisz na fcbarca...???
0
Bez zadnego pieprzenia jaki to dobry zespol ten Real. Podoba mi sie jak pilkarze nie owijaja w bawelne...Jestesmy wrogami, szacunek powinien byc ale bez cukrowania..
0
uciekaj marco na swoja stronke leczyc kompleksy
0
ok,przejdzie Ci :)
0
damiano, nie pisz tyle bo i tak nikt nie czyta takich dlugich komentarzy..pozdro
0
hej, czy ktos moze wie co z biletami na hercules bo na oficjalnej stronie chyba nie ma. Dzieki!!
0
zizou676
skoro wlazles tu zeby zobaczyc ile osob sprowokujesz to sam jestes debilem
0
widac tu 2 wątki-pierdolenie o polityce i klotnia 2 kolesi. A co z dzisiejszym meczem?
0
ludzie, wymiencie sie numerami gg i tam nawijajcie o maturze.
0
najbardziej smiesza mnie kibice takich wlasnie cienkich klubikow jak inter czy real, ktorzy nie mieli jaj zalogowac sie tutaj jak ich smieszne druzynki dostawaly od Barcy w pizde. Zakompleksione frajerstwo
0
najbardziej smiesza mnie kibice takich wlasnie cienkich klubikow jak inter czy real, ktorzy nie mieli jaj zalogowac sie tutaj jak ich smieszne druzynki dostawaly od Barcy w pizde. Zakompleksione frajerstwo
0
sedzia chuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Na roznych forach zarzuca sie FCB ze nie miala czarnych opasek na meczu, podczas gdy pilkarze Realu takie mieli. A ja sie pytam w jaki sposob mieli sie w nie zaopatrzyc skoro grali na obcym terenie a tragedia wydarzyla sie jak juz byli w madrycie. Moze organizatorzy meczu powinni im takie dostarczyc? Moge nie miec racji, pozdrawiam
0
Nie ma co przejmowac komentazami kibicow realu. Musza do czegos sie przyczepic...
0
jasne i jeszcze jego rodaka-super strzelca Davida Healy'ego
0
Tak samo? Po pierwsze na wyższym etapie rozgrywek, a po drugie sam wiesz z kim. A Real z kim? I w jakim stylu?