2 lutego 2025, 14:26
0
Balde gra słabo
2 lutego 2025, 14:11
Messi dołączył do Barcelony? Bo Yamal drybluje jak on :D
2 lutego 2025, 14:07
Lamine the best
2 lutego 2025, 14:03
1
@PJ777 I niektórzy chcą powrotu Xaviego…
2 lutego 2025, 14:02
@Greenalley SR pod koniec swojego pobytu l nadawał się na taką Almerie, czy inne Las Palmas, ale na te ważne mecze? Atletic go skompromitował, a Xavi zamiast takiego Casado wystawiał go z realem od 1 minuty
2 lutego 2025, 14:00
3
Jako zmiennik daje radę. Na pewno teraz jest lepszy niż na początku sezonu, gdzie grał katastrofę
2 lutego 2025, 13:59
@Kapitan9 Jak Martin to będzie sabotaż.
@4Fabregas4 Lewy przeciwko Alaves akurat strzela
2 lutego 2025, 10:58
@seba2811 Tebas na pewno płakał po porażce białych :D
2 lutego 2025, 10:57
@partymaker Tylko że to Barcelonie zabierali prawidłowe gole przykładowo w kwietniowym clasico
2 lutego 2025, 10:50
Oczywiście po przegranej realu. Widać rękę Pereza..
2 lutego 2025, 10:49
@pienaar Dzwoń do Flicka żeby tego „dramatu” nie wystawiał!
1 lutego 2025, 22:50
@ali3gator To co powiedzieć o formie barcy?
1 lutego 2025, 22:49
@dzefrej234 przepieroli to
1 lutego 2025, 22:28
Pierwszy sędzia który nienawidzi rządowych
1 lutego 2025, 22:27
@BarcaFan20048989 Obstawiał ze barca wygra LL
1 lutego 2025, 22:26
@macio_944 Niestety taka prawda. Przykład męczennika i angielskiego chama to udowadnia
1 lutego 2025, 22:23
@esem91 Espanyol ma farta dzis ze trafił na ślepego :D
@michal26 Gdyby był sędzią….
1 lutego 2025, 22:20
Mam pytanko. Czy komentatorzy z canal+ mają kupon na zwycięstwo realu? Bo ciągle kontrowersja według nich jest…
1 lutego 2025, 22:18
@Katalonik97 Tak.
4
@Konus69 Na najlepszego bramkarza, ministra obrony narodowej - Wojtka Szczęsnego!
1 lutego 2025, 22:17
@Pnog37 Na miejscu Ancelottiego bym się modlił że mięśniówka
@Katalonik97 Karny?
1 lutego 2025, 22:16
@333tricampeones333 Jest niedoceniany. Powinien być w barcy, jest 10x lepszy niż Martin.
Bardzooo kontrowersyjny mecz według Cwiakaly nadal bez bramek. Jestem zdziwiony.
1 lutego 2025, 22:15
@Encore Z Valladoid to może jest
1 lutego 2025, 21:35
@Pedri16Future Ojj, no to obrona realu ma kłopoty.
1 lutego 2025, 21:32
@MesQueUnClub96 Marmousha wręcz na pewno wystawi. Powinien odpuścić z Nunesem na PO
1 lutego 2025, 21:30
Jak Rashford ma do villi iść to może znowu Adama przyjdzie na wypożyczenie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Balde gra słabo
0
Messi dołączył do Barcelony? Bo Yamal drybluje jak on :D
0
Lamine the best
1
@PJ777 I niektórzy chcą powrotu Xaviego…
0
@Greenalley SR pod koniec swojego pobytu l nadawał się na taką Almerie, czy inne Las Palmas, ale na te ważne mecze? Atletic go skompromitował, a Xavi zamiast takiego Casado wystawiał go z realem od 1 minuty
3
Jako zmiennik daje radę. Na pewno teraz jest lepszy niż na początku sezonu, gdzie grał katastrofę
0
@Kapitan9 Jak Martin to będzie sabotaż.
0
@4Fabregas4 Lewy przeciwko Alaves akurat strzela
0
@seba2811 Tebas na pewno płakał po porażce białych :D
1
@partymaker Tylko że to Barcelonie zabierali prawidłowe gole przykładowo w kwietniowym clasico
0
Oczywiście po przegranej realu. Widać rękę Pereza..
0
@pienaar Dzwoń do Flicka żeby tego „dramatu” nie wystawiał!
0
@ali3gator To co powiedzieć o formie barcy?
0
@dzefrej234 przepieroli to
0
Pierwszy sędzia który nienawidzi rządowych
0
@BarcaFan20048989 Obstawiał ze barca wygra LL
1
@macio_944 Niestety taka prawda. Przykład męczennika i angielskiego chama to udowadnia
0
@esem91 Espanyol ma farta dzis ze trafił na ślepego :D
0
@michal26 Gdyby był sędzią….
0
Mam pytanko. Czy komentatorzy z canal+ mają kupon na zwycięstwo realu? Bo ciągle kontrowersja według nich jest…
0
@Katalonik97 Tak.
4
@Konus69 Na najlepszego bramkarza, ministra obrony narodowej - Wojtka Szczęsnego!
0
@Pnog37 Na miejscu Ancelottiego bym się modlił że mięśniówka
0
@Katalonik97 Karny?
0
@333tricampeones333 Jest niedoceniany. Powinien być w barcy, jest 10x lepszy niż Martin.
0
Bardzooo kontrowersyjny mecz według Cwiakaly nadal bez bramek. Jestem zdziwiony.
1
@Encore Z Valladoid to może jest
0
@Pedri16Future Ojj, no to obrona realu ma kłopoty.
1
@MesQueUnClub96 Marmousha wręcz na pewno wystawi. Powinien odpuścić z Nunesem na PO
0
Jak Rashford ma do villi iść to może znowu Adama przyjdzie na wypożyczenie.