0

Balde gra słabo

0

Messi dołączył do Barcelony? Bo Yamal drybluje jak on :D

0

Lamine the best

1

@PJ777 I niektórzy chcą powrotu Xaviego…

0

@Greenalley SR pod koniec swojego pobytu l nadawał się na taką Almerie, czy inne Las Palmas, ale na te ważne mecze? Atletic go skompromitował, a Xavi zamiast takiego Casado wystawiał go z realem od 1 minuty

3

Jako zmiennik daje radę. Na pewno teraz jest lepszy niż na początku sezonu, gdzie grał katastrofę

0

@Kapitan9 Jak Martin to będzie sabotaż.

0

@4Fabregas4 Lewy przeciwko Alaves akurat strzela

0

@seba2811 Tebas na pewno płakał po porażce białych :D

1

@partymaker Tylko że to Barcelonie zabierali prawidłowe gole przykładowo w kwietniowym clasico

0

Oczywiście po przegranej realu. Widać rękę Pereza..

0

@pienaar Dzwoń do Flicka żeby tego „dramatu” nie wystawiał!

0

@ali3gator To co powiedzieć o formie barcy?

0

@dzefrej234 przepieroli to

0

Pierwszy sędzia który nienawidzi rządowych

0

@BarcaFan20048989 Obstawiał ze barca wygra LL

1

@macio_944 Niestety taka prawda. Przykład męczennika i angielskiego chama to udowadnia

0

@esem91 Espanyol ma farta dzis ze trafił na ślepego :D

0

@michal26 Gdyby był sędzią….

0

Mam pytanko. Czy komentatorzy z canal+ mają kupon na zwycięstwo realu? Bo ciągle kontrowersja według nich jest…

0

4

@Konus69 Na najlepszego bramkarza, ministra obrony narodowej - Wojtka Szczęsnego!

0

@Pnog37 Na miejscu Ancelottiego bym się modlił że mięśniówka

0

@Katalonik97 Karny?

0

@333tricampeones333 Jest niedoceniany. Powinien być w barcy, jest 10x lepszy niż Martin.

0

Bardzooo kontrowersyjny mecz według Cwiakaly nadal bez bramek. Jestem zdziwiony.

1

@Encore Z Valladoid to może jest

0

@Pedri16Future Ojj, no to obrona realu ma kłopoty.

1

@MesQueUnClub96 Marmousha wręcz na pewno wystawi. Powinien odpuścić z Nunesem na PO

0

Jak Rashford ma do villi iść to może znowu Adama przyjdzie na wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?