21 stycznia 2025, 20:51
2
Dawaj Szczena, pokaż hejterom.
20 stycznia 2025, 18:29
0
@4Fabregas4 A co z LM, superpucharem, stylem? Xaviego ratowały inwidualności nie było widać stylu, ani ręki trenera.
18 stycznia 2025, 23:53
7
Jakby to był Vini to 100% karny
18 stycznia 2025, 23:50
Lewy i Loniaki się nie popisali
17 stycznia 2025, 07:09
@Lokusekpl Tylko w innym meczu gwiżdżą 0.1 cm spalone, czy po 50 podaniach… ale akurat nie w meczach krulewskich
17 stycznia 2025, 07:08
@Kazragore w rmtv już robią artykuł :D
17 stycznia 2025, 07:07
3
Sędzia ponownie MVP krulewskich. Ratuje ich w najważniejszych momentach.
15 stycznia 2025, 22:40
Sędzia ma obsesje?
15 stycznia 2025, 22:37
No i dupa jak amator wchodzi
15 stycznia 2025, 22:36
@Lordzi To byli ci dorośli „eksperci”,
15 stycznia 2025, 22:35
@esem91 piłeś chyba?
15 stycznia 2025, 22:32
1
600 podań przed był spalony…..
15 stycznia 2025, 22:28
Sędziego nadal boli 5-2 czy co?
15 stycznia 2025, 22:27
@MesQueUnClub96 To już jest tradycja ;)
15 stycznia 2025, 22:23
I tu będzie spalony bo 50 podań przed był offside :D
15 stycznia 2025, 22:22
Sędzia do wyjebania z varem
15 stycznia 2025, 22:20
W końcu coś zrobił dobrego De Jong
15 stycznia 2025, 22:18
Betis naprawdę bardzo dobrze ustawia pułapki ofsajdowe
15 stycznia 2025, 21:19
De Jong umiesz podać do przodu?
15 stycznia 2025, 21:07
Słyszałem opinie żeby sprzedać Gaviego. Jak widać wystarczyło mu dać czas
15 stycznia 2025, 21:01
Nie mógł Fort zamiast Martina??
15 stycznia 2025, 21:00
@Manypijany Tak powinno być w przypadku LL i Copa del rey. Ale jakoś nie ma. Gdzie kosekwencja?
15 stycznia 2025, 20:59
Jak jest De Jong to będzie gówno. Wiemy jak zagrał poprzedni mecz z Betisem
15 stycznia 2025, 20:58
Ja pier**** De Jong w 1 składzie
12 stycznia 2025, 23:13
Nieprawdobodny mecz.Yamal ponownie udawania jak jest dobry, a biali znowu dostali wpierdziel
12 stycznia 2025, 22:03
Jestem zwolennikiem Wojtka ale brawo Pena!!!
12 stycznia 2025, 21:35
Czerwona dla małpy jak nic
12 stycznia 2025, 21:28
@krzakov A jak pena się zachował? Przy golu Rodrygo?
12 stycznia 2025, 21:27
Pena to się zachował jak amator przy tym golu
12 stycznia 2025, 21:25
@Wowo30 Rudiger też
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Dawaj Szczena, pokaż hejterom.
0
@4Fabregas4 A co z LM, superpucharem, stylem? Xaviego ratowały inwidualności nie było widać stylu, ani ręki trenera.
7
Jakby to był Vini to 100% karny
0
Lewy i Loniaki się nie popisali
0
@Lokusekpl Tylko w innym meczu gwiżdżą 0.1 cm spalone, czy po 50 podaniach… ale akurat nie w meczach krulewskich
0
@Kazragore w rmtv już robią artykuł :D
3
Sędzia ponownie MVP krulewskich. Ratuje ich w najważniejszych momentach.
2
Sędzia ma obsesje?
0
No i dupa jak amator wchodzi
0
@Lordzi To byli ci dorośli „eksperci”,
0
@esem91 piłeś chyba?
1
600 podań przed był spalony…..
7
Sędziego nadal boli 5-2 czy co?
1
@MesQueUnClub96 To już jest tradycja ;)
0
I tu będzie spalony bo 50 podań przed był offside :D
2
Sędzia do wyjebania z varem
0
W końcu coś zrobił dobrego De Jong
1
Betis naprawdę bardzo dobrze ustawia pułapki ofsajdowe
0
De Jong umiesz podać do przodu?
0
Słyszałem opinie żeby sprzedać Gaviego. Jak widać wystarczyło mu dać czas
2
Nie mógł Fort zamiast Martina??
1
@Manypijany Tak powinno być w przypadku LL i Copa del rey. Ale jakoś nie ma. Gdzie kosekwencja?
3
Jak jest De Jong to będzie gówno. Wiemy jak zagrał poprzedni mecz z Betisem
2
Ja pier**** De Jong w 1 składzie
2
Nieprawdobodny mecz.
Yamal ponownie udawania jak jest dobry, a biali znowu dostali wpierdziel
0
Jestem zwolennikiem Wojtka ale brawo Pena!!!
0
Czerwona dla małpy jak nic
0
@krzakov A jak pena się zachował? Przy golu Rodrygo?
1
Pena to się zachował jak amator przy tym golu
0
@Wowo30 Rudiger też