2

Dawaj Szczena, pokaż hejterom.

0

@4Fabregas4 A co z LM, superpucharem, stylem? Xaviego ratowały inwidualności nie było widać stylu, ani ręki trenera.

7

Jakby to był Vini to 100% karny

0

Lewy i Loniaki się nie popisali

0

@Lokusekpl Tylko w innym meczu gwiżdżą 0.1 cm spalone, czy po 50 podaniach… ale akurat nie w meczach krulewskich

0

@Kazragore w rmtv już robią artykuł :D

3

Sędzia ponownie MVP krulewskich. Ratuje ich w najważniejszych momentach.

2

Sędzia ma obsesje?

0

No i dupa jak amator wchodzi

0

@Lordzi To byli ci dorośli „eksperci”,

0

@esem91 piłeś chyba?

1

600 podań przed był spalony…..

7

Sędziego nadal boli 5-2 czy co?

1

@MesQueUnClub96 To już jest tradycja ;)

0

I tu będzie spalony bo 50 podań przed był offside :D

2

Sędzia do wyjebania z varem

0

W końcu coś zrobił dobrego De Jong

1

Betis naprawdę bardzo dobrze ustawia pułapki ofsajdowe

0

De Jong umiesz podać do przodu?

0

Słyszałem opinie żeby sprzedać Gaviego. Jak widać wystarczyło mu dać czas

2

Nie mógł Fort zamiast Martina??

1

@Manypijany Tak powinno być w przypadku LL i Copa del rey. Ale jakoś nie ma. Gdzie kosekwencja?

3

Jak jest De Jong to będzie gówno. Wiemy jak zagrał poprzedni mecz z Betisem

2

Ja pier**** De Jong w 1 składzie

2

Nieprawdobodny mecz.
Yamal ponownie udawania jak jest dobry, a biali znowu dostali wpierdziel

0

Jestem zwolennikiem Wojtka ale brawo Pena!!!

0

Czerwona dla małpy jak nic

0

@krzakov A jak pena się zachował? Przy golu Rodrygo?

1

Pena to się zachował jak amator przy tym golu

0

@Wowo30 Rudiger też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?