0

Raphinha zrąbał

1

Laporta kup Gyokeresa. Lewy coraz bardziej denerwuje

1

Lewy XDD

…………___

0

@BORO_12 Ciekawe jak zagra. Do meczu z valencia grał fatalnie

1

@Mankind Tak.

———

0

Szczęsny co narazie najlepiej zagrał

0

Bardzo słaba I połowa. Oby na 2 się odpalili

1

De Jong i Araujo grają jak idioci

0

@Criss18Barca Ten stadion jest poprostu chujo**. Na fazę pucharową LM powinni grać na Metropolitano albo na RDCE

1

Szczęsny brawo!!!

1

Jeszcze 2 gole lewego i mekambe nie przegoni.

0

@JiXSaw Normalnie jak w przypadku Repki.

2

Fermin mecz życia

0

Szczęsna ma szczęście

0

@aspr1me Za to szczena jest najlepszym w bronieniu :D

2

Fermin,De Jong i Torres w pierwszym składzie. Flick od początku funduje wybuchową mieszankę

1

Laporta sprzedaj to drewno!

1

LM w Canal+ to totalna porażka. Juz lepiej było jak Polsat transmitował

1

Biali co narazie słabo a mają tak słabego przeciwnika.

2

@MajkiYB Dzisiaj Cubarsi też się nie popisał. Zwłaszcza przy pierwszym golu. Inigo natomiast jest liderem obrony, wręcz najlepszym SO obecnie. W tym meczu było widać jego nieobecność

19

Przedwszystkim wygrał Mental. Coś co gwarantowało ligi mistrzów, coś co miał Real, a nie miała barca. Ile było momentów gdzie barca po dwóch golach chowała głowę w piasek? Mecz wtedy był nie do odratowania.. Jak widać DA SIE, wystarczy mieć klasowego trenera.

1

@elcaminodelsol Pod względem bronienia w grudniu Pena tragiczny. Wszystko wpuszczał. Wojtkowi natomiast takie dziwne zachowania nie mogą się przytrafiać

1

@on1977 Balde musi się uczyć polskiego.

31

LL to totalny cyrk pod względem sędziowania. Wszystko ustawione

3

@Edgemoon Występ porównywalny do Peni z villarealem. Wpuścił 5 bramek, podawał do rywali, wpuszczał bramki których nie powinien

2

Niestety to był błąd Szczęsnego. Obrona się ogólnie nie popisała (poza GOATEM Ericiem)

1

@Gruak w pierwszej połowie bardzo chaotyczny, popełnił błąd przy 2 bramkach, jednak II połowa na +

0

Bardzo rwane będą te noty…

3

Zdecydowanie Pedri. Trzymał poziom przez większość meczu. Raphinha za to TOP w końcówce

0

@Wafelattio Końcówka naprawdę bardzo dobra lecz te błędy w pierwszej połowie… Gra na przedpolu dla Flicka jest bardzo ważna, z tym Wojtek ma problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?