@MajkiYB Dzisiaj Cubarsi też się nie popisał. Zwłaszcza przy pierwszym golu. Inigo natomiast jest liderem obrony, wręcz najlepszym SO obecnie. W tym meczu było widać jego nieobecność
Przedwszystkim wygrał Mental. Coś co gwarantowało ligi mistrzów, coś co miał Real, a nie miała barca. Ile było momentów gdzie barca po dwóch golach chowała głowę w piasek? Mecz wtedy był nie do odratowania.. Jak widać DA SIE, wystarczy mieć klasowego trenera.
@elcaminodelsol Pod względem bronienia w grudniu Pena tragiczny. Wszystko wpuszczał. Wojtkowi natomiast takie dziwne zachowania nie mogą się przytrafiać
0
Raphinha zrąbał
1
Laporta kup Gyokeresa. Lewy coraz bardziej denerwuje
1
Lewy XDD
…………___
0
@BORO_12 Ciekawe jak zagra. Do meczu z valencia grał fatalnie
1
@Mankind Tak.
———
0
Szczęsny co narazie najlepiej zagrał
0
Bardzo słaba I połowa. Oby na 2 się odpalili
1
De Jong i Araujo grają jak idioci
0
@Criss18Barca Ten stadion jest poprostu chujo**. Na fazę pucharową LM powinni grać na Metropolitano albo na RDCE
1
Szczęsny brawo!!!
1
Jeszcze 2 gole lewego i mekambe nie przegoni.
0
@JiXSaw Normalnie jak w przypadku Repki.
2
Fermin mecz życia
0
Szczęsna ma szczęście
0
@aspr1me Za to szczena jest najlepszym w bronieniu :D
2
Fermin,De Jong i Torres w pierwszym składzie. Flick od początku funduje wybuchową mieszankę
1
Laporta sprzedaj to drewno!
1
LM w Canal+ to totalna porażka. Juz lepiej było jak Polsat transmitował
1
Biali co narazie słabo a mają tak słabego przeciwnika.
2
@MajkiYB Dzisiaj Cubarsi też się nie popisał. Zwłaszcza przy pierwszym golu. Inigo natomiast jest liderem obrony, wręcz najlepszym SO obecnie. W tym meczu było widać jego nieobecność
19
Przedwszystkim wygrał Mental. Coś co gwarantowało ligi mistrzów, coś co miał Real, a nie miała barca. Ile było momentów gdzie barca po dwóch golach chowała głowę w piasek? Mecz wtedy był nie do odratowania.. Jak widać DA SIE, wystarczy mieć klasowego trenera.
1
@elcaminodelsol Pod względem bronienia w grudniu Pena tragiczny. Wszystko wpuszczał. Wojtkowi natomiast takie dziwne zachowania nie mogą się przytrafiać
1
@on1977 Balde musi się uczyć polskiego.
31
LL to totalny cyrk pod względem sędziowania. Wszystko ustawione
3
@Edgemoon Występ porównywalny do Peni z villarealem. Wpuścił 5 bramek, podawał do rywali, wpuszczał bramki których nie powinien
2
Niestety to był błąd Szczęsnego. Obrona się ogólnie nie popisała (poza GOATEM Ericiem)
1
@Gruak w pierwszej połowie bardzo chaotyczny, popełnił błąd przy 2 bramkach, jednak II połowa na +
0
Bardzo rwane będą te noty…
3
Zdecydowanie Pedri. Trzymał poziom przez większość meczu. Raphinha za to TOP w końcówce
0
@Wafelattio Końcówka naprawdę bardzo dobra lecz te błędy w pierwszej połowie… Gra na przedpolu dla Flicka jest bardzo ważna, z tym Wojtek ma problem