0

@Rivaldinho11 Ja też. O wiele pewniejszy niż Pena

13

MVP zdecydowanie Szczęsny albo Gavi

0

@Hasszz Nico gra jak Dembele obecnie, ale obrona barcy musi na niego uważać i tak

0

Nico wszedł to odrazu gra Atletichu ruszyła się do przodu

0

Jeszcze za yamala ten nieudolny wchodzi… Dlaczego nie Torre?

1

No i chu Fermin wchodzi

2

Szczęsny dał Inakiemu fory XD

0

Lewy jprdl ……….

0

Rapha gra niczym Dembele. To nie jest jego mecz

0

Raphinha dzisiaj to by nawet patelni nie strzelił

0

@MesQueUnClub96 Jak każdy hiszpański sędzia

0

Refleksje po I połowie:
Najlepiej: Szczęsny
Najgorzej: Lewandowski
Rozczarowanie:Raphinha, Gra drużyny

0

@Lewangoooolsky Oprócz Wojtka cała drużyna musi się poprawić

0

@MateS Flick musi zrobić im suszarkę bo przeje*****

0

Lewy co się dzieje? Gra jak za Xaviego!

0

@comtedurgell Na Montujc atmosfera jest na poziomie pikniku na Narodowym

0

@Roobo Po I połowie fakt, lewy grał tragicznie, ale słowa o podziękowaniu są na wyrost

0

@bart_azz Jest po sylwestrze najwyraźniej

0

@abram3k chyba od 2022 było ściągniętych 2 Spd, Kessie i Oriol, Kessie rok później odszedł do Arabów a Oriol… Grał gorzej niż amator

0

@AlexDark00 Za to z Atletichem nie jest. Po za tym wyjściem na grzyby broni bardzo dobrze

0

@Litman Sam sobie podziękuj. Najlepszy napastnik w LL obecnie

0

No i gdzie fanatycy Peni? Barca i Szczęsny górą!!!

0

@AlexDark00 Z loniakim były 2 bramki z tym czwartoligowcem. Zasłużył na złotą rękawice :)

3

@siara10 Pena za to gra jak emeryt…

0

@takisobiektos w przypadku białych koszul VAR by dał karnego :D

0

@Roobo Popełniał w polu karnym…

0

@AlexDark00 zobaczymy czy znowu będzie czyste konto. Pena tak nie umi

0

VAR budzimy się!!!!

1

@Comentateiro Zamiast 1-0 będzie 4-0

0

@Szymemdymek On zawsze kuca. Nawet jak miał Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?