8 stycznia 2025, 21:39
0
@Rivaldinho11 Ja też. O wiele pewniejszy niż Pena
8 stycznia 2025, 21:38
13
MVP zdecydowanie Szczęsny albo Gavi
8 stycznia 2025, 21:28
@Hasszz Nico gra jak Dembele obecnie, ale obrona barcy musi na niego uważać i tak
8 stycznia 2025, 21:25
Nico wszedł to odrazu gra Atletichu ruszyła się do przodu
8 stycznia 2025, 21:24
Jeszcze za yamala ten nieudolny wchodzi… Dlaczego nie Torre?
8 stycznia 2025, 21:21
1
No i chu Fermin wchodzi
8 stycznia 2025, 21:20
2
Szczęsny dał Inakiemu fory XD
8 stycznia 2025, 21:15
Lewy jprdl ……….
8 stycznia 2025, 21:12
Rapha gra niczym Dembele. To nie jest jego mecz
8 stycznia 2025, 21:09
Raphinha dzisiaj to by nawet patelni nie strzelił
@MesQueUnClub96 Jak każdy hiszpański sędzia
8 stycznia 2025, 21:01
Refleksje po I połowie:Najlepiej: SzczęsnyNajgorzej: LewandowskiRozczarowanie:Raphinha, Gra drużyny
8 stycznia 2025, 20:55
@Lewangoooolsky Oprócz Wojtka cała drużyna musi się poprawić
8 stycznia 2025, 20:54
@MateS Flick musi zrobić im suszarkę bo przeje*****
8 stycznia 2025, 20:53
Lewy co się dzieje? Gra jak za Xaviego!
8 stycznia 2025, 20:48
@comtedurgell Na Montujc atmosfera jest na poziomie pikniku na Narodowym
@Roobo Po I połowie fakt, lewy grał tragicznie, ale słowa o podziękowaniu są na wyrost
8 stycznia 2025, 20:46
@bart_azz Jest po sylwestrze najwyraźniej
@abram3k chyba od 2022 było ściągniętych 2 Spd, Kessie i Oriol, Kessie rok później odszedł do Arabów a Oriol… Grał gorzej niż amator
8 stycznia 2025, 20:43
@AlexDark00 Za to z Atletichem nie jest. Po za tym wyjściem na grzyby broni bardzo dobrze
8 stycznia 2025, 20:38
@Litman Sam sobie podziękuj. Najlepszy napastnik w LL obecnie
8 stycznia 2025, 20:36
No i gdzie fanatycy Peni? Barca i Szczęsny górą!!!
8 stycznia 2025, 20:35
@AlexDark00 Z loniakim były 2 bramki z tym czwartoligowcem. Zasłużył na złotą rękawice :)
8 stycznia 2025, 20:33
3
@siara10 Pena za to gra jak emeryt…
@takisobiektos w przypadku białych koszul VAR by dał karnego :D
8 stycznia 2025, 20:32
@Roobo Popełniał w polu karnym…
@AlexDark00 zobaczymy czy znowu będzie czyste konto. Pena tak nie umi
8 stycznia 2025, 20:25
VAR budzimy się!!!!
8 stycznia 2025, 20:23
@Comentateiro Zamiast 1-0 będzie 4-0
8 stycznia 2025, 20:19
@Szymemdymek On zawsze kuca. Nawet jak miał Messiego
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Rivaldinho11 Ja też. O wiele pewniejszy niż Pena
13
MVP zdecydowanie Szczęsny albo Gavi
0
@Hasszz Nico gra jak Dembele obecnie, ale obrona barcy musi na niego uważać i tak
0
Nico wszedł to odrazu gra Atletichu ruszyła się do przodu
0
Jeszcze za yamala ten nieudolny wchodzi… Dlaczego nie Torre?
1
No i chu Fermin wchodzi
2
Szczęsny dał Inakiemu fory XD
0
Lewy jprdl ……….
0
Rapha gra niczym Dembele. To nie jest jego mecz
0
Raphinha dzisiaj to by nawet patelni nie strzelił
0
@MesQueUnClub96 Jak każdy hiszpański sędzia
0
Refleksje po I połowie:
Najlepiej: Szczęsny
Najgorzej: Lewandowski
Rozczarowanie:Raphinha, Gra drużyny
0
@Lewangoooolsky Oprócz Wojtka cała drużyna musi się poprawić
0
@MateS Flick musi zrobić im suszarkę bo przeje*****
0
Lewy co się dzieje? Gra jak za Xaviego!
0
@comtedurgell Na Montujc atmosfera jest na poziomie pikniku na Narodowym
0
@Roobo Po I połowie fakt, lewy grał tragicznie, ale słowa o podziękowaniu są na wyrost
0
@bart_azz Jest po sylwestrze najwyraźniej
0
@abram3k chyba od 2022 było ściągniętych 2 Spd, Kessie i Oriol, Kessie rok później odszedł do Arabów a Oriol… Grał gorzej niż amator
0
@AlexDark00 Za to z Atletichem nie jest. Po za tym wyjściem na grzyby broni bardzo dobrze
0
@Litman Sam sobie podziękuj. Najlepszy napastnik w LL obecnie
0
No i gdzie fanatycy Peni? Barca i Szczęsny górą!!!
0
@AlexDark00 Z loniakim były 2 bramki z tym czwartoligowcem. Zasłużył na złotą rękawice :)
3
@siara10 Pena za to gra jak emeryt…
0
@takisobiektos w przypadku białych koszul VAR by dał karnego :D
0
@Roobo Popełniał w polu karnym…
0
@AlexDark00 zobaczymy czy znowu będzie czyste konto. Pena tak nie umi
0
VAR budzimy się!!!!
1
@Comentateiro Zamiast 1-0 będzie 4-0
0
@Szymemdymek On zawsze kuca. Nawet jak miał Messiego