8 stycznia 2025, 20:43
0
@AlexDark00 Za to z Atletichem nie jest. Po za tym wyjściem na grzyby broni bardzo dobrze
8 stycznia 2025, 20:38
@Litman Sam sobie podziękuj. Najlepszy napastnik w LL obecnie
8 stycznia 2025, 20:36
No i gdzie fanatycy Peni? Barca i Szczęsny górą!!!
8 stycznia 2025, 20:35
@AlexDark00 Z loniakim były 2 bramki z tym czwartoligowcem. Zasłużył na złotą rękawice :)
8 stycznia 2025, 20:33
3
@siara10 Pena za to gra jak emeryt…
@takisobiektos w przypadku białych koszul VAR by dał karnego :D
8 stycznia 2025, 20:32
@Roobo Popełniał w polu karnym…
@AlexDark00 zobaczymy czy znowu będzie czyste konto. Pena tak nie umi
8 stycznia 2025, 20:25
VAR budzimy się!!!!
8 stycznia 2025, 20:23
1
@Comentateiro Zamiast 1-0 będzie 4-0
8 stycznia 2025, 20:19
@Szymemdymek On zawsze kuca. Nawet jak miał Messiego
8 stycznia 2025, 20:18
W końcu Balde coś dobrze zrobił. Oby tak dalej!
8 stycznia 2025, 20:14
@Maks91 eleven sports
8 stycznia 2025, 20:13
@ali3gator Lepiej niż Loniaki
8 stycznia 2025, 19:06
@Rarenzio Szczęście się Szczęsnemu uśmiechnieło, ciekawe jak zagra. Jak dobrze to Pena może mieć pronlemy
8 stycznia 2025, 19:05
16
Brawo trenerze Flick!
7 stycznia 2025, 16:47
Komentarz usunięty przez użytkownika
7 stycznia 2025, 16:46
@Rarenzio Jedynym racjonalnym argumentem są treningi, gdzie być może Pena jest bardzo dobry. Natomiast w meczach wychodzi inaczej… Zwłaszcza gdy Pena ani pewny ani lider
7 stycznia 2025, 16:43
@zasada22 Bardzo wielki
7 stycznia 2025, 16:41
O! Januszowy kibic reprezentacji pojawił się na fcbarca.com
7 stycznia 2025, 16:40
@aeroxrs4 Jeszcze do tego Griezmann i różne inne niewypały jak Andre Gomes
6 stycznia 2025, 19:54
@David_Martin Tego jeszcze nie załatwili? Wstyd panie Laporta!
6 stycznia 2025, 19:52
@Rarenzio Na treningach można grać topowo, a w meczach można grać słabo. To również dotyczy Inakiego
6 stycznia 2025, 19:46
2
Janku pseudo-ekspercie. Chyba zapomniałeś jak „reprezentacyjna piłka” zniszczyła nam sezon w LM. Im straszy tym większy idiota…
6 stycznia 2025, 15:32
@korn234 Polecam kupić słownik, a potem pisać „gluboty” :D
6 stycznia 2025, 15:28
@BORO_12 Wygramy, jak Gil Manzano nie będzie mieszał, a to rzadkość
6 stycznia 2025, 15:00
@Macior79 Villareal- gol i asystaSevilla- 2 goleTo są słabe mecze?Przecież Mbappe jest chwalony za mecz z sevilla właśnie, a nawet za ten mecz zgarnął nagrodę za najlepszego gracza LL w grudniu.
6 stycznia 2025, 14:58
No to wiemy że barca nie wygra superpucharu…
👮♂️ Voici les arbitres désignés pour arbitrer les rencontres de la Supercopa de España !👉 Gil Manzano sera l'arbitre de la finale du dimanche soir https://t.co/JxGaBiwXzg">pic.twitter.com/JxGaBiwXzg— LigActu 🇪🇸 (@LigActu) January 6, 2025
👮♂️ Voici les arbitres désignés pour arbitrer les rencontres de la Supercopa de España !👉 Gil Manzano sera l'arbitre de la finale du dimanche soir https://t.co/JxGaBiwXzg">pic.twitter.com/JxGaBiwXzg
6 stycznia 2025, 13:21
@Longo to christensen jeszcze jest kontuzjowany? Drugi Vermaleen
6 stycznia 2025, 13:19
10
Wiadomo że Torre. Fermin to wrak obecnie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@AlexDark00 Za to z Atletichem nie jest. Po za tym wyjściem na grzyby broni bardzo dobrze
0
@Litman Sam sobie podziękuj. Najlepszy napastnik w LL obecnie
0
No i gdzie fanatycy Peni? Barca i Szczęsny górą!!!
0
@AlexDark00 Z loniakim były 2 bramki z tym czwartoligowcem. Zasłużył na złotą rękawice :)
3
@siara10 Pena za to gra jak emeryt…
0
@takisobiektos w przypadku białych koszul VAR by dał karnego :D
0
@Roobo Popełniał w polu karnym…
0
@AlexDark00 zobaczymy czy znowu będzie czyste konto. Pena tak nie umi
0
VAR budzimy się!!!!
1
@Comentateiro Zamiast 1-0 będzie 4-0
0
@Szymemdymek On zawsze kuca. Nawet jak miał Messiego
0
W końcu Balde coś dobrze zrobił. Oby tak dalej!
0
@Maks91 eleven sports
0
@ali3gator Lepiej niż Loniaki
0
@Rarenzio Szczęście się Szczęsnemu uśmiechnieło, ciekawe jak zagra. Jak dobrze to Pena może mieć pronlemy
16
Brawo trenerze Flick!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rarenzio Jedynym racjonalnym argumentem są treningi, gdzie być może Pena jest bardzo dobry. Natomiast w meczach wychodzi inaczej… Zwłaszcza gdy Pena ani pewny ani lider
0
@zasada22 Bardzo wielki
0
O! Januszowy kibic reprezentacji pojawił się na fcbarca.com
0
@aeroxrs4 Jeszcze do tego Griezmann i różne inne niewypały jak Andre Gomes
0
@David_Martin Tego jeszcze nie załatwili? Wstyd panie Laporta!
0
@Rarenzio Na treningach można grać topowo, a w meczach można grać słabo. To również dotyczy Inakiego
2
Janku pseudo-ekspercie. Chyba zapomniałeś jak „reprezentacyjna piłka” zniszczyła nam sezon w LM. Im straszy tym większy idiota…
0
@korn234 Polecam kupić słownik, a potem pisać „gluboty” :D
0
@BORO_12 Wygramy, jak Gil Manzano nie będzie mieszał, a to rzadkość
1
@Macior79
Villareal- gol i asysta
Sevilla- 2 gole
To są słabe mecze?
Przecież Mbappe jest chwalony za mecz z sevilla właśnie, a nawet za ten mecz zgarnął nagrodę za najlepszego gracza LL w grudniu.
0
No to wiemy że barca nie wygra superpucharu…
0
@Longo to christensen jeszcze jest kontuzjowany? Drugi Vermaleen
10
Wiadomo że Torre. Fermin to wrak obecnie