0

@tbas Tylko że ruskie go nie przyjmią bo to też nie wygląda dla nich za dobrze.Ukraina musi pójść na ustępstwa,czas działa na ich niekorzyść.Ciężko jest coś Trumpowi zaproponować skoro obie strony nie chcą pójść na kompromis .


0

@Fog_W_1899 Ważne żeby pojutrze dobrze zacząć piłkarze z Bilbao nie rozjechali się za bardzo na mecze reprezentacji, cały czas szykowali się na jutrzejszy mecz duży plus że gramy u siebie.

0

@Luciano99 Ale jak tak nie stwierdziłem ,tak oceniam nasze szansę.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16253616#comment-16253776

0

@chavez Jak przejedziemy pierwszą rundę to najgorzej Włosi lub Turcy na wyjeździe.Ukraina i Dania w zasięgu już nawet bez własnego boiska .Czyli pomijają pierwszą rundę gdzie mając atut swojego boiska musimy ją przejść inaczej nie zasłużymy na ten wyjazd. Tur,Ita 30% procent na wyjeździe 40% u siebie a Ukr,Dan 50% na wyjeździe i 60% u nas takbym to widział na teraz.

1

@Luciano99 Jest jeszcze Turcja która może być trudniejsza szczególnie u siebie.

2

@Aragorn33 To było łatwe do przewidzenia,czekamy teraz na Staszka ...

0

@lithotripter Zobacz to ...


0

@lithotripter Zewsząd ale nie choćby z telewizji państwowej .Po za tym może niektórzy stwierdzą że to jednak nie manipulacja a jest sporo takich głosów i tak naprawdę nie będą znali prawdziwej historii.

0

Dziwna sytuacja...


0

Komentarz usunięty

10

Krychowiak na majku...


2

Skóraś za Madrytem...


0

O, takiegio sposobu zagrywki Jakuba w meczach reprezentacji nie widziałem , brakowało mu tego.


0

@Aragorn33 Super...

0

@Stinger_ Akurat Skorupski to pewniak ,drugi to raczej Grabara jak się nie obrazi .Tu raczej nic się nie polepszy.
Największy problem to defensywy pomocnik i lewy obrońca jakbyśmy grali na 4 i tu jest chyba największy deficyt .

0

@Stinger_ A kogo byś widział?

0

@Fantastyczny Chłopiec Nie było raperów...wtedy większość płyt była kozacka , bynajmniej dla mnie w tamtym czasie. Później z pojawieniem się meza, jeden osiem L i tego typu artystów trochę klimat polskiego rapu się zepsuł ale cały czas były perełki.

0

@mate92 kontekst był do całej ligi hiszpańskiej.

0

@mate92 Ograniczenia transferowe przez limity ,liga hiszpańska jest najgorsza w czołówce europejskiej jeśli chodzi o kwotę wydawaną na transfery.

2

@tbas To my zagrajmy drugim żeby ich zaskoczyć.

1

@Szmulek Tebas dba o ligę...

0

Dobrze że Celta gra jutro w Chorwacji a nie szykują się na nas cały tydzień.

0

@Matheu12 A kogo kupił?

0

@vivalaice21 Wejdzie po przerwie rekin nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji.

1

@Kessie No niestety ale taki jest sport, dużo zawodniczek przez to przechodzi.Trzeba uszanować nawet że tam wystąpiła bo ciekawe kiedy zobaczymy tam jakąś inną Polkę...

6

Broń ręką w murze...


2

@CLS63AMG Na to po prostu trzeba spojrzeć z większym dystansem ta sprawa ma drugie dno .Niszczeni są inni dziennikarze czy publicyści którzy nie idą głównym "słusznym" nurtem . Zaczęło się od pisowskich mediów później Stanowski i jego kanał a teraz Pan Rymanowski do tego już trwa walka w internecie.Plusem jest to że przyniesie to skutki odwrotne od zamierzonych...

1

Słabo wyszło...


2

@FCBparasiempre Miał pecha bo trafił na Jardela w Porto do rywalizacji o miejsce w składzie a w tamtym czasie Brazylijczyk kręcił kosmiczne liczby.
Edit.Jednak pomyliłem go z Mielcarskim, trochę lat minęło...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?