2

@FCBparasiempre Miał pecha bo trafił na Jardela w Porto do rywalizacji o miejsce w składzie a w tamtym czasie Brazylijczyk kręcił kosmiczne liczby.
Edit.Jednak pomyliłem go z Mielcarskim, trochę lat minęło...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Brakuję tego wariata...


0

0

@Aragorn33 No właśnie tak twierdzi ale trzeba wiedzieć o czym się piszę.Przymusowe leczenie to najlepsze co mnie spotkało tak twierdził w w drugim linku który tu podałem.

0

@Aragorn33 Bzdura wiesz o tym nigdzie nie popierał brania heroiny taki wniosek sam wysunałeś .
https://people.com/rfk-jr-heroin-use-top-of-class-student-8752783
Jak jakiś ćpun na terapii opowiada że po narkotykach czuł się fajnie to znaczy że też je promuje,po prostu opowiadał swoje odczucia.

0

@Aragorn33 On opowiadał o walce ze swoim uzależnieniem ale jak się coś wytnie z kontekstu to różnie może to brzmieć.Ty natomiast wyciągnąłeś jak zwykle wnioski do swojej walki politycznej i miałoby to zabrzmieć jakby promował heroinę dla uczniów na koncentrację ...
https://www.yahoo.com/news/rfk-jr-says-doing-heroin-144849548.html

1

@LeszekFCB Szkoda tej pierwszej kolejki...

3

Pique już wcześniej podsumował tego sędziego...


Ja też jak on sędziuje to czuję że będzie się coś działo.
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/la-liga/news-ujawniono-za-co-pique-dostal-czerwona-kartke-szokujace-slowa,nId,6400465

0

@kubix05 Wszystkie zespoły spinają się na mecz z Barceloną.

1

Oby więcej takich głosów bo lecimy w przepaść.


0

@FCB_dimiC Jak się patrzy na to z boku to wygląda to bardzo naiwnie oni grają na emocjach a niektórzy są niestety naiwni.

1

Promocja w sklepie Barcy -20% na wszystko,darmowa wysyłka od 130 ojro .
https://www.pepper.pl/kupony/fc-barcelona-store-20-na-wszystko-darmowa-wysylka-do-calej-europy-1132587

0

@APTAPT Dłuższy kontrakt to też gwarancja że nie odejdzie za darmo a tak mogło by się stać gdyby tego kontraktu nie przedłużył ale żeby go przekonać trzeba płacić.

5

Lubię ale ostatnio smak się zmienił, sentyment pozostanie,szkoda.


0

@Bykunn Z tego co czytałem w tym poście to jest to powstrzymywanie się od jedzenia przez określony czas więc w skrócie napisałem "post" nie słyszałem o tym wcześniej.Nie znam dokładnie tego trybu pracy organizmu ale mnie zaciekawiło ,nie jestem żadnym ekspertem .

2

@RoberDzik To nie taki post ,to bardziej regeneracja organizmu.Samooczyszczanie.Tak, wiem był czas że zrzuciłem ponad 20 kilo teraz się już tylko pilnuję .

0

Autofiagia , ktoś próbował takiego postu?



3

Sporo ,ta kasa musi gdzieś bokiem uciekać .


0

@Dankho94isback Zawsze będę takie dyskusje ale zawodnicy już inaczej podchodzą do ewidentnych wymuszeń czy innych zagrań które można teraz zweryfikować,to jest na plus .

1

Var nie jest idealny ale jednak teraz mecze wyglądają trochę inaczej.


Teraz wiele by nie przeszło

0

@Aragorn33 No i przyszedł Pan Żurek i ukręcił sprawę, każdy ma swoje zdanie.

0

@Aragorn33 No jakby nie patrzeć finał tej sprawy był przewidywalny.Potrzeba było tylko odpowiednich okoliczności do jej zakończenia.

0

@Aragorn33 Realną zmianą sytuacji jest zmiana prokuratura i przychylny 29 letni sędzia.Ja nie jestem sędzią i nie znam dokładnie tej sprawy bo większość jest niejawna ale nie trzymali by go za nic ponad 3 lata.Na wschodzie też nabrudził od tego się zaczęło więc trochę za dużo tych przypadków ale jako prawnik możesz go bronić, rozumiem że to taka pasja .
Po prostu dostał pudełko od zaufanej osoby więc nawet nie sprawdzał zawartości tylko przekazał skarbnikowi .Nie wiem trochę dziwne te zapiski bankowe ja wchodzę na swoje konto i mam całą historię nie muszę sobie robić jeszcze jakiś rozpisek.No i ładne sumki tam latają chyba potrafi wyjaśnić skąd się tam znalazły.

0

@Aragorn33 No i tak to się kręci...czekamy na Pana Stasia Gawkowskiego...

0

@Aragorn33 Bo były, znaleziono jego dna na pudełkach z pieniędzmi i jego rozpiskę potwierdzoną przez grafologa jeżeli sumy się nie zgadzały to może nie było jeszcze aktualizacji.Masz u pana Szczurka znalazłem notatkę tak sobie namazał przypadkowo...


0

@Aragorn33 Ale to się odbije na wyborach ,wyborcy nie patrzą tylko na kampanię już dużo wcześniej wyrabiają sobie opinię.Sam osobiście znam ludzi którzy byli bardzo zaangażowani aby odsunąć pis od władzy często można było ich usłyszeć.Poźniej przyszło zobojętnienie a teraz są źli na siebie i już w ogóle nie ma tematu polityki.

1

@Aragorn33 Tak ,tak wiem a później niektórzy się dziwią dlaczego jakaś partia lub kandydat przegrywa wybory...

0

@Aragorn33 Przecież dobrze wiesz że to ściema , podobnie działało Tvpis i efekt był odwrotny.Czekamy na dobry wybór sędziego dla posła Gawkowskiego ...


0

@Aragorn33 Miał rozpiskę gdzie i ile jest pieniędzy to było jego pismo a kasa się zgadzała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?