0

@PatrykBarca Brożek jeszcze odpali

8

Williams z temu

3

@jakub1906 Odczucia otoczenia są pozytywne

0

@Faro No i co z tego, powie nie i po temacie

1

@Faro wypożyczenie + pensja to i tak mniej niż kosi Fati

0

@Arden Nie, wkleiłeś dla zielonych i rżniesz Robin Hooda

0

@kakusus Audi xd

2

@Arden Po co kopiujesz pół artykułu żeby na końcu dać do niego link?

5

@Herato Nie dodałeś 2022, bo nie pasuje do narracji

0

@PatrykBarca "słuchaj ziomek, ja Ci to ogarnę elegancko"

4

@Radioactive9705 Top of the top wspólnie z miodowymi latami

0

@escarabajo Mam depresję i myśli samobójcze dlatego ciągle myślę o bachacie

0

@NeroTFP1 Anka na bachacie z hiszpanami to chciał się dowartościować

1

@Sulimo Dzwonki z gazety przesyłane na przerwach przez podczerwień, później na długiej przerwie do sklepu po maczugi i mordoklejki, jakieś frugo, bo po wf-ie suszy i do domu potyrać w most wanted albo san andreas, piękne czasy

0

@daniel32778 Tyrałem na ps3 pes 2009 i gta4

1

@Popitek12 Nasri, zawsze drażnił mnie ten typ

1

@draxidox Ostatnie pokolenie XD

7

@DLFCB Jeśli ktoś ma choć odrobinę ambicji to nigdy nie będzie wypalony, ale co ten dzbanek może o tym wiedzieć

4

@TheNekro94 Mamy teraz platforme 2 w kraju i starczy

3

@MesQueUnClub96 ale cień będzie Cię gonił wszędzie Dodi

0

@bartekvisca Są za murzynami nawet w porównaniu z 2016

0

Znacie ewrynajt? Znacie?

0

@revolution33 Nie wygrał PK dlatego odpada

1

@NeroTFP1 + Mama Mbappe

5

@barcanawieki Teraz siedzą na ulicach

0

@draxidox Nie takie oczywiste dla ambasady xd

1

Holendrzy w szoku jak po dobrym wiadrze

7

@blakkudium Miesiany miesiany

1

@Foro Jeden z tych dni gdy na waleta to nadal za dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?