vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Brożek jeszcze odpali
8
Williams z temu
3
@jakub1906 Odczucia otoczenia są pozytywne
0
@Faro No i co z tego, powie nie i po temacie
1
@Faro wypożyczenie + pensja to i tak mniej niż kosi Fati
0
@Arden Nie, wkleiłeś dla zielonych i rżniesz Robin Hooda
0
@kakusus Audi xd
2
@Arden Po co kopiujesz pół artykułu żeby na końcu dać do niego link?
5
@Herato Nie dodałeś 2022, bo nie pasuje do narracji
0
@PatrykBarca "słuchaj ziomek, ja Ci to ogarnę elegancko"
4
@Radioactive9705 Top of the top wspólnie z miodowymi latami
0
@escarabajo Mam depresję i myśli samobójcze dlatego ciągle myślę o bachacie
0
@NeroTFP1 Anka na bachacie z hiszpanami to chciał się dowartościować
1
@Sulimo Dzwonki z gazety przesyłane na przerwach przez podczerwień, później na długiej przerwie do sklepu po maczugi i mordoklejki, jakieś frugo, bo po wf-ie suszy i do domu potyrać w most wanted albo san andreas, piękne czasy
0
@daniel32778 Tyrałem na ps3 pes 2009 i gta4
1
@Popitek12 Nasri, zawsze drażnił mnie ten typ
1
@draxidox Ostatnie pokolenie XD
7
@DLFCB Jeśli ktoś ma choć odrobinę ambicji to nigdy nie będzie wypalony, ale co ten dzbanek może o tym wiedzieć
4
@TheNekro94 Mamy teraz platforme 2 w kraju i starczy
2
@MesQueUnClub96 https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/000/015/oreally.jpg
3
@MesQueUnClub96 ale cień będzie Cię gonił wszędzie Dodi
0
@bartekvisca Są za murzynami nawet w porównaniu z 2016
0
Znacie ewrynajt? Znacie?
0
@revolution33 Nie wygrał PK dlatego odpada
1
@NeroTFP1 + Mama Mbappe
5
@barcanawieki Teraz siedzą na ulicach
0
@draxidox Nie takie oczywiste dla ambasady xd
1
Holendrzy w szoku jak po dobrym wiadrze
7
@blakkudium Miesiany miesiany
1
@Foro Jeden z tych dni gdy na waleta to nadal za dużo