vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aneurysm nie liczy się, nikt nie zauważy
0
Dzień z Winicjuszem czy noc z Fayzą Lamari?
0
@KrychaFCB On chce tylko grać w piłkę!
6
@fur_Deutschland ale Ronaldo grał z kontuzjom
6
@TheNekro94 Bardziej ciekawi mnie historia mikrofalówki na komodzie przy telewizorze
0
@Firestone W końcu wciśnie i ballon dla jego
8
@Vamos_RM Kim jest Mbappe przy Leo czy Ronaldo xD
0
@Emhyr Rekin pożera pozera, ot życie
7
@Faro Habemus papam
a co to za atencjusz w pasiaku?
0
@Chucky Polopiryna i pod kołdrę wypocić się
4
@FCBparasiempre No i zrobił Andreas Kópke metr przed kiblem
0
W meczach o punkty nie chciało im się, a teraz mają spinać jaja 5 minut przed wakacjami? xD
0
@Rust_Cohle Jak wychowałeś bombelka
0
@Bulbazaur17 Ogólnie, później coraz gorzej
0
@Bulbazaur17 Ostatnią imprezą z dobrym klimacikiem było Euro 2016
0
Pierwszym transferem z klubu powinien być Deco, gość nie ogarnia niczego
1
Trzymać Roberto, by później sprzedać Gundogana, zawsze mieliśmy łeb do interesów
1
Co jest większe: niekompetencja Deco czy bebech Laporty?
1
@KrychaFCB Gra na kontrakt lub transfer, gonić póki dają koło 100mln
0
Nowa reklama allegro to niezły cringe, typowi kończy się papier przy dwójce i... jak tak to allegro i siedzi na kiblu do jutra xd
0
@Criss18Barca Teraz piłkarze są celebrytami, do tego vary, pajace z gwizdkami, Collina niejednemu sprzedałby liścia w dzisiejszych czasach
3
@tristan87 Niezwykle odpychający gość
2
@Luciano99 Polska mistrzem Polski, czego chcesz
1
@tristan87 Polska półfinalistą Euro 2024
0
@AmigoBlancos Po przegranej z Holandią media trąbiły, że "przegraliśmy na własnych zasadach", to podsumowanie mentalności tego kraju i reprezentacji
2
Za 45 min w końcu czas na dobrą piłkę
2
@ObiektywnyKibic121 Ten co dał argumenty xd
1
Może za 20 lat znowu wyjdziemy z grupy
0
@tristan87 Pytanie czemu w ogóle zdejmowali go z anteny
1
@tristan87 fur deutschland
@reloaded Wybrali mniejsze zło, pamiętaj