vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartekvisca Po prostu beka z jbćpis
0
@Sysia11 City może wypożyczać co najwyżej do Girony, a nie Barcy
4
@Nazio_87 NIech bierze przykład z Hazarda
0
Madryciok prezentuje Mbappe, My zarejestrujemy Inigo i lecimy z sezonem
6
@TheCule Pewnie dlatego, że 4/5 z kradzieży
1
@AlwaysBlaugrana Torres-Fati ktoś musi opuścić
0
@Comentateiro Chyba zapomniałeś o Andre Gomesu i Griezmannie co zjadał okruchy spod stołu
5
@NeroTFP1 Nie pije kawy, bo smak ma ch...awy
4
Nie mam dziś ochoty iść do roboty
Nie mam dziś ochoty iść
Nie mam dziś ochoty
Nie mam dziś
Nie mam
NIEEE!!!
11
@blakkudium Czemu nikt nie pogada z Ferranem czy De Jongiem?
0
@Luciano99 Chłopaki nie płaczą
1
@Worny Fanbaza mentala w fazie wyparcia xD
0
@adrian89 Kounde Christensen Cubarsi Cancelo/Balde
0
@Aragorn33 Faktycznie, tyle dobrego
2
@Firestone Od stycznia to on może negocjować wolny transfer z każdym
3
@Culer9002 Maszyna lata od pola karnego do pola karnego, bo ktoś musi i wykończyć i i stanąć na bramce przy kontrze. Leyenda.
0
@Colon No.1 - Harry Kane
0
@tristan87 Mogli banderze postawić, na cześć bohaterów ukraińskich
0
Carvajal ze złotą gałą xd
8
Anka całą sobą za Hiszpanami
4
@BorzyKrzys Odklejony Lis, dzień jak co dzień
5
Jak placek Southgate wygra Euro to koniec świata jest bliski
5
@FcPortoFan1999 Obecne czasy to zacieranie się życia wirtualnego z realnym, widać regres w każdej dziedzinie czym przykładem są remake'i gier czy covery w branży muzycznej.
9
Kiedyś było lepiej i to żaden przytyk w stronę obecnego pokolenia. Naprawdę nie zazdroszczę ludziom urodzonym już w XXI wieku, ominął ich tak ogromny przeskok techonologiczno-kulturowy, że szczerze wolę mieć kilkanaście lat więcej, ale multum pięknych wspomnień w zanadrzu.
2
@DonCarletto Nie ufam ludziom, którzy stawiają kropkę po xD
0
@krajana Oczywiste, że Kołobrzeg będzie oblegany przez parawany
0
"Oszczędziliśmy na pensji" XDD
22
@FcPortoFan1999 Ciekawe, bo Polska do dziś chwali się 3 miejscem na mundialu 74 i 82
0
@ACMaldini3 Powinien wytatuować sobie rybkę i dwie wisienki
15
@FcPortoFan1999 Miejsce na podium to mało istotne miejsce?