vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derean Bez jaj, Xavi postawił na Yamala, Fermina, Cubarsiego
1
@tbas *z piłkarzami najbardziej podatnymi na kontuzje, kontuzjogenna to jest gra w piłkę
0
Pepe zakończył karierę. Piękna była, nie zapomnę jej nigdy
1
Deco od tyłu to oced, tak samo słodka jest najbliższa przyszłość Barcy
0
@Arden Rychło w czas
7
Czytasz "odczucia są pozytywne" i od razu wiesz, że gówno z tego będzie
0
Kiedyś Ibra odpowiedzią na Ronaldo, dziś Olmo na Mbappe xd
1
@Kidd Na miejscu Olmo wycofałbym się z tego transferu po przeczytaniu wywiadu Flicka
8
Transfer typu Ferran za ponad 50 baniek, jesteśmy średniakami
1
To nie Olmo jest genialnym piłkarzem tylko Barca tak zjechała jakościowo
0
Olmo przypomina transfer Mathieu tylko wtedy Barca miała siana jak lodu i mogła sobie pozwolić na takie eksperymenty
1
@Lionel_Messi10 Pamiętam jak to piekło kilka dni
0
@PatrykBarca Przecież gość przyjechał na badania przed sezonem, a 3h później oznajmił, że rozwiązuje kontrakt
1
Planem transferowym na te okienko jest brak planu, brzmi jak plan
0
@Yamal_Williams Ananas? Z poświęcenia dla żony
2
@speed1 Cancelo od dawna nie gra na prawej
0
Iga Świątek? Unfollow
7
@KamQiX Torres_Olmo
1
@Kgorecki2500 Wymiana power ic nieopłacalna w m21, skoro byłeś zadowolony z serii M to m35 będzie ok, ewentualnie a35
2
@Kgorecki2500 Lepszy, dużo nowszy, m21 to zabytek już, a resety to uszkodzony moduł power ic na płycie głównej, można ożywić go na jakiś czas suszarką xd
0
@Kgorecki2500 Tak, ale procesor dobija ją przez nagrzewanie, więc działa jak standardowe 4500-5000mah
0
@Kgorecki2500 Exynos czyli wysokie temp i słaba bateria
0
@Uukasz_93 Gundo, Fermin, Christensen, dużo więcej opcji niż w koślawym ataku
0
@Uukasz_93 Akurat środek to najmniejszy problem, w ataku bida
2
@Yamal_Williams Pamiętaj, że nie ma możliwości edytowania nicku. Zostaje tylko usunięcie konta
2
@Yamal_Williams Wstydu się najadłem
0
@Fabik87 Combo, fatality
4
Dembele, Coutinho, Griezmann + Bartomeu i katastrofa gotowa
0
@Kidd Przecież takich kopert to on ma kilka na każdy możliwy scenariusz xd
1
Komentarz usunięty