1

Święcicki jaki podniecony

1

Balde jest najlepszy na środkowych 60 metrach, na obronie i ataku nie wie co ma robić xd

0

@czosnekfcb 3 euro miesięcznie

30

Niech zgadnę, ciules będą gwizdać na Nico, a nie na Laporte xD

0

@Matt_i1992 A kto dał Lewandowskiemu czy Gundoganowi takie pensje? Bartomeu? Laporta to krótkowzroczny przypałowiec, który od Bartomeu różni się tylko tym, że nie ma kasy, którą mógłby umoczyć

3

@Lucyfffer Przestań, teraz gra się w tęczę albo słoneczko

3

Taka kompromitacja żeby zarejestrować typa, który nie był niezbędny, o luju złoty

0

Nie grillujcie go, on na demencji jak Biden

3

@zadafcb Przynajmniej nie wypchną jak Gundogana

1

@Popitek12 Dmytro Chygrynskiy

0

@Hosh Przydałoby się zrobić mu test na DNA Barcy

1

@Pawel13sz To akurat im się udało

0

@Aureczek Mogliśmy pozwolić sobie na transfer Nico, dlatego zamiast Niego kupiliśmy Olmo i oddaliśmy Gundogana żeby zarejestrować Olmo żeby grał na pozycji Gundogana żeby lepiej presować, bo Lewandowski nie presuje, bo od 2 lat ma zniżkę formy, ale jego kontrakt rośnie wraz z wiekiem tak jak w przypadku De Jonga, który od kilku miesięcy leczy kontuzję kostki i nie wiadomo kiedy w końcu będzie grać tak jak w sumie Fati, ale to nieważne, bo kupiliśmy Olmo, ale było nas stać na Nico

1

@HypeR Nie trzeba być geniuszem żeby wywnioskować jakimi kryteriami kierują się w Barcelonie przy wyborze kapitana

1

@HypeR Już widzę jak Ter Stegen w przerwie meczu wchodzi do szatni i wszystkich opier**** od góry do dołu

0

@DLFCB Laporta dimision?

2

@mientusek1407 Uważam, że ocenianie drużyny po jednym meczu to odklejka

3

@mientusek1407 Za to my gramy poezję XD

0

@Messibestplayerintheworld Tier 1, mówię Ci

1

Szkoda, że socios to tak miękkie pipy, Laporta powinien być gotowany przez 90 min na Montjuic, a zapewne siądą ze słonecznikiem

17

@juarez ależ to obrzydliwy typ

1

@abram3k Jakiż to walczak potężny, szkoda, że na treningach

0

@PatrykBarca Mendes wcisnąłby go gdzie by chciał

0

@beter2 Ambitnie jak Felix

5

@Uukasz_93 Nie oszaleli, są całkowicie popier******

0

@escarabajo Czy minęło kilka lat? Nie

0

@BORO_12 Trzeba liczyć na caso negreira

4

Tylko Laporta potrafi wydać siano i stworzyć gorszy skład niż przed zakupami

0

@Coutinho007 Co mielibyśmy wygrać osłabiając zeszłoroczny skład?

0

Kto to jest Marc Pubill i dlaczego miałby być lepszy od Forta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?