vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Święcicki jaki podniecony
1
Balde jest najlepszy na środkowych 60 metrach, na obronie i ataku nie wie co ma robić xd
0
@czosnekfcb 3 euro miesięcznie
30
Niech zgadnę, ciules będą gwizdać na Nico, a nie na Laporte xD
0
@Matt_i1992 A kto dał Lewandowskiemu czy Gundoganowi takie pensje? Bartomeu? Laporta to krótkowzroczny przypałowiec, który od Bartomeu różni się tylko tym, że nie ma kasy, którą mógłby umoczyć
3
@Lucyfffer Przestań, teraz gra się w tęczę albo słoneczko
3
Taka kompromitacja żeby zarejestrować typa, który nie był niezbędny, o luju złoty
0
Nie grillujcie go, on na demencji jak Biden
3
@zadafcb Przynajmniej nie wypchną jak Gundogana
1
@Popitek12 Dmytro Chygrynskiy
0
@Hosh Przydałoby się zrobić mu test na DNA Barcy
1
@Pawel13sz To akurat im się udało
0
@Aureczek Mogliśmy pozwolić sobie na transfer Nico, dlatego zamiast Niego kupiliśmy Olmo i oddaliśmy Gundogana żeby zarejestrować Olmo żeby grał na pozycji Gundogana żeby lepiej presować, bo Lewandowski nie presuje, bo od 2 lat ma zniżkę formy, ale jego kontrakt rośnie wraz z wiekiem tak jak w przypadku De Jonga, który od kilku miesięcy leczy kontuzję kostki i nie wiadomo kiedy w końcu będzie grać tak jak w sumie Fati, ale to nieważne, bo kupiliśmy Olmo, ale było nas stać na Nico
1
@HypeR Nie trzeba być geniuszem żeby wywnioskować jakimi kryteriami kierują się w Barcelonie przy wyborze kapitana
1
@HypeR Już widzę jak Ter Stegen w przerwie meczu wchodzi do szatni i wszystkich opier**** od góry do dołu
0
@DLFCB Laporta dimision?
2
@mientusek1407 Uważam, że ocenianie drużyny po jednym meczu to odklejka
3
@mientusek1407 Za to my gramy poezję XD
0
@Messibestplayerintheworld Tier 1, mówię Ci
1
Szkoda, że socios to tak miękkie pipy, Laporta powinien być gotowany przez 90 min na Montjuic, a zapewne siądą ze słonecznikiem
17
@juarez ależ to obrzydliwy typ
1
@abram3k Jakiż to walczak potężny, szkoda, że na treningach
0
@PatrykBarca Mendes wcisnąłby go gdzie by chciał
0
@beter2 Ambitnie jak Felix
5
@Uukasz_93 Nie oszaleli, są całkowicie popier******
0
@escarabajo Czy minęło kilka lat? Nie
0
@BORO_12 Trzeba liczyć na caso negreira
4
Tylko Laporta potrafi wydać siano i stworzyć gorszy skład niż przed zakupami
0
@Coutinho007 Co mielibyśmy wygrać osłabiając zeszłoroczny skład?
0
Kto to jest Marc Pubill i dlaczego miałby być lepszy od Forta?