vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nowy dzień, nowa kompromitacja
4
@draxidox Takie coś ma takie samo prawo głosu jak my, niepojęte
0
Co cię boli? Czy aż tak cię to boli
Że Laporta z Deco na wałach mogą zarobić?
2
@ShawnC Jak nie sprawdzali ręki w polu karnym gdy gość na czworaka chyba z 3 razy dotykał nią piłki
0
@Faro Atmosferić od siedmiu boleści
4
"Technologia aj ej" XD
0
Pacha Espino wozi Kounde jak beginnera
1
Ależ tragiczny komentarz, tęskno za Święcickim czy Ćwiąkałą
0
Co za boomerzy, mecz Barcy, a Ci o Ronaldo
0
Nie no Ter Stegen przy tym golu jak świeżak
0
Kucyk jaki speed
0
Środowy wieczór, aha
0
@Bulbulator Pobije rekord Messiego
0
@kaamil1910 Gość nie daje żadnych argumentów z przodu, z ostatniego meczu pamiętam tylko strzał w środek bramki
1
@kaamil1910 Gorszy od Ferrana nie może być, to niewykonalne
0
@blakkudium Tel za kilka tys zł z ekranem 60hz w 2024 roku, zawsze bawi tak samo xD
0
@ViscaelBarca2007 Jest, Ferran Torres
9
@Faro Jakiego błędu? Oni byli, są i będą beznadziejni
0
@Marian_Pazdzioch Mylisz z wiecznym talentem Zielińskim
0
@Rastafarnianin Niestety czołówka z atomami
0
@Kgorecki2500 Łezka zakręci się w oku jak putin uzna, że sprzęt dostarczony przez nato atakuje ruskich i zapowie działania odwetowe
0
@Kapitan hawk Przedstawiłem Ci fakty, ale nie umiesz liczyć, to nie moja wina. EOT.
5
@macio_944 Wystarczy 5 min w trakcie meczu żeby oddzielić lotnych od tych z ujemnym IQ
0
@Pedri16Future Tak to jest gdy poziom piłkarski lawiruje przy podłodze xD
0
@Kapitan hawk Z tego co orientuję się w matmie to 10:07 nie była jeszcze 4h temu, poza tym siedzisz na stronie śmietankowej co z automatu uszczupla Twoją wiarygodność o 90%
0
@Janas11224 Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest
0
@Kapitan hawk @Sysia11 była pierwsza, liczby nie kłamią, wszyscy ściągają
0
@partymaker Kończy Ci się sezon
3
@Kapitan hawk https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14770083#comment-14770121
3
@Kapitan hawk Dlaczego małpujesz od @Sysia11 ?