0

@PW27 To wina De Jonga, że bezmózg Bartomeu dał mu taką pensję?

2

@doc W tym oknie Olmo wrócił do domu i to za 20 mln więcej xD

2

@Muszynianka Oni uratują przyrost naturalny Polski xD

8

@Dari0G Ależ tam musi płynąć ogromna kasa od brudasów za przyjmowanie tej dziczy

7

Ludzie, jaka poprawa, w tym wieku może być już tylko gorzej

2

@Kgorecki2500 Był odklejony przed, a po udarze to już trzecia gęstość

1

@Majczel97 Czemu mieli nie wybrać Bartomeu po tryplecie w 2015?

3

Do 2026 nadal będziemy w gównie, później sprzątanie po obecnym zarządzie i tak będziemy bujać się w przeciętności do 2030

1

Nie wierzę, że Roque jest gorszy od magistra, to jest niemożliwe

2

@Gacek5 Skończ tę karuzelę suchości

4

@natanvip Czyli w styczniu xD

3

@Kondziubarca Mówisz o pizzy?

2

@Rifek Guardiola miał Messiego, Xaviego, Inieste, Puyola, a tu kto ma odpalić?

0

@patrykzmc2000 Co oni mogli wykluczyć jak to Williams olał ich ciepłym moczem xD

0

@chavez W tym, wynik poszedł w świat

2

Tyle człowiek czekał na nowy sezon, a tu kubeł zimnej gnojówki na starcie

0

Może za rok wezmą Legię żeby wstydu nie było

0

Wnioski? Gramy cokolwiek bez magistra inżyniera

7

Wiecie czego potrzebuje ta drużyna? Transferu zbędnego gracza za 60 mln xd

0

Joan rób przelew póki czas
Mamy dobry wynik

17

W tym pucharze nie ma słabych drużyn oprócz Barcy

0

Stara "dobra" Barca

5

Magister ledwo zaczął sezon i już wku...a

15

I to jest transfer ludzi myślących

5

@Comentateiro Ściąganie migrantów na ratunek przyrostowi naturalnemu Polski, przyklej się chłopie

0

@Yoshi94 Morata nie wygrał 2x WC

1

@Gronek Dla Barcy Eto'o, ogólnie Drogba

3

@Comentateiro Podaj mi jedną zaletę migracji poza bajkami typu tani pracownik itd

4

@tristan87 Rząd woli, by murzyn z Etiopii oddawał kał w jeziorze

12

@tristan87 Zapewne zdenerwowany inżynier

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?