vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PW27 To wina De Jonga, że bezmózg Bartomeu dał mu taką pensję?
2
@doc W tym oknie Olmo wrócił do domu i to za 20 mln więcej xD
2
@Muszynianka Oni uratują przyrost naturalny Polski xD
8
@Dari0G Ależ tam musi płynąć ogromna kasa od brudasów za przyjmowanie tej dziczy
7
Ludzie, jaka poprawa, w tym wieku może być już tylko gorzej
2
@Kgorecki2500 Był odklejony przed, a po udarze to już trzecia gęstość
1
@Majczel97 Czemu mieli nie wybrać Bartomeu po tryplecie w 2015?
3
Do 2026 nadal będziemy w gównie, później sprzątanie po obecnym zarządzie i tak będziemy bujać się w przeciętności do 2030
1
Nie wierzę, że Roque jest gorszy od magistra, to jest niemożliwe
2
@Gacek5 Skończ tę karuzelę suchości
4
@natanvip Czyli w styczniu xD
3
@Kondziubarca Mówisz o pizzy?
2
@Rifek Guardiola miał Messiego, Xaviego, Inieste, Puyola, a tu kto ma odpalić?
0
@patrykzmc2000 Co oni mogli wykluczyć jak to Williams olał ich ciepłym moczem xD
0
@chavez W tym, wynik poszedł w świat
2
Tyle człowiek czekał na nowy sezon, a tu kubeł zimnej gnojówki na starcie
0
Może za rok wezmą Legię żeby wstydu nie było
0
Wnioski? Gramy cokolwiek bez magistra inżyniera
7
Wiecie czego potrzebuje ta drużyna? Transferu zbędnego gracza za 60 mln xd
0
Joan rób przelew póki czas
Mamy dobry wynik
17
W tym pucharze nie ma słabych drużyn oprócz Barcy
0
Stara "dobra" Barca
5
Magister ledwo zaczął sezon i już wku...a
15
I to jest transfer ludzi myślących
5
@Comentateiro Ściąganie migrantów na ratunek przyrostowi naturalnemu Polski, przyklej się chłopie
0
@Yoshi94 Morata nie wygrał 2x WC
1
@Gronek Dla Barcy Eto'o, ogólnie Drogba
3
@Comentateiro Podaj mi jedną zaletę migracji poza bajkami typu tani pracownik itd
4
@tristan87 Rząd woli, by murzyn z Etiopii oddawał kał w jeziorze
12
@tristan87 Zapewne zdenerwowany inżynier