vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker W ciągu roku Nico może skończyć jak np Fati po poważnej kontuzji
22
@Lola120 Jeśli chodzi o umiejętności wokalne to Doda, Sanah to rozmemłane wymiociny
0
@kamilop Dawać Moribe na dmf
0
@BORO_12 Z niewolnika nie ma pracownika, ale to niemożliwe pod wieloma względami
0
@BORO_12 się odroczy
0
@jacobFCB Może Halland kiedyś dołączy
6
@MesQueUnClub_87 A na dzień dobry "Panie, kto to Panu tak spier...ił"
0
@cules100pro Tyle, że sprzedaż nie jest proporcjonalna do zakupów
1
@Zoker Ok, ale wynagrodzenia dla nowych zakupów muszą zmieścić się też, a trochę tego będzie
6
@jacobFCB Budowlanka w biały dzień jest już po 4 małpkach
0
Chelsea: FFP? Potrzymaj mi piwo
1
@TR3YWAY Xavi last dance
0
@Faro Wątpię, każdy chce chapnąć coś dla siebie na tym temacie
0
@Faro Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie
0
@peetwithbarca Przecież Sevilla zerwała kontakty na początku sprawy Negreiry
1
@okiemtypera_lucaxx95 Przecież to 15 min roboty w domu
33
Taka Girona po odejściu Dovbyka byłaby idealna
1
@VegetaPolska ach ten wiekopomny mental
2
@KrychaFCB Kim więc są Ci, którzy ich wybrali?
0
@Fantastyczny Chłopiec De Jong wyglądał najlepiej u Koemana czyli gdy grał wyżej
5
@RoberDzik Trzeba zapytać Endricka
0
@trolownik Nie 6, zaledwie 5 xd
1
@Janosik Brak transmisji telewizyjnej tego spotkania sprawia, że Manchester United – Manchester City nie będzie dostępny w standardowych kanałach TV. Jednakże transmisję online zapewniają serwisy Fortuna TV i STS TV, gdzie dostęp do oglądania na żywo jest bezpłatny.
0
@betonito Spokojnie, za chwilę połamie się Pedri i De Jong, każdy pogra
0
Stonoga w w cloutmma, może jeszcze Ziobro dołączy xd
0
@Czarny_ck A kto tymi gwiazdami?
11
@Arden Ciężary od początku po legendzie
0
@homeins No, byli uznawani, a jak przyszło co do czego to dopiero Xavi dał im prawdziwą szansę
1
@Arden Chyba wkleja, bo nie zdążyłby takiej litanii w minutę napisać xD
0
@4drian0 typ czyści białe anusy razem z gruzem xd