1

Zaczęło się gotowanie w mediach kolejnego nazwiska, co za porażka instytucjonalna

0

W dupie to my jesteśmy od kilku lat, teraz Laporta z Deco robią tu remont

0

@Arden Przyjęcie Lewandowskiego, wykończenie Raphinhi, pasuje idealnie

13

Sven-Goran Eriksson umiera na raka trzustki, napisał list pożegnalny:

"Miałem dobre życie. Myślę, że wszyscy boimy się dnia, w którym umrzemy, ale życie kończy się śmiercią. Trzeba nauczyć się zaakceptować je takie, jakie jest. Mam nadzieję, że na końcu ludzie powiedzą: tak, był dobrym człowiekiem.
Liczę, że zapamiętacie mnie jako pozytywnego faceta, który starał się robić wszystko, jak najlepiej tylko mógł. Nie przepraszajcie, uśmiechajcie się. Dziękuję za wszystko, trenerom, zawodnikom, kibicom, było fantastycznie. Dbajcie o siebie i swoje życie. Żegnajcie"

7

Chętnie napisałbym co myślę o Laporcie i jego paziu, ale obawiam się, że szlaczki z tiktoka nie pomogą :/

2

@KrwawiaceoczyVEB Dlaczego araby mieliby puszczać Neymara za darmo tym bardziej, że pograł tam może kilka spotkań przez kontuzje

3

@Sherem Wątpię bez hajsu od Nike, zresztą co nam po 1:1 na koniec okna xD

0

@Redakcja może jakiś artykuł/felieton na temat tego jak transfer jednego zawodnika odbija się czkawką przez tyle lat

1

@Kondziubarca A Laporta chce dać Eto'o + 45 mln za Ibrahimovicia... A nie, czekaj

0

@dafik85 To samo z podkręcaniem tematu transferu gdy leciał do Turcji do rodziny, prostackie zagrywki

1

@Arden Dawać go do Sevilli, w derbach pojedynek tygrysek vs nostradamus

0

@NeroTFP1 Umowa ma zostać rozwiązana za porozumieniem stron więc skąd rzekoma rezygnacja?

0

@kuz Hansi Flick naszym transferem

0

@gaucho104 Ta sama półka, ale Nico młodszy i tańszy

0

@Safrani Aha xD

2

Laporta zrobił projekt jak Ci pseudotunerzy z tiktoka

0

Chyba czas przemyśleć te słowa Panie Font


0

@Matheu12 Przecież zakontraktowali potężnego Olmo, onetournamentboy

0

@D10SLEO Zdrowy tucznik, Laporta ma nierówno pod sufitem

9

Barca jest piękna tylko ludzie to k***y

2

@Dari0G Laporta i Deco próbujący uprowadzić Nico xD

8

Stężenie żenady rośnie z każdym dniem

2

@Danny Gaucho Stary Lucka pazerny nie jest, podzieli się ostatnim harnasiem

0

Co to za piłkarz?

-Balowanie ma we krwi
-Zawsze hucznie obchodzi rodzinne uroczystości
-Przegrał karierę i rozpoczął zatapianie giganta piłkarskiego transferem z pazerności

Podpowiedź: to nie Endrick xD

0

Ciekawe kiedy niepełnosprytny deko siądzie do rozmów o przedłużenie kontraktu z magistrem inżynierem

1

Ile ma zarabiać Olmo? Jeśli podobnie do Gundogana to skisne całkowicie

2

Czekam na pierwszy wywiad Gundogana po odejściu, nie gryzł się w język będąc w Barcelonie więc teraz tym bardziej powie prawdę na temat "projektu" hipcia

9

@montiel Za to Pedri dojeżdża fizycznie do gabinetu lekarskiego

1

Może chociaż wpadną na to żeby zagadać do Chelsea, która za chwilę będzie robić festiwal wypożyczeń

60

Barcelona: Damy Gundogana za Rodriego
City: Weźmiemy Gundogana, ale Rodri musi zostać
Barcelona: Ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?