18

Wiecie co byłoby kompletnym podsumowaniem tego okienka?
Kontuzja Olmo w pierwszym meczu i zarejestrowanie Christensena xD

1

@D10SLEO Wszystko na to wskazuje, biedna cebulka

2

@tristan87 Ofensywka, w sumie co pozostało po tak żałosnych igrzyskach w ich wykonaniu

0

@BTW Stwórz zoo, małpy zlecą się same

0

@Pnog37 Eric raczej nie wypada do stycznia

2

@Radioactive9705 Wszystkiego najlepszego TIRowcy i TIRówki

0

@Pnog37 Wyrejestrują Yamala

0

Xavi: Nieodpowiednia murawa, sędziowie, rywal grał jak w finale LM
Flick: fur Deutschland

0

@IronSanHybrid Ciekawe w jakim więzieniu umieściliby to coś

0

@Popitek12 Andres Cuccittini

5

@Kidd To niezły protest xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Lucyfffer Nabuzowani małolaci z pełnymi jajami, tego było nam trzeba

0

Jaką kompromitację zafunduje nam dziś wujcio lapcio?

1

Nadal uważam, że najgłupszym pomysłem Laporty było ściągnięcie Lewego za Aube, dziękuję

0

@Azi Co to w ogóle za gówniane źródło

0

@PatrykBarca O ile będzie regularnie grać w Betisie

0

@zygzakmaklini Tam wszyscy pchają się na swoją nominalną, lewą stronę

15

@Azi Szczęście w nieszczęściu, że Laporta nie ma pieniędzy, bo nakupowałby szrotu od swoich ziomków

3

@tristan87 Zacznijmy od tego, że samo zatrudnienie Deco to potężny wał grubasa, typ ma kwalifikacje ppm

4

@tristan87 Jak to kto, wyborcy peło

0

@abram3k Cóż za argument, typowej strzyżonej owcy xD

8

@GeneralXavi Nic od Apple nie jest warte swojej ceny

0

@MesQueUnClub_87 W plastikowej misce na palniku podgrzewa się na drugi dzień

0

@jacobFCB Duże kontrakty, wypożycz więcej więcej

3

Typ jaki odklejony na trybunach, zobaczył się na telebimie i całował herb Adidasa XD

1

Taki Real chcemy oglądać

0

A kto zmiennikiem Balde?

1

Święcicki jaki podniecony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?