vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Wiecie co byłoby kompletnym podsumowaniem tego okienka?
Kontuzja Olmo w pierwszym meczu i zarejestrowanie Christensena xD
1
@D10SLEO Wszystko na to wskazuje, biedna cebulka
2
@tristan87 Ofensywka, w sumie co pozostało po tak żałosnych igrzyskach w ich wykonaniu
0
@BTW Stwórz zoo, małpy zlecą się same
0
@Pnog37 Eric raczej nie wypada do stycznia
2
@Radioactive9705 Wszystkiego najlepszego TIRowcy i TIRówki
0
@Pnog37 Wyrejestrują Yamala
7
@Janas11224 Oby to był koniec tej patologii społecznej
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-08-22/walki-freak-fight-pod-lupa-rzecznik-praw-obywatelskich-odniosl-sie-do-skarg
0
Xavi: Nieodpowiednia murawa, sędziowie, rywal grał jak w finale LM
Flick: fur Deutschland
0
@IronSanHybrid Ciekawe w jakim więzieniu umieściliby to coś
0
@Popitek12 Andres Cuccittini
5
@Kidd To niezły protest xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Lucyfffer Nabuzowani małolaci z pełnymi jajami, tego było nam trzeba
0
Jaką kompromitację zafunduje nam dziś wujcio lapcio?
1
Nadal uważam, że najgłupszym pomysłem Laporty było ściągnięcie Lewego za Aube, dziękuję
0
@Azi Co to w ogóle za gówniane źródło
0
@PatrykBarca O ile będzie regularnie grać w Betisie
0
@zygzakmaklini Tam wszyscy pchają się na swoją nominalną, lewą stronę
15
@Azi Szczęście w nieszczęściu, że Laporta nie ma pieniędzy, bo nakupowałby szrotu od swoich ziomków
3
@tristan87 Zacznijmy od tego, że samo zatrudnienie Deco to potężny wał grubasa, typ ma kwalifikacje ppm
4
@tristan87 Jak to kto, wyborcy peło
0
@abram3k Cóż za argument, typowej strzyżonej owcy xD
8
@GeneralXavi Nic od Apple nie jest warte swojej ceny
0
@MesQueUnClub_87 W plastikowej misce na palniku podgrzewa się na drugi dzień
0
@jacobFCB Duże kontrakty, wypożycz więcej więcej
3
Typ jaki odklejony na trybunach, zobaczył się na telebimie i całował herb Adidasa XD
1
Taki Real chcemy oglądać
0
A kto zmiennikiem Balde?
1
Święcicki jaki podniecony