vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Tuc Fajnie, zawsze to jakaś reklama swojej twórczości, w niekoniecznie elitarnym towarzystwie, ale powodzenia
0
@Azi Oby tak dalej xd
5
W końcu real zacznie punktować tak jak i my zaczniemy tracić, ale przewaga psychologiczna na początku sezonu TOP
1
@MesQueUnClub96 Mandaryna
0
Jak na razie żółw w Madrycie skopiował jedynie prezentację i numer Ronaldo, fantastycznie
8
Podpaskez jaki teatr xd
0
O, Cillessen w Las Palmas
0
@xVENUMx s23u rozkręca się tam gdzie s23 kończy, więc dobry wybór tym bardziej, że na snapdragonie
6
@Stinger_ Emocji brak, bo każdy rywal będzie ciężki
1
@kodi77 Flick naszym transferem
1
@Safrani Wierzysz Laporcie w Camp Nou w grudniu?
1
@Destroyer_of_Worlds Najlepszy jest Bojan, on sam nie wie co tam robi
0
Wszystkie działania szwagrów są na alibi "no my chcieliśmy, ale przez x y z nie mogliśmy"
4
@Linnox ale jak to, przecież odczucia były pozytywne
1
@PatrychoO Chodził u Koemana 3 lata temu
10
jp cancelo, prawilniak
1
@Marian_Pazdzioch U ruskich panuje inna czasoprzestrzeń. Kilkudniowa operacja wojskowa trwa przeszło 2.5 roku xD
2
@maroon Pewnie sam boi się tam wejść
2
@KamQiX Sól na drogach
0
@Dejvo A źródło to niezawodna, hiszpańska prasa xD
0
@PatrykBarca Mbappe wjechał za free, więc siłą rzeczy nie może być flopem
0
@JarekS Kwestia co będzie reprezentował po kontuzji
5
@Rust_Cohle Większość czasu panienki leżą na glebie i wtedy jest ok
8
@doc Może dźwignia na bęben Laporty?
1
@macio_944 Jestem ciekaw w jakim stanie Laporta zostawi Barcelonę w 2026, strach się bać
0
Dajcie spokój, jaki Tah, aby do soboty
5
@Herato Trzech lewoskrzydłowych na cały atak, co może pójść nie tak
2
Nieźle musieli zesrać się z Nike skoro sam Tebas w jednym z wywiadów mówił, że Barca jest bliska powrotu do zasady 1:1. W sumie każdy bierze Nas jak chce, więc i Nike wybrało przemoc
2
@masa11 Nie ma co oglądać, @masa11 pozamiatał
0
"Ojciec Stefana Bajčeticia dla RAC1: Chciałbym, żeby mój syn grał dla Barçy. Mieliśmy wszystko gotowe, aby polecieć do Salzburga"
Czyżby chłop spalił metę w Salzburgu?