vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@PatrychoO Chłop zrobił max co mógł, a i tak jest gorszy. Życie
0
hahahahahahaha pierwotne założenie klubu, bo nic nie ugrali w tym roku xD
3
@Rust_Cohle Gole, a nie Euro do PŚ xD
32
@Rust_Cohle Kto tu niby porównuje CR do Leo, to Ronaldo z kompleksem co chwilę bredzi
10
Miłego dzionka :D
https://zapodaj.net/plik-i9gbEzuwF7
17
Messi - 0,78 gola na mecz
Ronaldo - 0,72 gola na mecz
Zamykam
0
Dalot dublet z Chorwatami, w tym swojak xd
3
Patrz Patrz Grażyna, tam to chłopy w kieckach chodzą, dajcie spokój kto to widział. Podaj no z lodówki tam żuberka do meczyka
0
@gukwa To zasługa trenerów, którzy na nich postawili, a nie Laporty czy Deco xD
0
@Stinger_ Kwestia interpretacji pytania, w tym momencie oczywiście Yamal daje więcej, ogólnie Vinicius jest lepszym piłkarzem
2
@Dankho94isback Nie byłem ani razu, ale polecam
0
@KamQiX Chodzi o całokształt, a nie tylko początek obecnego sezonu
11
@Arden Na ten moment tak
0
@Ojciec5tkidzieci Złoty strzał po spacerze w asyscie piesków, brzmi jak plan.
0
@NeroTFP1 Jak przegramy to na własnych warunkach
1
@NeroTFP1 Sylwester, nowy rok i zaraz wielkanoc
6
@cules100pro Najlepsza opcja dla Realu, pozbędą się zgniłego jaja, a za hajs kupią napastnika top
0
@BorzyKrzys OJO! Winicjusz interwensjon
0
@MesQueUnClub96 Poczekamy aż połamane ręce wyzdrowieją
20
@Rust_Cohle Zobaczymy co tam Dodi zmalował
1
@AtakMozna Każdy S23 ma Snapdragona, S23 128gb nie ma pamięci UFS 4.0 tylko 3.1
0
@Kinginiesta https://www.phonearena.com/phones/size/Samsung-Galaxy-S24-Ultra,Samsung-Galaxy-S24+/phones/12115,12114
1
@Lucyfffer Nie pierwszy nie ostatni co odszedł z Realu dla wrażeń, a kończy na śmietniku futbolu
3
@Krzysztof1987 Przecież przedłużył kontrakt przed odejściem na wypożyczenie, De Laurentis aż tak głupi nie jest
36
@gaucho104 @Luciano99 (wulkanizacja)
0
Vinicius ogarnięty na boisku jak i poza nim - takie zjawisko nie istnieje w przyrodzie. Albo robi z siebie kretyna na boisku albo w mediach, normalka
0
@RafaPL "jeśli przegramy to na Naszych warunkach"
Od tego momentu nie oglądam przedmeczowych odklejeńców
6
@Bobo25 Rudiger, Camavinga czy Tchouameni nie mają takich problemów. Przypadek?
0
Komentarz usunięty
1
@icon3520 Chciałbym mieć takie problemy