18

@MesQueUnClub_87 A chwalił się tym w mediach czy po prostu ktoś napisał o nim na x?

12

@MesQueUnClub_87 Czyli lepiej gdyby w ogóle nie wpłacił?

1

@clyde DB9 vs pociąg, SLR vs prom, Bugatti vs samolot, praktycznie wszystkie odcinki z wyścigami aut vs inne środki komunikacji. Ciężko wybrać jeden ulubiony, bo trio było genialne

1

@maroon Spójrz na awatar, nie wymagasz za dużo?

9

A za co Roque ma mieć szacunek do Barcelony?

1

@Katalończyk 99 Właśnie dlatego napisałeś komentarz prosto z tej dupy

7

-Ile powinien zarabiać mężczyzna?
-No tak z 20 tysięcy
-A Twój tyle zarabia?
-Niestety nie, jeszcze hihihi
-A Ty ile zarabiasz?
-No ja studiuję, więc jak mam pracować?

Niech to upośledzone pokolenie wyginie albo chociaż nie rozmnaża się

0

Łunin przedłużył kontrakt do 2030, ambitny chłop nie ma co

0

@NeroTFP1 Typowy Thomas

0

@cules100pro dla kibiców Eintrachtu jak znalazł

0

@Radioactive9705 Niejeden zasilacz do pegasusa był na tym zajechany

0

@bari_94 Bardzo nędzne źródło

1

@Commando Siedzą w kancelariach i gabinetach lekarskich

9

@wpwelement Podobno najlepszy piach na Bernabeu w Madrycie

0

@Lucyfffer Biedroń nie lubi tego

2

@Mitch_Atleta Z FC jak z nowymi iPhone'ami, wiesz, że golą Cię za wyższą cyferkę xD

2

@Arden Kierunek arabusy

3

@Arden Kot Kaczyńskiego mógłby dyskutować

1

@Marian_Pazdzioch ale cringe

8

Brighton robi transfery za 230 mln czyli tyle co 5 czołowych klubu La Ligi... o czym rozmowa

1

Ten limit dotyczy tylko pierwszej drużyny czy wszystkich obszarów sportowych klubu?

0

@abram3k Matma po zdalnych

1

@Martwy Różnica między 8, a 9 to przede wszystkim wygląd na miarę iPhone z kanciastymi ramkami, więc lepiej weź 8, ma wszystkie bajery i łapie się na 7 lat wsparcia. Same Pixele to przede wszystkim świetne aparaty i czysty system bez śmieci producenta, baterie średnie, do grania bez szału, lubią zagrzać się i obcinać moc procesora

1

@Martwy Mam i użytkuję 7 Pro, nie widziałem wielkich różnic by przesiadać się na 8, ale mniejszy 9 Pro kusi w tym roku

0

@Nefir Rzecz w tym, że mogłeś wpisać dowolnego piłkarza, a i tak odpowiedzi byłyby takie same

4

@Nefir Na Rodriego od razu

2

@MesQueUnClub_87 Griezmann nie nadaje się na skrzydło, bardziej 10 za napastnikiem

0

@Radioactive9705 Paul Walker nie polubi tego

3

Po odejściu Messiego zrobiło się idealne miejsce dla Griezmanna, ale... został sprzedany za 1/6 ceny, za którą go kupiono, by zejść z dużego wynagrodzenia przejętego po Bartomeu. Szkoda.

2

@tristan87 No i krecik wyłapie usiłowanie dwóch głów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?