vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alaves jest 7 w tabeli, do tej pory:
Zbili Sociedad (1:2), Las Palmas (2:0) i Seville (2:1)
Remis z Betisem (0:0)
Umoczyli z Celtą (2:1) i Espanyolem (3:2)
Bilans bramkowy 9:7
Szału nie ma, typowa średnia krajowa, z reżimowymi doposażonymi w pajaca z gwizdkiem raczej niespodzianki nie będzie
2
@Danny Gaucho Soloneza czas zacząć
15
@okiemtypera_lucaxx95 To było 10 lat temu, Bravo ma 41 lat, litości
1
@barcafan1789 Barca rozważa Szczęsnego jako nowego bramkarza jeśli wróci z emerytury, ależ news xD
0
@clyde Iniesta, Neymar, Suarez, nawet Lewego okradli
0
@LeoMessiiBarcaPepa "Lepiej mądrze stać niż głupio biegać"
9
@urbipl "to on był problemem"
2
@Danny Gaucho La Rambla Premium VIP Selection
2
@Danny Gaucho Stary @Luciano99 (69 lat)
Zakończył karierę w 1992 i od tamtej pory siedzi na utkanej przed tv z browarem.
1
@Rust_Cohle Jeśli impact to równie dobrze Bellingham
3
Ciężki nokaut byłego prezesa Valencii na męczenniku
4
Szczęsny to raczej typ, który woli być zapamiętany, że odmówił Barcelonie niż miałby wrócić z emerytury
6
@4drian0 Miał swoje 5 minut w zeszłym sezonie, wystarczy
2
Anka nakręć Marinkę na Barcelonę to Szczęsny nie będzie miał wyjścia
10
@draxidox Zuz był mega dzielny XDD
0
@Popitek12 Ten z okładki PES 3
5
@Faro Ojej, a miało być tak pięknie
4
@tomek8756 I to niewychowane krzykadło ma dostać złotą gałę? Bez jaj
1
@Benz odklejeniec
1
@daniel32778 Zgrywanie kozaka zamiast dać dziecku radochę, cringe total
2
@Kapitan hawk Miasto największego bezrobocia w Polsce xD
0
@Mow_mi_Douglas jaki typ odklejony na bramce
0
@Dankho94isback Chce wymusić na atakującym szybką decyzję, ale koniec końców i tak dostaje po krótkim
1
@Popitek12 Nie znam się, ale znam kogoś kto też się nie zna
0
@Cygan BRC Wypadek ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenie pomocy poszkodowanym, ucieczka z miejsca zdarzenia
Jak nie dostanie co najmniej 10 lat to żyjemy w buszu
4
@Popitek12 Mundialu i tak nie wygra, pozdro
5
@DonAndrzejos Często też ratował dupę całej drużynie, ale przydałaby się konkurencja na tej pozycji
3
@fcbarcafan19 Wygląda jak magazynek do pistoletu xD
2
@Lucerfi Też to czytam i złapałem laga mózgu
2
@Kgorecki2500 De Gea był tok bez kontraktu...