vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TrzecieOko https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Dokumenty/1454847765.jpg
0
@Trojanek23 Kocham takie wpisy po fakcie, w teorii nic nie zapowiadało takiego dołka u Nich, a u Nas takich wyżyn
0
@tristan87 Klopp ją trenował?
0
@MichuZ44 Pamiętam jak u mnie w gimnazjum praktycznie codziennie od dyrektorki i innych nauczycieli waliło gorzałą, ale nikt nic sobie z tego nie robił, stało się to taką normą
3
@pikass14 Nie bez powodu przekopywali teren "zatoki sztuki", na światło dzienne wyciekły też pogłoski o rzekomym związku z "krewnym"
0
@Arden Dziwne, że jej buty znalazły się w mieszkaniu matki, a chwilę potem robiła remont łazienki. Największy cringe i tak odstawiła jak szła przebrana za córkę w obecności kamer
0
@Zoker Kości przetrwają wieki
0
Wszystko fajnie fajnie, ale gdzie jest Iwona Wieczorek?
0
Lewy wprowadza świeżaka żeby nie skończył jak Zborek xD
https://files.fm/u/wrrwdr48xw#/view/dqrtdj3q5w
1
@Azi Radio eska na głośniku :D
https://wiadomosci.wp.pl/ekstradycja-i-przesluchanie-sebastiana-m-wiadomo-co-zeznal-7077730530270144a
1
@Culer9002 Można pić tylko trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.
5
@Bulbulator Kroos to stara szkoła jak Xavi, Iniesta czy Fabregas, nie da się go zastąpić
0
Śmieć z BMW przesłuchany u arabów, nie przyznał się do winy twierdząc, że to nie on spowodował ten wypadek
1
@Rust_Cohle Tyle lat, że przywykłem xD
3
@Rust_Cohle Przegryw, ja 2 złote gały zawsze noszę przy sobie
7
@Rust_Cohle A Ty ile masz lig mistrzów, że sadzisz się do balon dor
0
@Eto'o9 R10 Raczej z Leo, a w sumie to Leo miał do Niego problem, więc Guardiola nie miał wyjścia
6
@Janas11224 Nic nie pobije tego arcydzieła xD
0
@Aragorn33 Macki Pereza są wszędzie
1
@barcanawieki Tym bardziej, że to dzieło polskiego studia
2
@reloaded rzenujonce
1
@wojopancer Schronisko dla zwierząt
7
Ten poczuł swoje 5 minut i będzie wałkował temat kilka lat po fakcie xd
9
@NeroTFP1 Mam wrażenie, że gdyby któryś ze sklepów przecenił przeterminowaną żywność to zabijaliby się o to
0
@jacobFCB Trochę Niko Bellic xD
24
@tristan87 Polska zalana, bandyci na wakacjach za granicą, a Ci spuszczają się nad promilami w tubkach. Kurtyna
2
@Mitch_Atleta Euro i gole są cenniejsze niż Puchar Świata i jakieś nagrody dla lamusów
7
@Jakchcesz Jeszcze Curvajal odpychający dziecko od podawania piłek
1
@Arden Żodyn sie nie spodziewoł
4
@lucca87 Ważne, że wcisnęli z madryciokiem, reszta nieważna