vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
"Piłkarz Como, Marco Curto został ukarany za rasizm. Sytuacja miała miejsce w lipcu podczas towarzyskiego meczu Como z Wolverhampton gdy krzyknął do kolegi z drużyny: "zignoruj go, on myśli, że jest Jackie Chanem". Uwaga dotyczyła Hwang Hee-Chana, piłkarza Wolverhampton.
Za to zachowanie piłkarz został ukarany przez FIFA zawieszeniem na 10 meczów oraz prace społeczne. Zawodnik musi również odbyć szkolenie w organizacji wskazanej przez FIFA"
Chore czasy
1
@Kgorecki2500 Justyna Kulka nie bierze jeńców
1
@Kondziubarca Tęczowi 300
0
@DamianBarcaCule Top Gniot na CDA, ale chyba nie ma wszystkich
1
@Pawlak1992 Albo Natalia Nykiel, słynąca z nagrania "hymnu dla k***stwa"
12
@KamQiX Może chociaż zostawił nalepkę na kibel
0
@Pawlak1992 Beyonce, Billie Eilish, a ze swojego podwórka to Sanah
23
@Witekk10 Zapytałeś Dudka czemu boli go potężny Szczęsny?
6
Srogo śmiechnięte
https://chamsko.pl/123019/National_geografic_
1
@MesQueUnClub_87 Być może, ale celowe stosowanie błędów ortograficznych ogłupia jeszcze bardziej to pokolenie
6
W młodzieżowym słowie roku faworytami są "czemó", "azbest" i "sigma"
Szkoda, że zajmują się takimi gunwami, a co drugi nie umie fikołka w przód zrobić xD
1
@Kapitan hawk Tej wersji jeszcze nie widziałem
4
@Paziudzyn Przed południem, a chłop już rakietę tubek zrobił
13
@Kgorecki2500 Ponieważ ktoś kto idzie do maca chce zjeść warzywa i owoce xD
4
@NeroTFP1 Do kolonii karnej w Peru
30
Gość porównuje swoją Barce z Leo, Suarezem, Iniestą, Busquetsem do Ferranów i Depayów, odklejka
0
@Rewolucja123 Honor Magic 6 Pro, ale będzie droższy
0
@Kapitan hawk Myślisz, że oni tego nie wiedzą? xD
0
Fati, szkoda kisić Raphinhę na skrzydle
7
@Kondziubarca Dyskusje z wielbłądami na pustyni, to jego poziom intelektualny
1
@Antimadridista_WR Było było i chyba kojarzę typa xD
0
@Blanco16 arabskie gogle
0
@Chucky Piłki nigdy za dużo, ale narodowa piłka < klubowa
3
@NeroTFP1 Dla mnie może nie istnieć, nigdy nie wypiłem całej i pewnie nie wypiję
0
@Deviler Może po zakończeniu kariery coś ruszy
7
@KrychaFCB Erasmus mode
4
@Radioactive9705 Kurła, kiedyś to były klasyki, a teraz to jakieś winicjusze i hindusy biegają
30
@Rust_Cohle Berło aż błyszczy od tego pucowania
3
@Mixtape O ile obrona nie będzie wychodzić tak wysoko, bo praktycznie każdą górną piłkę zagarniają przeciwnicy
0
Tragiczne te stroje