vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACMaldini3 Harakiri turecko-niemieckie, Panie do towarzystwa stawiają więcej oporu
0
A jak tam dziś wasz mental? Dortmundzki czy madrylowy
3
Ignor dla placka i nastała harmonia
0
Podpaskez z golem, podsumowanie taktyka Sahina
0
Harakiri Sahina, obrona Częstochowy włączyła mu się w 50 min xd
2
@Eto'o9 R10 Białe sabaczki, dzień jak co dzień w espanii
0
@MichuZ44 Na pewno ma przelot między uszami i udami
10
Hansi w Barcie:
11 meczów
9 zwycięstw
2 porażki
Remisy są dla frajerów
2
@Rust_Cohle No właśnie o to chodzi, tam nikt nie cacka się tylko gra lepszy
4
U madrycioka krótko, Kurtuj już zdrowy, więc Łunin w formie z automatu idzie na ławę, a Barca pieści się z Peną jakby ten prezentował potężny poziom
0
@MarshallLAW transfermarkt
0
@abram3k Ibrahimović?
1
@fcbarcafan19 To nowe klapy aerodynamiczne, poprawili fabrykę
9
@AduŚ07 To jakby wpuścić sobie hieny na chatę i liczyć, że zadomowią się
0
@BulaKG Ostatnia szansa w zimowym oknie, bo w lato rok przed końcem kontraktu nikt nie sypnie więcej niż 15 mln
2
@TheNekro94 @TheNekro94 @LambiPL Tak, statystyka wyszukana na siłę, ale pamiętajmy, że mówimy o chłopie co postawił plastikowy puchar świata na półce
25
Messi został najlepszym strzelcem w historii nie wliczając goli z rzutów karnych (740)
Kolejna szpilka w spuchnięte już kukle ceera xD
0
Polska myśl filozoficzna ubogacona przez zagranicznego inżyniera, o taką Europę nic nie robię
https://zapodaj.net/images/e4e37237dfbea.png
0
@Edoss Canal+ spija śmietankę
2
@Nefir Cassado, na Naszych oczach rodzi się nowa legenda na miarę Hallanda czy Affelaya
1
@MesQueUnClub96 Do pustej
0
@Kgorecki2500 Beka, ale jakiś milion więcej zagłosuje na niego przez to xD
1
@TheNekro94 Trzeba zacząć od tego, że to nie ludzie tylko zwierzęta kierujące się instynktem
3
Typ żyje 2010 w świadomości, że pokonał Barce i dlatego nie dali mu ZP
6
@Stinger_ Czarny humor
0
@Faro Tego nie wyplewisz
PanOdWuefu
wczoraj, 23:38:42
Mimo ewidentnie nieoptymalnej formy, mało efektownej gry i braków kadrowych to myślicie że Carlo i Real to tacy frajerzy by dostać bęcki od niepokalanej UEFAlony? Wiedzą jaka jest stawka więc zepną poślady na maksa. Wygrana być może będzie wymęczona w bólach, ale będzie. Ja już oczami widzę jak Vinicius w swoim stylu robi z bordowych klaunów wiatrak i ładuje bramę.
0
@Dieselzor Remis może być z Realem, Bayern musi dostać na łeb
20
Jeśli madryciok przegra w sobotę to na drugi dzień dowiemy się, że Negreira jest nieślubnym synem Laporty ze związku z Messim, tak będzie
0
@urbipl Nie wiem z jakiego punktu widzenia ta rywalizacja może wyjść na dobre, na pewno nie pod względem wyników, bo Pena nigdy nie osiągnie poziomu Szczęsnego
2
@misterio Z kategorii sci-fi