0

@ACMaldini3 Harakiri turecko-niemieckie, Panie do towarzystwa stawiają więcej oporu

0

A jak tam dziś wasz mental? Dortmundzki czy madrylowy

3

Ignor dla placka i nastała harmonia

0

Podpaskez z golem, podsumowanie taktyka Sahina

0

Harakiri Sahina, obrona Częstochowy włączyła mu się w 50 min xd

2

@Eto'o9 R10 Białe sabaczki, dzień jak co dzień w espanii

0

@MichuZ44 Na pewno ma przelot między uszami i udami

10

Hansi w Barcie:
11 meczów
9 zwycięstw
2 porażki
Remisy są dla frajerów

2

@Rust_Cohle No właśnie o to chodzi, tam nikt nie cacka się tylko gra lepszy

4

U madrycioka krótko, Kurtuj już zdrowy, więc Łunin w formie z automatu idzie na ławę, a Barca pieści się z Peną jakby ten prezentował potężny poziom

0

@MarshallLAW transfermarkt

0

@abram3k Ibrahimović?

1

@fcbarcafan19 To nowe klapy aerodynamiczne, poprawili fabrykę

9

@AduŚ07 To jakby wpuścić sobie hieny na chatę i liczyć, że zadomowią się

0

@BulaKG Ostatnia szansa w zimowym oknie, bo w lato rok przed końcem kontraktu nikt nie sypnie więcej niż 15 mln

2

@TheNekro94 @TheNekro94 @LambiPL Tak, statystyka wyszukana na siłę, ale pamiętajmy, że mówimy o chłopie co postawił plastikowy puchar świata na półce

25

Messi został najlepszym strzelcem w historii nie wliczając goli z rzutów karnych (740)
Kolejna szpilka w spuchnięte już kukle ceera xD

0

Polska myśl filozoficzna ubogacona przez zagranicznego inżyniera, o taką Europę nic nie robię
https://zapodaj.net/images/e4e37237dfbea.png

0

@Edoss Canal+ spija śmietankę

2

@Nefir Cassado, na Naszych oczach rodzi się nowa legenda na miarę Hallanda czy Affelaya

1

@MesQueUnClub96 Do pustej

0

@Kgorecki2500 Beka, ale jakiś milion więcej zagłosuje na niego przez to xD

1

@TheNekro94 Trzeba zacząć od tego, że to nie ludzie tylko zwierzęta kierujące się instynktem

3

Typ żyje 2010 w świadomości, że pokonał Barce i dlatego nie dali mu ZP

6

@Stinger_ Czarny humor

0

@Faro Tego nie wyplewisz

PanOdWuefu

wczoraj, 23:38:42

Mimo ewidentnie nieoptymalnej formy, mało efektownej gry i braków kadrowych to myślicie że Carlo i Real to tacy frajerzy by dostać bęcki od niepokalanej UEFAlony? Wiedzą jaka jest stawka więc zepną poślady na maksa. Wygrana być może będzie wymęczona w bólach, ale będzie. Ja już oczami widzę jak Vinicius w swoim stylu robi z bordowych klaunów wiatrak i ładuje bramę.

0

@Dieselzor Remis może być z Realem, Bayern musi dostać na łeb

20

Jeśli madryciok przegra w sobotę to na drugi dzień dowiemy się, że Negreira jest nieślubnym synem Laporty ze związku z Messim, tak będzie

0

@urbipl Nie wiem z jakiego punktu widzenia ta rywalizacja może wyjść na dobre, na pewno nie pod względem wyników, bo Pena nigdy nie osiągnie poziomu Szczęsnego

2

@misterio Z kategorii sci-fi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?