13

@macio_944 footroll zesrany, że fanbaza hd zbojkotuje kanał i zrobi unsubiki, ciepły typ zrobił się niesamowicie

0

@Kgorecki2500 Rozbitym to można być w pierwszy dzień, ale cały tydzień? Pewnie chlali

10

@Rust_Cohle Fantastycznie, niech żrą się między sobą

0

Rasiści odebrali gałę winicjuszowi, na czele z uefa, która chce zniszczyć real za superligę i tyle w temacie

2

@MesQueUnClub_87 Winicjusz ofiara systemu, który sam zapoczątkował

44

"Źródła bliskie Brazylijczykowi zapewniają Reutersa, że piłkarz dalej będzie walczył z rasizmem, nawet jeśli jego aktywność w tym aspekcie doprowadziła do tego, że nie wygrał Złotej Piłki"

To są chorzy psychicznie "ludzie"

5

@D10SLEO Najmądrzejsi fani Realu xD

2

Cóż za tydzień Barcelonismo, zbicie niemca w kask, zwalcowanie madryli i upokorzenie męczennika, gwiazdka przyszła szybciej w tym roku xd

7

Leo debiutował na gali balona w wieku 19 lat i zajął 20 miejsce, Yamal 8 w wieku 17 lat, kosmos

1

Już było ciekawie, a teraz zasiądzie gimbaza po powrocie ze szkół xD

0

Niech teraz drze papę te swoje "coś tam boa boa" jak co mecz xD

9

@marcin62 madryl + freebudda, ależ combo szamba intelektualnego xd

1

Ale urwał, ale to było dobre
Uwaga, urwie następnemu, ło Jezu, aaa Jezus Maria
Źle stanął i go tłuką xD

2

Bardziej spodziewałem się Carvajala niż Rodriego, ale i tak jest zajebiście xD

13

Anczelot nie trzyma ciśnienia
Mbop nie trzyma linii
Męczennik nie trzyma mordy na kłódkę

Tridente idealne

1

@zgiru 26 in december

4

Potężne przemówienie, po którym rasizm wyciska łzy męczennika - kurs 1.01

2

@adi7adi8 czarny weekend dla perezów

2

@dzefrej234 Nie ma co tak myśleć, bo po tych sytuacjach mogłoby nie być innych po których padły gole

0

Manita na Bernabeu byłaby czymś historycznym, ale i tak pięknie został obity Re4l M4drid

4

Kylian nie śpiesz się tak, pali się czy co

3

@semafor Real w pierwszej połowie był lepszy od Barcy, o czym Ty mówisz

11

Nie ma co się podniecać zbiciem jakichś ogórków 4-0, czekamy na weryfikację z Espanyolem

4

Anczelot nie trzyma ciśnienia
Mbop nie trzyma linii
Męczennik nie trzyma mordy na kłódkę

Tridente idealne

0

Inaki nie Pena na robocie, co za mecz gościa

0

@AlexDark00 Wina Lewego

1

@domalki1 Skakał coś do asystenta Flicka

17

Anczelot mówił, że wymyślił sposób na Barce, no kur.a gratulacje XD

0

@norbi77 Fermin ;)

1

Remis ze wskazaniem na madryle, Olmo musi wejść za Fermina, Balde tykająca bomba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?