vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@macio_944 footroll zesrany, że fanbaza hd zbojkotuje kanał i zrobi unsubiki, ciepły typ zrobił się niesamowicie
0
@Kgorecki2500 Rozbitym to można być w pierwszy dzień, ale cały tydzień? Pewnie chlali
10
@Rust_Cohle Fantastycznie, niech żrą się między sobą
0
Rasiści odebrali gałę winicjuszowi, na czele z uefa, która chce zniszczyć real za superligę i tyle w temacie
2
@MesQueUnClub_87 Winicjusz ofiara systemu, który sam zapoczątkował
44
"Źródła bliskie Brazylijczykowi zapewniają Reutersa, że piłkarz dalej będzie walczył z rasizmem, nawet jeśli jego aktywność w tym aspekcie doprowadziła do tego, że nie wygrał Złotej Piłki"
To są chorzy psychicznie "ludzie"
5
@D10SLEO Najmądrzejsi fani Realu xD
2
Cóż za tydzień Barcelonismo, zbicie niemca w kask, zwalcowanie madryli i upokorzenie męczennika, gwiazdka przyszła szybciej w tym roku xd
7
Leo debiutował na gali balona w wieku 19 lat i zajął 20 miejsce, Yamal 8 w wieku 17 lat, kosmos
1
Już było ciekawie, a teraz zasiądzie gimbaza po powrocie ze szkół xD
0
Niech teraz drze papę te swoje "coś tam boa boa" jak co mecz xD
9
@marcin62 madryl + freebudda, ależ combo szamba intelektualnego xd
1
Ale urwał, ale to było dobre
Uwaga, urwie następnemu, ło Jezu, aaa Jezus Maria
Źle stanął i go tłuką xD
2
Bardziej spodziewałem się Carvajala niż Rodriego, ale i tak jest zajebiście xD
13
Anczelot nie trzyma ciśnienia
Mbop nie trzyma linii
Męczennik nie trzyma mordy na kłódkę
Tridente idealne
1
@zgiru 26 in december
4
Potężne przemówienie, po którym rasizm wyciska łzy męczennika - kurs 1.01
2
@adi7adi8 czarny weekend dla perezów
2
@dzefrej234 Nie ma co tak myśleć, bo po tych sytuacjach mogłoby nie być innych po których padły gole
0
Manita na Bernabeu byłaby czymś historycznym, ale i tak pięknie został obity Re4l M4drid
4
Kylian nie śpiesz się tak, pali się czy co
3
@semafor Real w pierwszej połowie był lepszy od Barcy, o czym Ty mówisz
11
Nie ma co się podniecać zbiciem jakichś ogórków 4-0, czekamy na weryfikację z Espanyolem
4
Anczelot nie trzyma ciśnienia
Mbop nie trzyma linii
Męczennik nie trzyma mordy na kłódkę
Tridente idealne
0
Inaki nie Pena na robocie, co za mecz gościa
0
@AlexDark00 Wina Lewego
1
@domalki1 Skakał coś do asystenta Flicka
17
Anczelot mówił, że wymyślił sposób na Barce, no kur.a gratulacje XD
0
@norbi77 Fermin ;)
1
Remis ze wskazaniem na madryle, Olmo musi wejść za Fermina, Balde tykająca bomba