vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Teraz "psiecko" w modzie, zarobią na nasze emerytury :v
2
Gdyby Barca grała swoje to biali mieliby nadal srogi mróz, siadła intensywność, nie ma pressingu, jakieś indywidualne przebłyski utrzymują zespół na brzegu. Do tego człowiek ręcznik na bramce, Flick sam robi sobie pod górę
0
@maroon Żaden trener z tych przeciętnych klubów nie ma takich wyników, no popatrz Pan
1
Pep Guardiola w dotychczasowej karierze trenerskiej tylko 3 razy nie kończył sezonu z pucharem za wygranie ligi, kosmos
8
@cules100pro Lewy żyje z drużyny, drużyna żyje z Lewego. Jak zawodzi jedno to i drugie nie funkcjonuje prawidłowo
1
Nie ma przypadków, są znaki ( ▀ ͜͞ʖ▀)
https://zapodaj.net/images/1616d15eb1e1c.jpg
0
@Michael24 Bonus RPK - 60-tka Last Christmas Remix
2 w 1
2
@Pedri16Future Miód na oczy, niech sadzają całą tę internetową patolę
2
@Comentateiro Kto by o tym pomyślał w 1874
2
Dalsze wystawianie Peni powinno być traktowane jako działanie na szkodę klubu, więc pilnuj się Hansi
0
@Reviven Jeśli robisz max 20k rocznie to lepszą opcją będzie benzyna/hybryda
0
Las Palmas goli ogórków
0
Madryt nieraz robił wyniki dzięki genialnej postawie Courtois, nie rozumiem tego uporu stawiania na Pene
0
Cojones spuchły w listopadzie, impreza dzień przed meczem też raczej nie pomogła
4
@Krzysztof1987 figo z małej, szanujmy się
0
@paweldunajecfcb Jeśli wcześniej miałeś tylko 60hz to ok, gdy używałeś już ekranu 90/120hz to nie da się tego odzobaczyć
21
@Borneo Nikt normalny nie chce być w Europie zalewanej inżynierami, próbującej zbawić świat wymyślając chore przepisy klimatyczne
0
@Zoker @Herato napisał, że wydawało mu się to proste, a pierwszym skojarzeniem jest właśnie Torres
0
@Zoker Czytaj cały wątek, a nie zgrywasz kozaka po odpowiedzi
0
@Herato Torres też grał w Chelsea gdy Gerrard się poślizgnął
0
@dv7wisnia Atletico Liverpool Chelsea Milan Sagan Tosu
0
@Zimny Torres grał w 5 klubach, kilkukrotny król strzelców chyba też odpada
12
@tristan87 figo i od razu zemdliło
58
Ten klub miał szczęście, że podpisałeś kontrakt na serwetce
0
@Pedri16Future Zostałby oskarżony o rasizm
0
@kuz Mimo wszystko bezpośredni udział w śmierci drugiego człowieka jest osądzony niżej niż handlowanie towarem, którego zainteresowani szukają sami
1
Witamy w Polsce
https://zapodaj.net/images/13f4130e741cd.jpg
1
@Mario96w IV była lepsza niż III i to nie tylko pod względem graficznym
1
@macio_944 Jak NFS miało swoją świętą trójcę tak i GTA wymiatało z VC, SA i IV
0
@PizzerMan Szkoda, że to nie @Piątek , ale zawsze mogłoby być gorzej jak np środa, wtorek czy poniedziałek