vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marian_Pazdzioch Marian ściągaj je natychmiast, wyglądasz jak transwestyta na jasełkach w zakładzie karnym
0
@patrix211 Tej co roznosi dżumy bez gumy
1
@Marian_Pazdzioch Pewnie jakieś platfusy co je pijany chińczyk kleił pod Białymstokiem
1
@Eklerek Memczester
0
@DonCarletto Ostatnio graliśmy bez Yamala i Lewy zmarnował 3 setki bez jego udziału
1
Najpierw trąbią w mediach o planowanych przesłuchaniach i wyrokach, a później zdziwieni, że typ zdążył wypisać się ze szpitala i uciec do innego kraju xD
1
@narciarz Jak Real, Bayern i Borussia?
3
@okiemtypera_lucaxx95 Taki luźny wysryw między peronami
0
Temperaturaaaaa
0
@BraithwaiteR9 jak już tak szastasz sianem to może kupisz De Jonga i Ferrana, teczkę będą nosić, drzwi otwierać, kawusie zrobią
4
@Kapitan hawk Takie tam z zaskoczenia
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Dnia dobrego życzymy Ronaldo Cristiano
6
@AmigoBlancos Brzmi jak praca inżynierska austriackich przybyszy
3
@Szklaner Oszczędzą na kosztach procesu sądowego xD
8
No żodyn się nie spodziewoł, żodyn
1
Vinicius, balon de playa xD
„VENI, VIDI, VICI
Dzisiaj piszę do chłopca, który oglądał tak wielu swoich idoli podnoszących to trofeum... Naszedł twój czas. Albo raczej, nadszedł mój czas. Czas na powiedzenie sobie... Tak, jestem najlepszym piłkarzem na świecie i mocno o to walczyłem.
Próbowali i ciągle próbują mnie podważyć i umniejszyć. Ale nie są przygotowani. Nikt nie powie mi, za kogo mam walczyć ani jak powinienem się zachowywać. Kiedy byłem w São Gonçalo, system o mnie nie dbał. Prawie zostałem połknięty.
Wygrałem dla siebie, dla mojej rodziny. Z wielkim wsparciem po drodze: Flamengo, Realu Madryt, reprezentacji Brazylii, setek kolegów na przestrzeni lat... Ludzi, którzy towarzyszyli mi w mojej rutynie, ci mnie podziwiający...
THE BEST PLAYER IN THE WORLD 7️⃣”
0
@SeWo77 Gwarancja obowiązuje na terenie całej unii, bez różnicy czy kupiony w Polsce czy we Włoszech
0
Zaczyna się grillowanie Hansa w mediach, tak naprawdę teraz zobaczymy prawdziwą twarz Niemca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@ElKamil Można się rozejść
0
@Yoshi94 Pierwsze lepsze
1
@Borneo Da Raphe na prawe, Ferran na lewe, a jak nie wypali to wejdzie w 60 Fermin z Victorem, nie ma za co
7
@Eklerek Mocne, ale beczne xd
0
@Majczel97 To pewnie jesteś fanem freakfightów
0
@escarabajo Nie mówię o nich tylko o nim, za dużo nie różni się od tej patoli
4
@Ojciec5tkidzieci Nie zdziwię się jak ten śmieszny prezes zaraz będzie siedział na jakiejś gali, tani atencjusz
2
@Majczel97 Słyszałeś o magicznych urządzeniach z funkcją dzwonienia i dostępu do internetu?
0
@KamQiX Szkoda, że matka tego dziecka jest j****** zwierzęciem
7
Usiłowanie zabójstwa przez chorą psychicznie matkę.
"Do szpitala w Zielonej Górze trafiła skrajnie wygłodzona 3-letnia dziewczynka. Waży 8 kg, a powinna 18 kg. Dziecko w ciężkim stanie do szpitala przywieźli rodzice. Jak ustalił portal poscigi.pl, matka jest weganką, która karmiła dziecko wyłącznie owocami. Nie jadło mięsa czyli białka. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie. Niedożywione dziecko nie miało szans na normalny rozwój"