vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejścia z ławki zazwyczaj osłabiają drużynę niż przynoszą pozytywy, na transfery zimą nie ma co liczyć, bo nawet Olmo niezarejestrowany
0
@SeWo77 Kaszanka z obu
0
@Gaz Na tamten moment nie potrzebowaliśmy prawoskrzydłowego, lepszy numer był z odejściem Leo i Griezmanna w jednym oknie
0
Z pierwszego na trzecie miejsce w jeden weekend i gorący oddech przykucającego Valverde na plecach, nowe nadzieje stare perspektywy
4
Pep z Ferranem zrobił niesamowity interes. Nie dość, że umoczył ponad 30 baniek przy zakupie to opchnął go Xaviemu z ponad 20 mln zysku. Majstersztyk.
1
@Wittgenstein Już niedługo raczej
1
@Ogorinho1974 Pisałem o tym wcześniej, albo drużyna gra kiche albo grają dobrze, a wylewu dostaje któryś z zawodników i koniec końców strata punktów
0
Każdy jeszcze potraci punkty, ważne żeby tracić ich mniej niż madrycioki, nie srajcie żarem o przegranej lidze
0
Co z tego, że drużyna gra dobrze jak w kluczowych momentach odcina prąd zawodnikom, wcześniej Kounde, dziś Casado. Zmiany wniosły więcej chaosu niż pożytku, gdyby nie to podanie do Lewego to Ferrana nie zauważyłbym na boisku
3
@Messibestplayerintheworld Był, Ferran spalił baniakiem
0
Aż przypomniał mi się tekst "ekspertów" TVP przed meczem Polska - Holandia:
"Jeśli przegramy (mistrza) to na własnych warunkach" XDD
1
Lewandowski już myślami chyba na sylwestrze u Zduniaka
0
Majak biały fus jaki już uśmiechnięty xd
3
To co odj...ał Casado to makabra, piętką wybijanie spod własnego pola karnego
0
Materace liderem na święta, kto by pomyślał o tym w październiku
1
@Sysia11 XDD
2
@esem91 Według każdego kto ma oczy
0
Fermin i Lewy dziś odstają na minus
4
Gavi myśl, bo już z żółtkiem powinieneś biegać
0
@Qrek Nie widziałeś, nie wiesz o co chodzi to utkana
0
Widzieliście przed chwilą w eleven jak Pena łapał dośrodkowania w pustym polu karnym? Jprdl xD
1
Z naszym szczęściem to Lenglet coś załaduje
1
Dziś tylko 3pkt żeby w spokoju zacząć nowy god, każdy inny scenariusz obali Barcę z lidera
8
Jak można być takim kretynem i samemu ściągać tą dzicz na własne podwórko to ja nie wiem, tam grube siano musiało lecieć pod stołem
1
@BulaKG Tam będą autokary wykręcać
1
To o której zbiórka u Zduniaka?
0
@Popitek12 U Zduniaka
0
Już dziś o 21 prawdziwa piłkarska fiesta dla koneserów wyrafinowanego futbolu, 10 Girona podejmie 19 Valladolid.
3
@Borneo Złodziej jeszcze stawia warunki, kisne
1
@TR3YWAY Jak śmiesz?