0

Wejścia z ławki zazwyczaj osłabiają drużynę niż przynoszą pozytywy, na transfery zimą nie ma co liczyć, bo nawet Olmo niezarejestrowany

0

@SeWo77 Kaszanka z obu

0

@Gaz Na tamten moment nie potrzebowaliśmy prawoskrzydłowego, lepszy numer był z odejściem Leo i Griezmanna w jednym oknie

0

Z pierwszego na trzecie miejsce w jeden weekend i gorący oddech przykucającego Valverde na plecach, nowe nadzieje stare perspektywy

4

Pep z Ferranem zrobił niesamowity interes. Nie dość, że umoczył ponad 30 baniek przy zakupie to opchnął go Xaviemu z ponad 20 mln zysku. Majstersztyk.

1

@Wittgenstein Już niedługo raczej

1

@Ogorinho1974 Pisałem o tym wcześniej, albo drużyna gra kiche albo grają dobrze, a wylewu dostaje któryś z zawodników i koniec końców strata punktów

0

Każdy jeszcze potraci punkty, ważne żeby tracić ich mniej niż madrycioki, nie srajcie żarem o przegranej lidze

0

Co z tego, że drużyna gra dobrze jak w kluczowych momentach odcina prąd zawodnikom, wcześniej Kounde, dziś Casado. Zmiany wniosły więcej chaosu niż pożytku, gdyby nie to podanie do Lewego to Ferrana nie zauważyłbym na boisku

3

@Messibestplayerintheworld Był, Ferran spalił baniakiem

0

Aż przypomniał mi się tekst "ekspertów" TVP przed meczem Polska - Holandia:
"Jeśli przegramy (mistrza) to na własnych warunkach" XDD

1

Lewandowski już myślami chyba na sylwestrze u Zduniaka

0

Majak biały fus jaki już uśmiechnięty xd

3

To co odj...ał Casado to makabra, piętką wybijanie spod własnego pola karnego

0

Materace liderem na święta, kto by pomyślał o tym w październiku

1

@Sysia11 XDD

2

@esem91 Według każdego kto ma oczy

0

Fermin i Lewy dziś odstają na minus

4

Gavi myśl, bo już z żółtkiem powinieneś biegać

0

@Qrek Nie widziałeś, nie wiesz o co chodzi to utkana

0

Widzieliście przed chwilą w eleven jak Pena łapał dośrodkowania w pustym polu karnym? Jprdl xD

1

Z naszym szczęściem to Lenglet coś załaduje

1

Dziś tylko 3pkt żeby w spokoju zacząć nowy god, każdy inny scenariusz obali Barcę z lidera

8

Jak można być takim kretynem i samemu ściągać tą dzicz na własne podwórko to ja nie wiem, tam grube siano musiało lecieć pod stołem

1

@BulaKG Tam będą autokary wykręcać

1

To o której zbiórka u Zduniaka?

0

@Popitek12 U Zduniaka

0

Już dziś o 21 prawdziwa piłkarska fiesta dla koneserów wyrafinowanego futbolu, 10 Girona podejmie 19 Valladolid.

3

@Borneo Złodziej jeszcze stawia warunki, kisne

1

@TR3YWAY Jak śmiesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?