4

Sędzia zapomni odnotować co brzydki mu wykrzyczał albo zgubi gdzieś notesik xd

0

Piękny to jest mecz, obym zapamiętał go pozytywnie XD

0

Teraz sędzia obejrzy powtórkę w przerwie i wynagrodzi karniaczkiem rządowych

0

Nie wiem jak Wy, ale ja już za niedługo widzę jak męczennik ucisza trybuny

0

@KrwawiaceoczyVEB Akurat biały w tym meczu to doping rywala xd

0

Spoko, Laporta wejdzie do zasady 1:1 i kupi sobie nową zabawkę na pocieszenie

0

@IronSanHybrid Chyba za dużo naoglądałeś się szafy z tym wchodzi do gry

0

Laporta jest geniuszem w rozwiązywaniu problemów, które sam sobie stworzył

5

@blakkudium ale to są klauny xd

1

Laporta wysłał do ligi potwierdzenie przelewu (screen z aplikacji bankowej araba), a nie dowód otrzymania gotówki na konto
Wysiadam xD

0

@ShawnC Skorzystał na odejściu Suareza
@Gibbon_FCB Po odejściu Leo taki Griezmann byłby jak złoto, ale jego też odpalili przez dziury w budżecie

1

O ile transfery Dembele czy Coutinho można zrozumieć przez braki na tych pozycjach tak Griezmann to kompletne odklejenie mając w składzie Leo i Suareza, totalne przepalenie hajsu

0

@Gaucho optymizm go przytłoczył

0

@BorzyKrzys daj mi spokój, ja chce tylko do domu

1

@MatBac1991 I dobrze, znowu ściągnąłby jakiegoś brazylijca na kredyt za 30 baniek

9

@Culer9002 Godziną 11-12, 11-12 stycznia czy między listopadem, a grudniem? xd

0

Komentarz usunięty

0

Kadencja Laporty jednym słowem: dla mnie przypał

4

Wzięliście przykład z Lewego?
On nie strzelał kilka tygodni przed sylwestrem

0

Gdzieś widziałem news, że City proponuje Grealisha + 15 mln za Olmo i Victora, pewnie fejk i zaczynają kręcić z Nas bekę jak co roku

0

@Safrani Niedziwne, że nie jesteś zadowolony skoro kupiłeś Sthil zamiast Stihl

1

@blakkudium Ten ich optymizm zawsze kończy się pośmiewiskiem

3

W tym roku Barca jeszcze nie przegrała, walec

57

Laporta zatrzymał Messiego, oddał nowy stadion w terminie, a nie wierzycie, że zarejestruje Olmo?
Nawet mi Was nie żal

0

Tiger Bonzo nie żyje, takie info na początek nowego roku...

12

Olmo L4 na pół roku, może wzmocni mięśnie ze styropianu

3

Strzelam nie tylko w sylwestra
-Johnny Sins

15

55 mln euro wydane na Olmo, jeszcze parę godzin i odejdzie za free xd

1

@Bart1 i na takich robi się hajsy

1

@Criss18Barca To niezły szantaż, odpuścić być może jedyne trofeum sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?