1

@D10SLEO Wojtek to chyba przegrał sobie pierwszy skład tym manewrem

5

Pena ledwo co wszedł i dostał po krótkim xd
Ten to jest ananas

3

Nie osiadać na laurach, to najgorsze co możemy zrobić

8

Nieważne kto, jak i kiedy, aby utkać białasów na dziurę

5

Gavi powinien mieć tylko jedno zadanie w tym meczu - zagotować wodę pięknemu xd

3

@Gacek5 Ostatnie odejście, które mnie ruszyło to oczywiście Leo, wcześniej Iniesta, Xavi, Puyol czyli legendy, Arajano nigdy nią nie był i nie będzie

0

Arajano capitano lecisz na siano to siemano

11

Jedno jest pewne, Lewy wróci do pomocy, przyjmie, wycofa i wróci na pozycję xd

0

0

@22_LR Wbrew jakim przepisom? Ligi i madryckiej federacji mających władzę ponad sądem?

0

@22_LR A prezesem ligi i rfef są zadeklarowani madridiści wymagający od Barcy dwukrotnie większych wymagań dotyczących rejestracji i podważający wyrok sądu pracy

2

Kumulacja bólu dupy rządu osiągnęłaby apogeum po golu Olmo na 2:1, to byłby hitazo xD

4

@Kessie nie wygrał tylko dlatego, że rasizm, ale w następnym roku zrobi 10 razy więcej jak będzie trzeba, nie są gotowi

0

@PatrychoO Trochę bije rynkiem

1

@Blantozaur Brzmi jak plan, namówił

0

@tbas Lód na parapecie

1

Nie wiem co wyczarować na kolację z limonki, sprite’a i 0.5 finlandii

19

Czekamy jeszcze na komunikat tiki-taki i kasztanków

0

Gorszy od Ferrana na pewno nie będzie, no chyba, że amputują jedną nogę

2

@Comentateiro Pomorze cisza, lekko sypie śnieg

0

Las Palmas drugi sezon w la liga po 5 latach w segunda i są wielce oburzeni xD

8

@Mixtape Będą szczekać Ci, którzy dali wydymać się Tebasowi na CVC

6

Vinocius nie dał się sprowokować, cóż za potężny mental rodem z madrytu

7

@Sergio_Devils Przebił Pepe, a to wyczyn

0

Co tam piękny znowu odstawił?

5

Jan Laberta 1:0 Tavier Jebas

1

@macio_944 Takie to na incognito xD

1

@TheNekro94 Chłop co ma 99 kart otwartych w przeglądarce :O

28

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?