vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO Wojtek to chyba przegrał sobie pierwszy skład tym manewrem
5
Pena ledwo co wszedł i dostał po krótkim xd
Ten to jest ananas
3
Nie osiadać na laurach, to najgorsze co możemy zrobić
8
Nieważne kto, jak i kiedy, aby utkać białasów na dziurę
5
Gavi powinien mieć tylko jedno zadanie w tym meczu - zagotować wodę pięknemu xd
3
@Gacek5 Ostatnie odejście, które mnie ruszyło to oczywiście Leo, wcześniej Iniesta, Xavi, Puyol czyli legendy, Arajano nigdy nią nie był i nie będzie
0
Arajano capitano lecisz na siano to siemano
11
Jedno jest pewne, Lewy wróci do pomocy, przyjmie, wycofa i wróci na pozycję xd
0
@SzczenaWojtula Nie
0
@22_LR Wbrew jakim przepisom? Ligi i madryckiej federacji mających władzę ponad sądem?
0
@22_LR A prezesem ligi i rfef są zadeklarowani madridiści wymagający od Barcy dwukrotnie większych wymagań dotyczących rejestracji i podważający wyrok sądu pracy
2
Kumulacja bólu dupy rządu osiągnęłaby apogeum po golu Olmo na 2:1, to byłby hitazo xD
4
@Kessie nie wygrał tylko dlatego, że rasizm, ale w następnym roku zrobi 10 razy więcej jak będzie trzeba, nie są gotowi
0
@PatrychoO Trochę bije rynkiem
1
@Blantozaur Brzmi jak plan, namówił
0
@tbas Lód na parapecie
1
Nie wiem co wyczarować na kolację z limonki, sprite’a i 0.5 finlandii
19
Czekamy jeszcze na komunikat tiki-taki i kasztanków
0
Gorszy od Ferrana na pewno nie będzie, no chyba, że amputują jedną nogę
2
@Comentateiro Pomorze cisza, lekko sypie śnieg
0
Las Palmas drugi sezon w la liga po 5 latach w segunda i są wielce oburzeni xD
8
@Mixtape Będą szczekać Ci, którzy dali wydymać się Tebasowi na CVC
6
Vinocius nie dał się sprowokować, cóż za potężny mental rodem z madrytu
7
@Sergio_Devils Przebił Pepe, a to wyczyn
0
Co tam piękny znowu odstawił?
5
Jan Laberta 1:0 Tavier Jebas
0
@Pawlak1992 https://zapodaj.net/images/6097c84a20c53.jpg
1
@macio_944 Takie to na incognito xD
1
@TheNekro94 Chłop co ma 99 kart otwartych w przeglądarce :O
28
Lewica w pigułce xD
https://zapodaj.net/images/2bc7b28d7ee3a.jpg