vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 idemo xd
0
Remake RE2 i RE3 w game pass, a tu nie ma kiedy :(
1
@FcPortoFan1999 Raczej Agnieszko
0
@mrboom czekaj, pszyrke ma tera
1
@macio_944 Aż takiej bidy nie ma, Isak, Gyokeres, szkoda, że Alvareza sprzątnęło Atletico
5
@NeroTFP1 Czego spodziewać się po tej mafii
0
"Trener piłkarzy Realu Madryt Carlo Ancelotti zapowiedział, że po zakończeniu pracy w tym klubie przejdzie na emeryturę. - Ten etap zakończy moją karierę - powiedział włoski szkoleniowiec na łamach dziennika "Il Messaggero"
3
@Martwy Mój series s 5 min po odpaleniu: "boss im tired" xD
7
@Eklerek Zobaczyła w nim piękny charakter, ma to sens xD
0
@Nightraider Jest popyt, jest podaż, takie chore czasy
1
@Kgorecki2500 Nie mówię o P8 Lite tylko o flagowcach
1
TikTok odbanowany w USA, na imprezie Trumpa ma pojawić się chiński właściciel tego portalu, może i Huaweia w końcu odblokują, bo technologicznie dalej czołówka, a zabija go sankcja na Google
0
@ShawnC 10 dni co 10 dni i tak 2/3 sezonu miną
13
Tyle napocili się z rejestracją, a chłop łapie kolejną kontuzje po 3 niepełnych meczach, w Barcelonie nie ma nudy xd
1
@Ojciec5tkidzieci Niech puszczają to tym chorym umysłowo "ludziom" żądającym aborcji na zawołanie, zwierzęta mają więcej empatii
0
@Foesum Kto oglądał ten wie, że to manipulacja
4
-7 do drużynopodobnego tworu, 5 do materacy, tyle samo co Athletic, Barca w lidze to Najman xd
0
@MesQueUnClub96 Nie ma co z siebie robić ofiar, bo gdyby grali dobrze to te walki na nic by się nie zdały
2
Ligę wygrywa się regularnym biciem ogórków, a nie 4 czy 5 goli mocnym drużynom i bieda z outsiderami
0
Olmo kontuzja, a jutro jest poniedziałek
1
Weekend może uratować jedynie umoczenie przez śmietany w co ciężko wierzyć
0
@MaziFCB No rzeczywiście, sam Yamal chyba z 5 strzałów oddał, ale on sam nie zawsze uratuje
1
@mrboom Bomby z dystansu, a nie pchanie się z piłką do bramki
1
Już po golu na 1:1 można było spodziewać się jaki będzie finał, Barca nie umiała i nadal nie umie grać z murarzami
1
@TridenteMSN Raczej Raphinha miał 2 setki, a nie Yamal
1
Yamal powinien mieć dziś chociaż jedną asystę, a to co zagrał Lewy z Raphinhą to recydywa
0
Gramy kur... w 9
1
Mogliby w końcu wprowadzić to zatrzymywanie czasu
1
Cały napad gra jak emeryci, ciężary potężne
0
Strzał z dystansu? A co to, a na co to komu potrzebne?