0

@MesQueUnClub96 idemo xd

0

Remake RE2 i RE3 w game pass, a tu nie ma kiedy :(

1

@FcPortoFan1999 Raczej Agnieszko

0

@mrboom czekaj, pszyrke ma tera

1

@macio_944 Aż takiej bidy nie ma, Isak, Gyokeres, szkoda, że Alvareza sprzątnęło Atletico

5

@NeroTFP1 Czego spodziewać się po tej mafii

0

"Trener piłkarzy Realu Madryt Carlo Ancelotti zapowiedział, że po zakończeniu pracy w tym klubie przejdzie na emeryturę. - Ten etap zakończy moją karierę - powiedział włoski szkoleniowiec na łamach dziennika "Il Messaggero"

3

@Martwy Mój series s 5 min po odpaleniu: "boss im tired" xD

7

@Eklerek Zobaczyła w nim piękny charakter, ma to sens xD

0

@Nightraider Jest popyt, jest podaż, takie chore czasy

1

@Kgorecki2500 Nie mówię o P8 Lite tylko o flagowcach

1

TikTok odbanowany w USA, na imprezie Trumpa ma pojawić się chiński właściciel tego portalu, może i Huaweia w końcu odblokują, bo technologicznie dalej czołówka, a zabija go sankcja na Google

0

@ShawnC 10 dni co 10 dni i tak 2/3 sezonu miną

13

Tyle napocili się z rejestracją, a chłop łapie kolejną kontuzje po 3 niepełnych meczach, w Barcelonie nie ma nudy xd

1

@Ojciec5tkidzieci Niech puszczają to tym chorym umysłowo "ludziom" żądającym aborcji na zawołanie, zwierzęta mają więcej empatii

0

@Foesum Kto oglądał ten wie, że to manipulacja

4

-7 do drużynopodobnego tworu, 5 do materacy, tyle samo co Athletic, Barca w lidze to Najman xd

0

@MesQueUnClub96 Nie ma co z siebie robić ofiar, bo gdyby grali dobrze to te walki na nic by się nie zdały

2

Ligę wygrywa się regularnym biciem ogórków, a nie 4 czy 5 goli mocnym drużynom i bieda z outsiderami

0

Olmo kontuzja, a jutro jest poniedziałek

1

Weekend może uratować jedynie umoczenie przez śmietany w co ciężko wierzyć

0

@MaziFCB No rzeczywiście, sam Yamal chyba z 5 strzałów oddał, ale on sam nie zawsze uratuje

1

@mrboom Bomby z dystansu, a nie pchanie się z piłką do bramki

1

Już po golu na 1:1 można było spodziewać się jaki będzie finał, Barca nie umiała i nadal nie umie grać z murarzami

1

@TridenteMSN Raczej Raphinha miał 2 setki, a nie Yamal

1

Yamal powinien mieć dziś chociaż jedną asystę, a to co zagrał Lewy z Raphinhą to recydywa

0

Gramy kur... w 9

1

Mogliby w końcu wprowadzić to zatrzymywanie czasu

1

Cały napad gra jak emeryci, ciężary potężne

0

Strzał z dystansu? A co to, a na co to komu potrzebne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?