vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kengo mental
1
@Luciano99 Fake, pies wiózłby Twojego starego naprutego na barana
0
@NeroTFP1 Halland i Raphinia
0
@LOPEZ16 To zawodowcy z profesjonalną opieką i sprzętem, grają co 3 dni i żyją
1
@LOPEZ16 Mieli ponad tydzień wolnego, bez przesady
1
@Luciano99 co poddymia na śmietanowej xD
0
Nauczony doświadczeniem obecnych tu typerów stawiam dziś na 1x i x2, nie ma za co
0
@koziar Powiedział fan firanek i koczkodanów z 1410, zrób test na madrycioka
0
@koziar Wolę kija w dupie niż pustkę we łbie
5
@kuz Wszystkie stand-upy, roasty są żałosne, coś jak "śmiechu warte" ale z wulgaryzmami
0
@szymonekk ale myszy to już by nie pogardził :v
0
Romanowski z azylem na Węgrzech, może przemieszczać się swobodnie. Arrivederci
1
Jaką muzę dali, co za podludzie xD
2
@goldmetaxa podjudzanie żeby zbić siano na wejściach i komciach
10
Żenujący klubik będzie udowadniał, że angol nie powiedział fuck you tylko fuck off jakby w ogóle mógł tak szczekać do sędziego xD
3
Bamba w styczniu: liga już przegrana, trzeba skupić się na LM
Tymczasem liga w lutym xD
0
@Kwiatek1899 Ten oświecony z ławki
2
Brudna liga Negreiry nie wyparzyła mordy angolowi
2
Biedni Brazylijce zapomnieli chyba, że nikt nie jest ponad klubem
0
@MesQueUnClub96 nieźle się tam bawicie
https://www.tiktok.com/@abonent_00/video/7470267900188773654
0
Formalności mamy już za sobą, jeszcze klasyczny hattrick i można zaczynać weekend
0
@BorzyKrzys Douglas jest tylko jeden
3
@cracker otóż nie xD
0
@Kondziu_FCB Niemcy i Francja, reszta to pionki
2
@Kgorecki2500 Biorę wszystkie i nazywam je real madryt
1
@Krzysztof1987 Taki jest plan, ale podejrzanym jest moduł, którego zaprogramowanie rzekomo potrafi tylko ASO
@Eklerek Auto nie trzyma temperatury roboczej, wymieniony termostat, rozrząd z pompą wody, nawet alternator i dalej kicha
1
Trafić na ogarniętego mechanika graniczy z cudem. Odbijam się od trzeciego "wymieniacza", a po wydaniu paru klocków objawy takie same jak na początku, chyba jestem skazany na ASO
2
Tak to jest z rządowymi, jak masz okazję to musisz odrąbać łeb, bo inaczej odrośnie i Cię zeżre
0
@Rifek Przepodli jak fransua
1
-Cebullos używaj głowy
-Jem niom