2

@OskP Przecież wyłapał 2 mecze kary

0

Cillessen, Sandro, taka mini kolonia barcelońska

0

Musimy być bezpośredni jak Edward Siarka w sejmie xD

1

8 mln ojro to nieduża suma jak na 17 lat ustawiania sędziów na arenie krajowej i międzynarodowej. Warto było

0

@CPuyol Przez takie nakręcanie później ból dupy osiąga apogeum, Monaco czy Atalanta to żadne potęgi, a pkt potracone

4

Beka z tej autostrady, niektórzy to mają krótką pamięć jednak

2

@D10SLEO Yamal jaki cringe zaliczył xD

7

@Krzysztof1987 Suarez w prime zjadał każdego poza Leo i CR

2

@karolszymek Pique na Glika też byś wymienił?

0

@Fake69 Jeśli już to raczej Lewy ma jakieś zgrzyty z Raphinhą

3

@Comentateiro Dziadek gotuje @clyde

9

@MichuZ44 Najlepsza drużyna na świecie grała w barażach do 1/8 xD

0

@jacobFCB Nie ma takiego rozwiązania, Ukraina nie chce tracić ziem, a dla ruskich zawsze będzie mało. Można jedynie zabezpieczyć przyszłość Ukrainy pozwalając wstąpić im do NATO na co nie ma zgody ani Trumpa ani tym bardziej putina

6

@JoeBlack To nie jest zakończenie wojny tylko spełnienie wszystkich warunków kacapów po czym za kilka lat historia powtórzy się na nowo

3

3 sposoby na... zawieszenie broni na Ukrainie wg trampka:
-oddajcie ruskim okupowane przez nich tereny,
-zwołajcie wybory wpychając na stanowisko ruskiego pionka,
-nie wchodzicie do nato, oddajecie złoża usa za pomoc
putler nie mógł wymarzyć sobie lepszego ziomka

0

Z Guardioli zrobił się Gvardiola trenerski

0

Jak widać Goncalo Ramos potrafi strzelać nie tylko na brzuch xD

2

@pt9 Czytaj Barca Enrique 2014/15

0

Mamy nowe słowo roku
Halaand

0

Szkoda baterii na ten pokaz bezradność City

2

@okiemtypera_lucaxx95 Paryżanie Ssą Gałę

15

@KrychaFCB ale to real psześladujom

0

@norbi77 Putin atakuje Rosję od 25 lat ;)

1

Całkiem spoko, ale sezon 12/13 GOAT

3

@kocieek Japycz walący z broni rakietowej xD

6

Atalanta jakie baty u siebie z Brugge

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ci to w ogóle najgorszy sort

0

@okiemtypera_lucaxx95 naoglądał się pranksterów i ich czelendży

0

@qbsonFCBarca Tu są sami znawcy, zaraz napiszą, że ford g*wno wort, a do miesta to fiesta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?