vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@OskP Przecież wyłapał 2 mecze kary
0
Cillessen, Sandro, taka mini kolonia barcelońska
0
Musimy być bezpośredni jak Edward Siarka w sejmie xD
0
@michal26 https://downdetector.pl/status/play/
1
8 mln ojro to nieduża suma jak na 17 lat ustawiania sędziów na arenie krajowej i międzynarodowej. Warto było
0
@CPuyol Przez takie nakręcanie później ból dupy osiąga apogeum, Monaco czy Atalanta to żadne potęgi, a pkt potracone
4
Beka z tej autostrady, niektórzy to mają krótką pamięć jednak
2
@D10SLEO Yamal jaki cringe zaliczył xD
7
@Krzysztof1987 Suarez w prime zjadał każdego poza Leo i CR
2
@karolszymek Pique na Glika też byś wymienił?
0
@Fake69 Jeśli już to raczej Lewy ma jakieś zgrzyty z Raphinhą
3
@Comentateiro Dziadek gotuje @clyde
9
@MichuZ44 Najlepsza drużyna na świecie grała w barażach do 1/8 xD
0
@jacobFCB Nie ma takiego rozwiązania, Ukraina nie chce tracić ziem, a dla ruskich zawsze będzie mało. Można jedynie zabezpieczyć przyszłość Ukrainy pozwalając wstąpić im do NATO na co nie ma zgody ani Trumpa ani tym bardziej putina
6
@JoeBlack To nie jest zakończenie wojny tylko spełnienie wszystkich warunków kacapów po czym za kilka lat historia powtórzy się na nowo
3
3 sposoby na... zawieszenie broni na Ukrainie wg trampka:
-oddajcie ruskim okupowane przez nich tereny,
-zwołajcie wybory wpychając na stanowisko ruskiego pionka,
-nie wchodzicie do nato, oddajecie złoża usa za pomoc
putler nie mógł wymarzyć sobie lepszego ziomka
0
Z Guardioli zrobił się Gvardiola trenerski
0
Jak widać Goncalo Ramos potrafi strzelać nie tylko na brzuch xD
2
@pt9 Czytaj Barca Enrique 2014/15
0
Mamy nowe słowo roku
Halaand
0
Szkoda baterii na ten pokaz bezradność City
2
@okiemtypera_lucaxx95 Paryżanie Ssą Gałę
15
@KrychaFCB ale to real psześladujom
0
@norbi77 Putin atakuje Rosję od 25 lat ;)
1
Całkiem spoko, ale sezon 12/13 GOAT
3
@kocieek Japycz walący z broni rakietowej xD
6
Atalanta jakie baty u siebie z Brugge
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ci to w ogóle najgorszy sort
0
@okiemtypera_lucaxx95 naoglądał się pranksterów i ich czelendży
0
@qbsonFCBarca Tu są sami znawcy, zaraz napiszą, że ford g*wno wort, a do miesta to fiesta xD