vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam męski dzień?
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/az9924b_460s.jpg
0
@Deviler https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/az9924b_460s.jpg
3
Rambla chodzi dziś jak stara kura, ujowo i do tego niestabilnie
1
@D10SLEO Myślę, że jedyne pompowanie na jakie pozwoli sobie w najbliższym czasie Musk to pompowanie Trumpa
0
@tbas 2st i śnieg
5
Obrady przy szczycie xD
https://zapodaj.net/images/4d027a98e69f0.jpg
0
MAtS rozstał się z żoną o czym poinformował w socialach, chyba ostatnio za dużo czasu razem bez przerw :v
1
@ViscaelBarca2007 Prime Rafix
0
@FcPortoFan1999 Trzyma nektar Bogów
5
Mocne prychnięcie xD
https://shorturl.at/QyhCZ
0
Gość co wysłał Kononowi płytę nagrobkową z tą datą musi mieć zoraną psyche teraz
12
@Kapitan hawk Sprawiedliwości to nic nie wygrają przez kolejne 123 lata
2
Alisson też uratował Liverpool
0
@Kasy Popiłem i poszło
2
Cudownie widzieć jak paryski frankenstein upada i rozwala sobie głupi ryj na bezjajecznym liverpoolu
0
Ten Pavlidis to nam nie leży ewidentnie
1
p$g ciśnie live
3
Pierwszy i ostatni kwadrans kluczowe, o resztę nie dygam
0
@Bolton Za skromna sukienka
1
@Kinginiesta Łukaszczenka
@Kazragore Dla ruskich tak, gorzej dla Zełenskiego
0
pies putlera zaproponował Mińsk jako neutralny teren do negocjacji ruscy-USA, ten to dopiero idiota
1
hoy todos somos colchones xd
0
@Comentateiro Yamal to gorszy Di Maria jak na razie
6
@bartekvisca Vance nie ma 78 lat, a też jest kretynem
39
Autobusem wojujesz, od autobusu giniesz xD
21
@MesQueUnClub96 A kogo to obchodzi, są gorsi po prostu
6
@comtedurgell Urwisko to urwisko, po co drążyć temat
0
@FcPortoFan1999 18 pod koniec zeszłego roku xd
0
Za 19 dni minie rok od daty końcowego terminu realizacji 100 konkretów w 100 dni rządu tuska, tak tylko przypominam
0
@Gacek5 Podpuszczają żeby na finishu pokazać potężny mental, a niektórzy tu się podniecają, że Barca taka mocna, pff