0

Pamiętacie najstarszego "nowego Messiego"?

0

Nottingham Forest na 3 miejscu, najlepsza liga świata xd

2

@ngif Gwiazdy, które wygrywały wszystko? Mówisz chyba tylko o Lewym w tej drużynie xd

2

„Marcin Romanowski nie wróci do Polski na pogrzeb ojca z powodu "obaw o prześladowania"
To dopiero zwierzę

0

iOJO! Breaking news z szatni realu madryt
https://zapodaj.net/plik-VucRXvlfry

4

@Starrk Pięknie zamknął mordy zwierzętom gwiżdżącym na niego podczas prezentacji

5

@sergio5 Rudy szacunek na zawsze

0

@Rewolucja123 Zmęczenie mówisz, Araujo też był na zgrupowaniu, pokonał chyba jeszcze większy dystans i dostępny praktycznie od strzała, jak ma odstawiać takie szopki to niech odpoczywa jeszcze dłużej, na boisku też jest cieniem

1

Raphinha psycha sitting po tym żenującym wywiadzie u Romario, ale sam jest sobie winien, poczuł się chyba złotym balonem w marcu xd

0

Barca Barcą, ale prawdziwy sprawdzian dopiero przed Betisem - mecz z Jagiellonią

1

Bartra nadal czyści, teraz kible na Montjuic

0

Drużyna Adriana, Natana i Antoniego zatrzymuje kombajn do ogórków Flicka

0

@El Plutoninho Przegraliśmy? Ok

0

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, bo nikt o zdrowych zmysłach nie liczył dziś na wtopę białaczki

1

Lewy error 404: not found

0

Torre za Gaviego poproszę

0

@adamek20151 Ja o niebie Ty o chlewie

3

Wkvrwia ten Bartra, spiął sranie na ten mecz widać

2

@matirix20 Pedriego

2

Najgorsze co można teraz zrobić to wyjść półrezerwowym składem na pół gwizdka, once de gala od pierwszej i ewentualne zmiany przy korzystnym wyniku

5

@krycha2201 otóż nie

0

@jacobFCB Szkoda pęcherza, lepiej 0.7 z gwinta i na spokojnie oczywiście

0

@Joe_Barbaro 2008 vibes

1

@Barca_Q Nawet w pełnym składzie Arsenal zostałby przekręcony, więc lotto

0

Te „kary” w zawieszeniu dla rudigera i mbappe to chyba pierwszy raz w historii, nigdy wcześniej o tym nie słyszałem

2

Możemy mieć jeszcze te 15 spotkań i jednocześnie nic nie wygrać także ciśnienie z krzyża i krok po kroku

3

@gukwa Bocznego obrońcę to zrobił z Niego Xavi, tak dla przypomnienia

2

que puta machina

4

@Jakchcesz I cyk Tesla, Apple, Google w ryk

0

@FcPortoFan1999 Jak drzazga w fucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?