vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętacie najstarszego "nowego Messiego"?
0
Nottingham Forest na 3 miejscu, najlepsza liga świata xd
2
@ngif Gwiazdy, które wygrywały wszystko? Mówisz chyba tylko o Lewym w tej drużynie xd
2
„Marcin Romanowski nie wróci do Polski na pogrzeb ojca z powodu "obaw o prześladowania"
To dopiero zwierzę
0
iOJO! Breaking news z szatni realu madryt
https://zapodaj.net/plik-VucRXvlfry
4
@Starrk Pięknie zamknął mordy zwierzętom gwiżdżącym na niego podczas prezentacji
5
@sergio5 Rudy szacunek na zawsze
0
@Rewolucja123 Zmęczenie mówisz, Araujo też był na zgrupowaniu, pokonał chyba jeszcze większy dystans i dostępny praktycznie od strzała, jak ma odstawiać takie szopki to niech odpoczywa jeszcze dłużej, na boisku też jest cieniem
1
Raphinha psycha sitting po tym żenującym wywiadzie u Romario, ale sam jest sobie winien, poczuł się chyba złotym balonem w marcu xd
0
Barca Barcą, ale prawdziwy sprawdzian dopiero przed Betisem - mecz z Jagiellonią
1
Bartra nadal czyści, teraz kible na Montjuic
0
Drużyna Adriana, Natana i Antoniego zatrzymuje kombajn do ogórków Flicka
0
@El Plutoninho Przegraliśmy? Ok
0
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, bo nikt o zdrowych zmysłach nie liczył dziś na wtopę białaczki
1
Lewy error 404: not found
0
Torre za Gaviego poproszę
0
@adamek20151 Ja o niebie Ty o chlewie
3
Wkvrwia ten Bartra, spiął sranie na ten mecz widać
2
@matirix20 Pedriego
2
Najgorsze co można teraz zrobić to wyjść półrezerwowym składem na pół gwizdka, once de gala od pierwszej i ewentualne zmiany przy korzystnym wyniku
5
@krycha2201 otóż nie
0
@jacobFCB Szkoda pęcherza, lepiej 0.7 z gwinta i na spokojnie oczywiście
0
@Joe_Barbaro 2008 vibes
1
@Barca_Q Nawet w pełnym składzie Arsenal zostałby przekręcony, więc lotto
0
Te „kary” w zawieszeniu dla rudigera i mbappe to chyba pierwszy raz w historii, nigdy wcześniej o tym nie słyszałem
2
Możemy mieć jeszcze te 15 spotkań i jednocześnie nic nie wygrać także ciśnienie z krzyża i krok po kroku
3
@gukwa Bocznego obrońcę to zrobił z Niego Xavi, tak dla przypomnienia
2
que puta machina
4
@Jakchcesz I cyk Tesla, Apple, Google w ryk
0
@FcPortoFan1999 Jak drzazga w fucie