2

Będą pchali Stegena do bramki, oby Flickr nie pękł

0

3 gole od żałosnych murarzy, trzeba poprawić defensywę koniecznie

33

Niech w przerwie Yamal umyje Martina, może zacznie coś grać

3

Już 15 w polu karnym, catenaccio wiecznie żywe

0

Gunwo mnie obchodzi pyszne i mastercard

0

@Aragorn33 O czym on chce gadać z Maciakiem?

0

Już bydło race odpaliło

3

@MadafakinGuy Dałbym na równi z SA, IV wyprzedziła swoje czasy

1

@MadafakinGuy Po to kupiłem ps3, a i tak na x360 wyglądało i chodziło lepiej :(

9

"Jeżeli będą zakazane samochody spalinowe to będziemy jeździć na samochodach benzynowych"
Biejat 2021

0

@Gaucho Hendryk wasted

4

Kotłownia nieźle ośmieszył się z tą ruską gadką do Maciaka

3

@Comentateiro Zapomniał jak chodzić

3

Naprawa kobiet XD

4

Kłaść i budzić się spać w spokoju, kotłownia w Prime xd

0

Nawrocki to aż cofnął się kilka lat do tyłu XD

4

@Kgorecki2500 ona nie dosłyszy nawet jak wygra xd

4

Tu serio nie ma na kogo głosować

0

Senyszyn final boss

3

Braun ma głosy kibiców realu

0

Zaczynamy show xd

8

Braun robi aldente z bążura xd

1

Maciaka na dobicie wziął xd

7

Maciak jaki cringe typ xd

1

Woch to tak średnio umie się wypowiedzieć

0

Żądzą? Serio? ??

4

Mediolan czerwony od zawsze na zawsze, więc tym bardziej liczę na baty dla Interu w dwumeczu

1

@Danny Gaucho No i co z tego, on ma 5 lig miszczuf

1

@GTBTP Nigdy nie grali takiego gówna, chwilo trwaj

0

@lajcior Kanibalizuje się z Mbopem przez co nie kupią 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?