vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Fakt, Sevilla i Girona grały już 36 kolejek, mój błąd gościu
0
@Kubsoleon Dopóki zgadza się matematyka to każdy ma szanse
1
@Lionel_Messi10 PES 4, 6, 2009 i 2013 na zawsze w serduszku
0
@Maker0 Mallorca, Girona, Valencia czy Sevilla mają jeszcze szanse na puchary
0
@Joe_Barbaro Lessie wróć
17
A co gdyby zaorać Bernabeu i na cześć drużyny tam grającej posadzić buraki?
5
100 i do widzenia, kupujemy skrzydło, a Rapha za napastnikiem
0
@LambiPL ale to wersja na x360
0
@LambiPL Jak ogarnąłeś to na Series S?
2
@Kapitan hawk Winiszjusz balon de playa xD
https://www.mundodeportivo.com/files/image_948_465/uploads/2025/05/11/6820e589b25ac.jpeg
1
@BezglutenowyPedri Teraz lm musi wygrać Inter, bo jak ten dzban bombele dostanie balona to oznaczać będzie zbliżającą się apokalipsę
0
@mrboom Akurat cała trójka jest żałosna ostatnio, ale zmiennicy nie lepsi będą
1
Mallorca walczy o ligę konferencji, może na Espanyol wyjdziemy już jako majster
29
Biali co myśleli, że wygrzebali się z nory po erze Messiego, a tu wjeżdża 17-letni Yamal xD
Nawet mi ich nie żal
2
@tbas Pepe i Ramos też byli, przypadkowo wszyscy mają jeden wspólny punkt
7
@FCB_dimiC Barca tworzy gwiazdy, madryt imbecyli xd
24
Ten asencio ma zadatki na psychopatę jak pepe czy rudiger
0
@pt9 Casado i Bernal to dmf, jeśli ktoś miałby odetchnąć to De Jong
1
Typ wychodzi na czystą i żółta, czemu wtedy VAR nie interweniował
1
Klepnięcie mistrzostwa z Espanyolem, miód
3
@DiSBlaDE 92 team
0
Banda socjopatów
0
@mmaciass Remis da możliwość porażki lub 2 remisów
0
@Starrk Dlatego napisałem o minimum remisie
0
Szczerze mówiąc to po Interze jakoś wylane na ten klasyk, co będzie to będzie, nawet przegrana nie zrobi zbytnio wrażenia choć liczę na minimum remis
0
Chappi w Realu, ciekawe co wymyśli z męczennikiem i mbopem w jednym składzie
0
Bombele z balonem, czas umierać
0
@Roobo Poprawność polityczna wjechała za mocno
0
@Danny Gaucho Wątpię, będą pchali zwycięzcę LM jak nie było WC czy Euro
0
Dobra, Inter wygrywa LM i kto dostaje balona? Sommer? xD