0

@Stinger_ Fakt, Sevilla i Girona grały już 36 kolejek, mój błąd gościu

0

@Kubsoleon Dopóki zgadza się matematyka to każdy ma szanse

1

@Lionel_Messi10 PES 4, 6, 2009 i 2013 na zawsze w serduszku

0

@Maker0 Mallorca, Girona, Valencia czy Sevilla mają jeszcze szanse na puchary

0

@Joe_Barbaro Lessie wróć

17

A co gdyby zaorać Bernabeu i na cześć drużyny tam grającej posadzić buraki?

5

100 i do widzenia, kupujemy skrzydło, a Rapha za napastnikiem

0

@LambiPL ale to wersja na x360

0

@LambiPL Jak ogarnąłeś to na Series S?

1

@BezglutenowyPedri Teraz lm musi wygrać Inter, bo jak ten dzban bombele dostanie balona to oznaczać będzie zbliżającą się apokalipsę

0

@mrboom Akurat cała trójka jest żałosna ostatnio, ale zmiennicy nie lepsi będą

1

Mallorca walczy o ligę konferencji, może na Espanyol wyjdziemy już jako majster

29

Biali co myśleli, że wygrzebali się z nory po erze Messiego, a tu wjeżdża 17-letni Yamal xD
Nawet mi ich nie żal

2

@tbas Pepe i Ramos też byli, przypadkowo wszyscy mają jeden wspólny punkt

7

@FCB_dimiC Barca tworzy gwiazdy, madryt imbecyli xd

24

Ten asencio ma zadatki na psychopatę jak pepe czy rudiger

0

@pt9 Casado i Bernal to dmf, jeśli ktoś miałby odetchnąć to De Jong

1

Typ wychodzi na czystą i żółta, czemu wtedy VAR nie interweniował

1

Klepnięcie mistrzostwa z Espanyolem, miód

3

@DiSBlaDE 92 team

0

Banda socjopatów

0

@mmaciass Remis da możliwość porażki lub 2 remisów

0

@Starrk Dlatego napisałem o minimum remisie

0

Szczerze mówiąc to po Interze jakoś wylane na ten klasyk, co będzie to będzie, nawet przegrana nie zrobi zbytnio wrażenia choć liczę na minimum remis

0

Chappi w Realu, ciekawe co wymyśli z męczennikiem i mbopem w jednym składzie

0

Bombele z balonem, czas umierać

0

@Roobo Poprawność polityczna wjechała za mocno

0

@Danny Gaucho Wątpię, będą pchali zwycięzcę LM jak nie było WC czy Euro

0

Dobra, Inter wygrywa LM i kto dostaje balona? Sommer? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?