vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Chelsea ewidentnie zrobiła za mało transferów przed sezonem xd
14
@D10SLEO bo z tuby pisowskiej stała się tubą po, takie porządki rudego
20
@Comentateiro Czytał Jacek Murański
3
@kamiVeB „trzeba przekonywać”
"dziękujemy, że Nas Pani zaprosiła"
XD
0
@Encore już widzę jak ładuje na 8-1 dla białych
0
@MesQueUnClub96 ale nikt nie pytał
1
Czyżby szwagry gotowały presję na Ter Stegena robiąc przecieki o przedłużeniu Szczeny i negocjacjach z Garcia
3
@Frimpong Mogliby takie Las Palmas kupić np
9
@D10SLEO ależ tam palą się dupy xd
0
@ViscaelBarca2007 Głupi ma szczęście - potwierdzenie niżej
https://pictures.tribuna.com/image/563c0218-3773-42a4-83d3-b63e60dd5d94?width=1920&quality=70
15
@Roobo Tusk kłamał? Nie no, nie wierzę
0
@Comentateiro Oczerniają kontrkandydata Trzaskowskiego wątpliwej jakości personą co samo w sobie jest antyreklamą
1
@Comentateiro No faktycznie, Trzaskowski kandyduje ze strony lewicy, a Nawrocki jest kandydatem obywatelskim XD
6
Ależ rudy ośmieszył się z tym muranem, kampania wylewów z obu stron xd
3
Bez jaj, jak już to wypożyczenie max
2
@olejtm Murański i Wielki Bu to aktualnie autorytety KO xd
1
Bonusy za wyniki, a nie chora podstawa, jak najbardziej dobre posunięcie
0
@Kz1234 Alfonso zna życie xD
0
@Kz1234 Co znowu na niego wygrzebali, bo skończyłem na snusie xd
2
@Tasde cóż szkodzi obiecać
1
50.3 do 49.7 dla Nawrockiego wg Newsweek
0
@Barca_Big_Moment Czyli na kogo głosujesz
1
Duda przy tych dwóch to geniusz, jak widać zawsze może być gorzej
15
Debata udana jak sezon Realu
0
@Kgorecki2500 ajajaj :3
0
Napoli Napoli kupony spier..oli
0
@mientusek1407 presezon zaczyna się chyba 21 lipca
0
@takisobiektos ciekawe kto zakapował xd
1
@Comentateiro Leci na bombe
0
@ViscaelBarca2007 To też dużo o nim mówi, takie siano można kłaść albo za turbotalent albo za piłkarza w prime i najlepszym wieku, Diaz nie ma ani tego ani tego