vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@626 a skąd, a w życiu
1
Typ bez argumentów
4
Yamal nowym portero
11
@marcin62 Obleśne to pchanie wszędzie tej ideologii
1
@CLS63AMG Jedyne tensory z jakimi miałem styczność to te w telefonach Google xD
9
Przekombinowane, kojarzą mi się z rynkowymi podróbami
3
@xvcWinterSoldier Gdyby spytał czy leci z nim na fancy bajlando to pogubiłaby słuchawki w locie. A tfu
1
@Kgorecki2500 robić twarzą rządu Giertycha to trzeba być desperatem
1
@JimMorrisonFCB Biedny trzęsie się, że ledwo może wycelować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Messi:D gdzie herb Barcy pytam si
4
@JimMorrisonFCB brakuje mu ok. 3 lat
0
@DragonxNF CMF Phone 2 Pro
0
@Stinger_ Messi, Alba, Busquets, lista jest dużo dłuższa
1
@FcPortoFan1999 Brzmi jak plan, ale po 0.7 z Kuleszą może się odpalić
1
@blakkudium ale to trzeba usiąść, na spokojnie
1
30 czerwca zawodnicy dostali ostatnie raty odroczonych pensji z 2020r. Wśród nich znaleźli się między innymi Umtiti, Griezmann, Coutinho, Dembele, Dest czy Braithwaite.
Koniec apokaliptycznej epoki bartomeu, wracamy na właściwe tory
0
Fati będzie chyba drugim Felixem, odpali to zaraz pójdzie do jakiegoś giganta i odbije się od pierwszej drużyny, nie ruszy to wróci do Barcy i będzie bujać się po wypożyczeniach
1
@Kgorecki2500 Makaron to jest dobry do rosołu, #teamrice
0
@Kondziubarca Trudno powiedzieć na 4 miejscu, niedługo podium
17
@draxidox "wpuśćmy ich, będziemy martwić się później" XD
0
@Faro Mocny statement w kierunku Lewego
0
@A4ron Liczą na to, że sam się odstrzeli i sprawa rozwiązana
17
Logiczne z punktu widzenia Nico, szwagry same ukręciły na siebie bata
0
@Katalończyk 99 Gość co pomylił sarkazm i doznał srakazmu xD
0
@heniusss Nie wiem o kim mówisz i dobrze mi z tym
0
@Roobo Chyba tam u was na wsi gdzie nie powinniście mieć praw wyborczych
0
Taty córki imieniny
Jak ma na imię córka?
2
@L4ngusta Odczucia są pozytywne
4
@zadafcb śmietanka inteligencji XD