vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rashford to identyczna opcja jak Felix, pozostaje życzyć lepszego zakończenia
0
Miało być dobrze, jest tanio i dobrze, nadal nie rozumiem przepalonego hajsu rok temu na Olmo
10
Super wiarygodna ta ankieta przeprowadzona wśród socios xD
2
@RosjaninBut Geniusze wymyślili mokry pasek rozrządu schodzący do miski olejowej, w praktyce wyszło, że lubi się łuszczyć, zatykać filtr olejowy i po czasie zaciera się silnik
20
Biedroń on fire, szkoda, że odpala się tylko gdy coś idzie nie tak
7
Niech idzie, tu i tak jest już kolejka do rejestracji xD
0
@ViscaelBarca2007 Hansi nie liczy, Hansi nie ma wyjścia xD
0
@ViscaelBarca2007 Młodzi owszem, ale taki Lewy, Inigo czy Gerard Martin dający 2 asysty z Interem to niewiadome
0
@MateS Jarają się nim osoby jemu pokrewne
3
@macio_944 Bez transferów nie ma co liczyć na powtórkę z zeszłego sezonu, wydaje mi się, że wielu zawodników osiągnęło wtedy swój prime
8
@L4ngusta jakie rybki, mów, że zrobiłbyś czteropak nad wodą, a nie owijasz w bawełnę xD
51
Wiedzioł na co się pisze, a jak nie wiedzioł to się dowiedzioł
0
@DragonxNF 23 była jeszcze spoko
1
@MesQueUnClub_87 PES tak do 2018 to była piłka, niestety zżarł ją brak fajnych trybów online
0
@MesQueUnClub_87 Poczekam aż wpadnie do Game Pass za free, a jak nie wpadnie to też nic się nie stanie
1
@4drian0 bohaterzy nie muszą nosić peleryny
2
Rakieta odleciała w kosmos w tej wypowiedzi
3
@JohnKennedy właśnie tak wyobrażam sobie dożynki
0
@WiecekFCB odczucia są pozytywne
0
@lajcior arcade mode jak co roku
0
@betonito Dembele zarabiał waląc w trybuny
1
Zapowiada się capitano na L4
1
@Charizard99 Chciała Ci w jakimś tam stopniu pomóc, ale została sprowadzona na ziemię przez trybik w maszynie nad Wami, samo przekazanie informacji słabe
6
@Charizard99 w korpo nie ma znajomych czy przyjaciół, to wyścig szczurów
2
Leao, Lookman, Diaz, a skończy się z Rashfordem w ostatnie 5 min okienka, potem jeszcze tylko rejestracja do końca roku i zaczynamy 2026
0
Ciekawe skąd wzięła się ta poważna kontuzja pleców, niech mu obdukcję zrobią i rozwiążą kontrakt jednostronnie xD
0
Sprzedalibyście Gaviego? Ja tak
0
@Kozinho. co znowu odyebał
0
@lajcior Gość co obsrał zbroję z Realem to głowa mała
0
@Borry Na tyłach od czarnej roboty :v