0

Rashford to identyczna opcja jak Felix, pozostaje życzyć lepszego zakończenia

0

Miało być dobrze, jest tanio i dobrze, nadal nie rozumiem przepalonego hajsu rok temu na Olmo

10

Super wiarygodna ta ankieta przeprowadzona wśród socios xD

2

@RosjaninBut Geniusze wymyślili mokry pasek rozrządu schodzący do miski olejowej, w praktyce wyszło, że lubi się łuszczyć, zatykać filtr olejowy i po czasie zaciera się silnik

20

Biedroń on fire, szkoda, że odpala się tylko gdy coś idzie nie tak

7

Niech idzie, tu i tak jest już kolejka do rejestracji xD

0

@ViscaelBarca2007 Hansi nie liczy, Hansi nie ma wyjścia xD

0

@ViscaelBarca2007 Młodzi owszem, ale taki Lewy, Inigo czy Gerard Martin dający 2 asysty z Interem to niewiadome

0

@MateS Jarają się nim osoby jemu pokrewne

3

@macio_944 Bez transferów nie ma co liczyć na powtórkę z zeszłego sezonu, wydaje mi się, że wielu zawodników osiągnęło wtedy swój prime

8

@L4ngusta jakie rybki, mów, że zrobiłbyś czteropak nad wodą, a nie owijasz w bawełnę xD

51

Wiedzioł na co się pisze, a jak nie wiedzioł to się dowiedzioł

0

@DragonxNF 23 była jeszcze spoko

1

@MesQueUnClub_87 PES tak do 2018 to była piłka, niestety zżarł ją brak fajnych trybów online

0

@MesQueUnClub_87 Poczekam aż wpadnie do Game Pass za free, a jak nie wpadnie to też nic się nie stanie

1

@4drian0 bohaterzy nie muszą nosić peleryny

2

Rakieta odleciała w kosmos w tej wypowiedzi

3

@JohnKennedy właśnie tak wyobrażam sobie dożynki

0

@WiecekFCB odczucia są pozytywne

0

@lajcior arcade mode jak co roku

0

@betonito Dembele zarabiał waląc w trybuny

1

Zapowiada się capitano na L4

1

@Charizard99 Chciała Ci w jakimś tam stopniu pomóc, ale została sprowadzona na ziemię przez trybik w maszynie nad Wami, samo przekazanie informacji słabe

6

@Charizard99 w korpo nie ma znajomych czy przyjaciół, to wyścig szczurów

2

Leao, Lookman, Diaz, a skończy się z Rashfordem w ostatnie 5 min okienka, potem jeszcze tylko rejestracja do końca roku i zaczynamy 2026

0

Ciekawe skąd wzięła się ta poważna kontuzja pleców, niech mu obdukcję zrobią i rozwiążą kontrakt jednostronnie xD

0

Sprzedalibyście Gaviego? Ja tak

0

@Kozinho. co znowu odyebał

0

@lajcior Gość co obsrał zbroję z Realem to głowa mała

0

@Borry Na tyłach od czarnej roboty :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?