vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@_Niko_ wykwintne umysły wpuszczałyby od razu, a martwiły się potem
2
A może Niemcy oddają reparacje w żywym towarze zza morza
1
@konrad1661 Trzeba dać Yamalowi umyć Ferrana
2
@BorzyKrzys Piękno tkwi w prostocie, ale Nike tego nie pojmuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Aragorn33 Następny co oddycha polityką, że Wam to się nie nudzi
1
@lajcior biała parówa z meksykańskim
2
@MOLESTA nie obrażaj pan dobre
6
@szymonekk Rashford definitywnie i ostatecznie
2
@Kgorecki2500 Kiedyś nie zdając matury byłeś słusznie krytykowany, dziś jesteś prześladowany przez system oświaty xD
6
Taka kolej rzeczy Panie Marc, pierwszy skład za zasługi, do którego był Pan przyzwyczajony skończył się wraz z przyjściem Her Hansiego
4
Nie mogę doczekać się pierwszego wywiadu z Ter Stegenem po odejściu, ależ to będzie fun factory
0
Aupa Athletic XD
0
Allegri beton nieśmiertelny
0
@betonito araby krzykną 180
3
+/- 80 baniek za 28 latka, nie tędy droga, lepiej zainwestować to w młody talent jak jak p$g z Barcolą czy Doue
0
Gdzie Pan był jak ja walczyłem
1
@ViscaelBarca2007 To swoją drogą
3
@blakkudium Szybcy są, nie ma co. Po tej szopce z Nico to każdy szanujący się piłkarz będzie miał wątpliwości
2
@PatrychoO Henryk chyba nie spodobał się Chappiemu
0
Kornacki niezły gagatek, żona od kilkudziesięciu lat, czwórka dzieci i puka świeżo napotkane mięsko na jakichś targach
3
@Arden pod sejm jutro, ciekawe czy władza znowu użyje broni przeciw obywatelom
2
„Real zbliża się do poziomu PSG”
Carlos Carpio, zastępca redaktora naczelnego dziennika MARCA
XD
1
@Eklerek zwykły dzień Leo na robocie
4
Yamal przegrał balona ligą narodów
1
@4drian0 od podniety do nienawiści jeden krok xd
0
Teraz Barca ogarnie 1:1 i kupi Nico za 100 baniek xD
1
Pojechał nas jak mbop real, no cóż wszystko wskazuje na Rashforda
0
@JohnKennedy Ciekawe co było na 96 rocznicę
0
"Jak wygrasz ligę mistrzów to będziesz mistrzem Europy przez rok. Za to jak wygrasz klubowy mundial to będziesz mistrzem świata przez 4 lata. Mistrzostwo Hiszpanii czy puchar króla jest fajnie wygrać ale za 20 lat nikt nie będzie o tych trofeach pamiętał, ale o pierwszym zwycięzcy klubowego mundialu będzie pamiętał każdy. I to ich boli najbardziej że takiej szansy nawet nie dostali i nigdy już nie dostaną"
Dzień dobry z Choroszczy