1

@_Niko_ wykwintne umysły wpuszczałyby od razu, a martwiły się potem

2

A może Niemcy oddają reparacje w żywym towarze zza morza

1

@konrad1661 Trzeba dać Yamalowi umyć Ferrana

2

@BorzyKrzys Piękno tkwi w prostocie, ale Nike tego nie pojmuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Aragorn33 Następny co oddycha polityką, że Wam to się nie nudzi

1

@lajcior biała parówa z meksykańskim

2

@MOLESTA nie obrażaj pan dobre

6

@szymonekk Rashford definitywnie i ostatecznie

2

@Kgorecki2500 Kiedyś nie zdając matury byłeś słusznie krytykowany, dziś jesteś prześladowany przez system oświaty xD

6

Taka kolej rzeczy Panie Marc, pierwszy skład za zasługi, do którego był Pan przyzwyczajony skończył się wraz z przyjściem Her Hansiego

4

Nie mogę doczekać się pierwszego wywiadu z Ter Stegenem po odejściu, ależ to będzie fun factory

0

Aupa Athletic XD

0

Allegri beton nieśmiertelny

0

@betonito araby krzykną 180

3

+/- 80 baniek za 28 latka, nie tędy droga, lepiej zainwestować to w młody talent jak jak p$g z Barcolą czy Doue

0

Gdzie Pan był jak ja walczyłem

1

@ViscaelBarca2007 To swoją drogą

3

@blakkudium Szybcy są, nie ma co. Po tej szopce z Nico to każdy szanujący się piłkarz będzie miał wątpliwości

2

@PatrychoO Henryk chyba nie spodobał się Chappiemu

0

Kornacki niezły gagatek, żona od kilkudziesięciu lat, czwórka dzieci i puka świeżo napotkane mięsko na jakichś targach

3

@Arden pod sejm jutro, ciekawe czy władza znowu użyje broni przeciw obywatelom

2

„Real zbliża się do poziomu PSG”
Carlos Carpio, zastępca redaktora naczelnego dziennika MARCA

XD

1

@Eklerek zwykły dzień Leo na robocie

4

Yamal przegrał balona ligą narodów

1

@4drian0 od podniety do nienawiści jeden krok xd

0

Teraz Barca ogarnie 1:1 i kupi Nico za 100 baniek xD

1

Pojechał nas jak mbop real, no cóż wszystko wskazuje na Rashforda

0

@JohnKennedy Ciekawe co było na 96 rocznicę

0

"Jak wygrasz ligę mistrzów to będziesz mistrzem Europy przez rok. Za to jak wygrasz klubowy mundial to będziesz mistrzem świata przez 4 lata. Mistrzostwo Hiszpanii czy puchar króla jest fajnie wygrać ale za 20 lat nikt nie będzie o tych trofeach pamiętał, ale o pierwszym zwycięzcy klubowego mundialu będzie pamiętał każdy. I to ich boli najbardziej że takiej szansy nawet nie dostali i nigdy już nie dostaną"

Dzień dobry z Choroszczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?