vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
1. Śmierć
2. Podatki
3. Robben na lewą/Tello po długim
0
Nico nie ma gwarancji, a Messiego zarejestrują od strzała, ludzie święci xD
1
@Przemek2323 teraz plaga to "obrzydliwe"
2
Nie żyje Klaudia K. zaatakowana przez wenezuelczyka z Toruniu.
Typ do rozdrabniarki
0
Przy przedłużaniu Leo też wszystko już było przygotowane, brakowało tylko podpisu xD
1
@ranger3120 Co Ty obiektywu google nie używasz
0
Woda na młyn dla neymarowców i diazowców xD
18
Po cyrku z Olmo raczej nikogo nie powinno dziwić, że chce mieć gwarancję rejestracji
4
3/10
https://zapodaj.net/images/2ba2cc686455c.jpg
1
@Terroriser biją rynkiem, strasznie słabe
0
@BezglutenowyPedri Żeby wrzucić taki zegar trzeba by było znać dokładną datę, a to może być 1 jak i 30 lipca
1
@ViscaelBarca2007 Grubo albo wcale, JB
1
Ocieplanie wizerunku by uniknąć transferu czas zacząć
1
Nie ma przypadków, są znaki
https://zapodaj.net/images/975ead8b53b46.png
1
@jacobFCB Dziś handlowa, Brico, Auchan
28
Najgorsza opcja to uwierzenie przez Niego, że już jest Bogiem futbolu, Hansi musi mieć Go na oku
0
@Pasiak Godziny? Patrz Jaworek, gdyby nie odstrzelił się sam to do dziś byłby poszukiwany
0
@TaKeSe W tej samej kwocie masz CMF Phone 2 Pro, który jest lepszy
0
@BezglutenowyPedri średnia krajowa
8
@Frimpong moderuje karton pod zakładem Luca
1
@blakkudium to Roke?
1
Przypominam tylko, że Marc-Andre ter Stegen jest pierwszym kapitanem drużyny, która otarła się o triplete pod jego nieobecność xd
0
@Zoker Top of the top, to co wyciągnęli z ps1 do dziś robi wrażenie
4
Z rodzeństwa Williams to zdecydowanie wolę Ninę
0
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało
3
@draxidox ciekawe gdzie ją uderzył
12
@Konradowskyy smutne musisz mieć życie
5
@Konradowskyy a lewacka elyta próbuje pchać swoje myślenie na siłę
0
Ciekawe co Athletic chce udowodnić takim działaniem, jeszcze płacz w mediach, że to Barca postępuje nieprawidłowo. Witamy w klubie urojeń, dołączyliście do takich tuz jak real, espanyol, sevilla czy osasuna
2
@Kgorecki2500 Eko, z dykty