vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Nie, Barca od 1 lipca będzie w zasadzie 1:1
0
Bellingham: "przed Nami jeszcze 5 meczów harówki"
Obyś się Pan zdziwił
0
@Kgorecki2500
0
@draxidox Spadkobierca po popku
10
Wszedł Chappi między wrony, musi krakać jak i one
2
@July_6_BcN Rudy zapisał się drukowanymi literami w historii polskich memów politycznych xD
25
Jacek Murański, postać znana
0
@RosjaninBut jak 98 to Bad Boys Blue
4
@Pomimo27 Albo kosmos w Polaku mordo
1
@fart Ligue 1 McDonald's XDD
0
@clyde Ja kupiłem Xboxa dla game pass i tak leży pół roku nieodpalany
0
@Kgorecki2500 Gapię mu się na metrykę
Jego wiek, mój błąd
0
Lewy nie nadąży cofać się do rozegrania i wrócić na pozycję przy takich skrzydłach xD
2
@Cule1234 Może być i 12, aby przed 13
0
@Frimpong Niech wie i nie panoszy się xD
1
@Comentateiro brawo Bayern
1
@Sulimo Nie zmieściłby się na obrazku (⌐■_■)
1
@Sulimo Nie ma Janusza
0
Jak grał to zawsze dawał coś od siebie, wypożyczyć albo zachować prawo pierwokupu
1
@Kessie śniła Ci się umowa na najniższą u Lucka
0
Czujecie ten smród kwasu z ławki gdy będą siedzieć na niej razem Ter Stegen i Lewy?
1
Dobra opcja choć taka Girona czy Betis siadłyby bardziej
4
Athletico? Gruby weekend Panie Mateuszu
2
@FCB_dimiC "mam konto od 1991, ale dopiero teraz postanowiłem napisać komentarz"
28
Gimby nie znajo
https://zapodaj.net/images/4e580c8689184.png
2
@blakkudium Taka prawda Szymon
9
Ciekawe co wymyśli figlarny Niemiec, ława przez rok czy szukanie minut przed Mundialem. Pewnie skończy się odejściem za free z rekompensatą
9
Ter Stegen przestań mi Barcelonę prześladować
0
@Deviler Rok temu zapłaciłem 48 za 8-latka, po koronie ceny to jakaś abstrakcja
0
@Gaucho Tak, boję się maszyn.
@NeroTFP1 Takie info od źródełka, które już wyjaśnił łysy @Danny Gaucho