0

@Pawel13sz Nie, Barca od 1 lipca będzie w zasadzie 1:1

0

Bellingham: "przed Nami jeszcze 5 meczów harówki"
Obyś się Pan zdziwił

0

0

@draxidox Spadkobierca po popku

10

Wszedł Chappi między wrony, musi krakać jak i one

2

@July_6_BcN Rudy zapisał się drukowanymi literami w historii polskich memów politycznych xD

25

Jacek Murański, postać znana

0

@RosjaninBut jak 98 to Bad Boys Blue

4

@Pomimo27 Albo kosmos w Polaku mordo

1

@fart Ligue 1 McDonald's XDD

0

@clyde Ja kupiłem Xboxa dla game pass i tak leży pół roku nieodpalany

0

@Kgorecki2500 Gapię mu się na metrykę
Jego wiek, mój błąd

0

Lewy nie nadąży cofać się do rozegrania i wrócić na pozycję przy takich skrzydłach xD

2

@Cule1234 Może być i 12, aby przed 13

0

@Frimpong Niech wie i nie panoszy się xD

1

@Comentateiro brawo Bayern

1

@Sulimo Nie zmieściłby się na obrazku (⌐■_■)

1

@Sulimo Nie ma Janusza

0

Jak grał to zawsze dawał coś od siebie, wypożyczyć albo zachować prawo pierwokupu

1

@Kessie śniła Ci się umowa na najniższą u Lucka

0

Czujecie ten smród kwasu z ławki gdy będą siedzieć na niej razem Ter Stegen i Lewy?

1

Dobra opcja choć taka Girona czy Betis siadłyby bardziej

4

Athletico? Gruby weekend Panie Mateuszu

2

@FCB_dimiC "mam konto od 1991, ale dopiero teraz postanowiłem napisać komentarz"

28

2

@blakkudium Taka prawda Szymon

9

Ciekawe co wymyśli figlarny Niemiec, ława przez rok czy szukanie minut przed Mundialem. Pewnie skończy się odejściem za free z rekompensatą

9

Ter Stegen przestań mi Barcelonę prześladować

0

@Deviler Rok temu zapłaciłem 48 za 8-latka, po koronie ceny to jakaś abstrakcja

0

@Gaucho Tak, boję się maszyn.
@NeroTFP1 Takie info od źródełka, które już wyjaśnił łysy @Danny Gaucho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?