0

Jeszcze Niko Bellic na trybuny robić doping i jedziem z leszczami

0

@fc20barca i Kowal na dzień dobry xD

3

@mordini123 Angole mają słabe głowy, nie pasuje do pzpn

0

@Popitek12 Myślę, że bardziej Roksany albo Samanty

0

Największym przegranym ewentualnego transferu Nico będzie Olmo, dał parę punktów, ale to nadal transfer w stylu "kupić aby kupić" i to za 60 baniek

5

@lajcior 1. Dembele
2. Ronaldo

0

Pomyśleć, że 2 lata temu byliśmy bici przez United, ależ remontada

1

@Guillegavira Problemem nie jest kasa tylko FFP, po odejściu Fatiego, Ter Stegena czy Christensena zrobi się miejsce na nowych graczy

10

@Guillegavira bo to okazja rynkowa, a rywale nie śpią?

5

@Gaucho Marc-Andre Ter Stegen nie lubi tego

12

@Frimpong Ok, podaj się do dymisji i zapominamy o sprawie

1

Somsiad niemiec też na łeb, jakoś tak przyjemniej

1

@Kgorecki2500 7x7+14

0

Najlepsza opcja w rozsądnej cenie, niech jeszcze zjedzie z wymagań i witamy

0

Będą jaja jak Szczęsny nie przedłuży i Ter Stegen zostanie na ławę robiąc kwas

0

@tristan87 Remiro już 30 lat na karku

0

@GTBTP Ewidentnie widać z jakimi "egzperdami" mamy do czynienia po tej kampanii, sztab KO bardziej pomaga Nawrockiemu niż sobie

1

@BezglutenowyPedri Nie wiem czemu Chevalier nie jest brany pod uwagę gdyby Garcia upadł, a może jest tylko o tym nie wiemy

6

@KmN Za 2 lata może być podobna sytuacja gdy pis wygra parlamentarne, mnie przeraża władza totalna człowieka, który chciał karać Polskę za nieprzyjmowanie migrantów

0

@tristan87 ja tam czekam na piramidogłowego albo nemesisa

1

@Rewolucja123 Potężny przekaz do hejterów: w następnym sezonie z nimi zremisujemy

1

@Lewytogoat Też ciekawa opcja

1

@RoberDzik On nigdzie nie odejdzie, do tego będzie robić kwas w szatni

1

Jeśli nie Garcia to Chevalier

7

-Jakiego mężczyzny szukasz?
-Powinien być przystojny, wysportowany i bogaty
-Ok, teraz stań przed lustrem i odpowiedz sobie na pytanie czy przystojny, wysportowany i bogaty mężczyzna chciałby taką kobietę xd

Ależ orka na Julce xd

2

@Culer9002 "źle mi podał"

18

Barca 2025 - triplete
Sporting 2025 - doblete
Chelsea 2025 - singlete
Real 2025 - naplete

1

@PatrychoO Tłumy zapchają urny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?