vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze Niko Bellic na trybuny robić doping i jedziem z leszczami
0
@fc20barca i Kowal na dzień dobry xD
3
@mordini123 Angole mają słabe głowy, nie pasuje do pzpn
0
@Popitek12 Myślę, że bardziej Roksany albo Samanty
0
Największym przegranym ewentualnego transferu Nico będzie Olmo, dał parę punktów, ale to nadal transfer w stylu "kupić aby kupić" i to za 60 baniek
5
@lajcior 1. Dembele
2. Ronaldo
0
Pomyśleć, że 2 lata temu byliśmy bici przez United, ależ remontada
1
@Guillegavira Problemem nie jest kasa tylko FFP, po odejściu Fatiego, Ter Stegena czy Christensena zrobi się miejsce na nowych graczy
10
@Guillegavira bo to okazja rynkowa, a rywale nie śpią?
5
@Gaucho Marc-Andre Ter Stegen nie lubi tego
12
@Frimpong Ok, podaj się do dymisji i zapominamy o sprawie
1
Somsiad niemiec też na łeb, jakoś tak przyjemniej
1
@Kgorecki2500 7x7+14
0
Najlepsza opcja w rozsądnej cenie, niech jeszcze zjedzie z wymagań i witamy
0
Będą jaja jak Szczęsny nie przedłuży i Ter Stegen zostanie na ławę robiąc kwas
0
@tristan87 Remiro już 30 lat na karku
0
@GTBTP Ewidentnie widać z jakimi "egzperdami" mamy do czynienia po tej kampanii, sztab KO bardziej pomaga Nawrockiemu niż sobie
1
@BezglutenowyPedri Nie wiem czemu Chevalier nie jest brany pod uwagę gdyby Garcia upadł, a może jest tylko o tym nie wiemy
6
@KmN Za 2 lata może być podobna sytuacja gdy pis wygra parlamentarne, mnie przeraża władza totalna człowieka, który chciał karać Polskę za nieprzyjmowanie migrantów
0
@tristan87 ja tam czekam na piramidogłowego albo nemesisa
1
@Rewolucja123 Potężny przekaz do hejterów: w następnym sezonie z nimi zremisujemy
1
@Lewytogoat Też ciekawa opcja
1
@RoberDzik On nigdzie nie odejdzie, do tego będzie robić kwas w szatni
1
Jeśli nie Garcia to Chevalier
7
-Jakiego mężczyzny szukasz?
-Powinien być przystojny, wysportowany i bogaty
-Ok, teraz stań przed lustrem i odpowiedz sobie na pytanie czy przystojny, wysportowany i bogaty mężczyzna chciałby taką kobietę xd
Ależ orka na Julce xd
2
@Pedri16Future Mentzen
https://wpolityce.pl/polityka/730793-mentzen-nie-widze-powodu-by-glosowac-na-trzaskowskiego
0
@CLS63AMG https://www.classicfootballshirts.co.uk/
2
@Culer9002 "źle mi podał"
18
Barca 2025 - triplete
Sporting 2025 - doblete
Chelsea 2025 - singlete
Real 2025 - naplete
1
@PatrychoO Tłumy zapchają urny