0

Szczerze mówiąc to po Interze jakoś wylane na ten klasyk, co będzie to będzie, nawet przegrana nie zrobi zbytnio wrażenia choć liczę na minimum remis

0

Chappi w Realu, ciekawe co wymyśli z męczennikiem i mbopem w jednym składzie

0

Bombele z balonem, czas umierać

0

@Roobo Poprawność polityczna wjechała za mocno

0

@Danny Gaucho Wątpię, będą pchali zwycięzcę LM jak nie było WC czy Euro

0

Dobra, Inter wygrywa LM i kto dostaje balona? Sommer? xD

8

Nikt nigdzie nigdy podczas zabawy w chowanego:
-kto kryje?
-na pewno nie Araujo

3

Dajesz Arsenal, teraz albo za 20 lat

0

@Munio Mniejsze zło w tym wypadku

1

Pozostaje trzymać kciuki za Arsenal, a jak nie uda się to Inter, aby nie szejkerowy twór

23

Titi sam to przerabiał w Barcy, więc wie co mówi, trzeba wyładować się na smietankach

0

@Faro Yamal tak, ale nie Fort

0

I've got Sommer on my mind...

0

ale on ma zajebiście twardą psychikę

0

37-letni Acerbi strzelił wczoraj swojego pierwszego gola w LM jak i w europejskich rozgrywkach, oczywiście to musiała być Barca i to w takim momencie

1

Araujo jechany i słusznie, ale co zrobił Olmo przy pierwszym golu dla Interu... Makabracja

3

Wchodzi Araujo, De Jong oddaje mu opaskę, a obydwóch nie powinno być już w klubie xD

2

@KamQiX Sommer był wczoraj nie do złamania w decydujących momentach, w sumie Wojtkowi nie można też za dużo zarzucić

3

@Mixtape Jedyne trofeum w tym sezonie xD

1

@Maciek_FCB_23341 Stówka, na pocieszenie dodam, że Yamal ma 17 lat ;)

2

Boli podwójnie, bo Mediolan jest czerwony... Brawa dla chłopaków za walkę do końca, sezon czy 2 lata temu przy 0-2 skończyłoby się powtórką z Liverpoolu. Nie zmienia to jednak faktu, że Laporta musi stanąć na głowie żeby wzmocnić Flickowi skład w lato, zacząłbym od pozbycia się Araujo i ściągnięcia Taha za free

27

Ktoś tu porównał dzisiejsze odpadnięcie do Romy czy Liverpoolu, współczuję odklejenia

0

@DeXt3rVeB Kowal on fire

0

@tbas Tak samego niewiadomo czy gdyby wyczyścił tę akcję to Sommer nie strzeliłby z 80m po oknie

0

@tbas Gdyby nie on nie byłoby nawet dogrywki, jeśli kogoś winić to raczej Araujo, który wszedł i zyebał wygrany mecz

12

Beka z typów co jadą po Martinie, gość dał 2 asysty na remis, a przy golu 3-3 był faulowany, ale łysy atencjusz nawet nie śmiał tego sprawdzić wraz ze swoimi fumflami z varu

0

Z piekła do nieba i z powrotem, a to wszystko w ciągu brakujących 2 minut... Yamal jest geniuszem, da Nam jeszcze mnóstwo radości

1

@neymarjr_143 Barca - Chelsea 2012

0

Oby Barca zaorała dziś tę twierdzę betonu

0

Mediolan jest czerwony, dajcie Nam podwójny win

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?