vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze mówiąc to po Interze jakoś wylane na ten klasyk, co będzie to będzie, nawet przegrana nie zrobi zbytnio wrażenia choć liczę na minimum remis
0
Chappi w Realu, ciekawe co wymyśli z męczennikiem i mbopem w jednym składzie
0
Bombele z balonem, czas umierać
0
@Roobo Poprawność polityczna wjechała za mocno
0
@Danny Gaucho Wątpię, będą pchali zwycięzcę LM jak nie było WC czy Euro
0
Dobra, Inter wygrywa LM i kto dostaje balona? Sommer? xD
8
Nikt nigdzie nigdy podczas zabawy w chowanego:
-kto kryje?
-na pewno nie Araujo
3
Dajesz Arsenal, teraz albo za 20 lat
0
@Munio Mniejsze zło w tym wypadku
1
Pozostaje trzymać kciuki za Arsenal, a jak nie uda się to Inter, aby nie szejkerowy twór
23
Titi sam to przerabiał w Barcy, więc wie co mówi, trzeba wyładować się na smietankach
0
@Faro Yamal tak, ale nie Fort
0
I've got Sommer on my mind...
0
ale on ma zajebiście twardą psychikę
0
37-letni Acerbi strzelił wczoraj swojego pierwszego gola w LM jak i w europejskich rozgrywkach, oczywiście to musiała być Barca i to w takim momencie
1
Araujo jechany i słusznie, ale co zrobił Olmo przy pierwszym golu dla Interu... Makabracja
3
Wchodzi Araujo, De Jong oddaje mu opaskę, a obydwóch nie powinno być już w klubie xD
2
@KamQiX Sommer był wczoraj nie do złamania w decydujących momentach, w sumie Wojtkowi nie można też za dużo zarzucić
3
@Mixtape Jedyne trofeum w tym sezonie xD
1
@Maciek_FCB_23341 Stówka, na pocieszenie dodam, że Yamal ma 17 lat ;)
2
Boli podwójnie, bo Mediolan jest czerwony... Brawa dla chłopaków za walkę do końca, sezon czy 2 lata temu przy 0-2 skończyłoby się powtórką z Liverpoolu. Nie zmienia to jednak faktu, że Laporta musi stanąć na głowie żeby wzmocnić Flickowi skład w lato, zacząłbym od pozbycia się Araujo i ściągnięcia Taha za free
27
Ktoś tu porównał dzisiejsze odpadnięcie do Romy czy Liverpoolu, współczuję odklejenia
0
@DeXt3rVeB Kowal on fire
0
@tbas Tak samego niewiadomo czy gdyby wyczyścił tę akcję to Sommer nie strzeliłby z 80m po oknie
0
@tbas Gdyby nie on nie byłoby nawet dogrywki, jeśli kogoś winić to raczej Araujo, który wszedł i zyebał wygrany mecz
12
Beka z typów co jadą po Martinie, gość dał 2 asysty na remis, a przy golu 3-3 był faulowany, ale łysy atencjusz nawet nie śmiał tego sprawdzić wraz ze swoimi fumflami z varu
0
Z piekła do nieba i z powrotem, a to wszystko w ciągu brakujących 2 minut... Yamal jest geniuszem, da Nam jeszcze mnóstwo radości
1
@neymarjr_143 Barca - Chelsea 2012
0
Oby Barca zaorała dziś tę twierdzę betonu
0
Mediolan jest czerwony, dajcie Nam podwójny win