vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Boli podwójnie, bo Mediolan jest czerwony... Brawa dla chłopaków za walkę do końca, sezon czy 2 lata temu przy 0-2 skończyłoby się powtórką z Liverpoolu. Nie zmienia to jednak faktu, że Laporta musi stanąć na głowie żeby wzmocnić Flickowi skład w lato, zacząłbym od pozbycia się Araujo i ściągnięcia Taha za free
27
Ktoś tu porównał dzisiejsze odpadnięcie do Romy czy Liverpoolu, współczuję odklejenia
0
@DeXt3rVeB Kowal on fire
0
@tbas Tak samego niewiadomo czy gdyby wyczyścił tę akcję to Sommer nie strzeliłby z 80m po oknie
0
@tbas Gdyby nie on nie byłoby nawet dogrywki, jeśli kogoś winić to raczej Araujo, który wszedł i zyebał wygrany mecz
12
Beka z typów co jadą po Martinie, gość dał 2 asysty na remis, a przy golu 3-3 był faulowany, ale łysy atencjusz nawet nie śmiał tego sprawdzić wraz ze swoimi fumflami z varu
0
Z piekła do nieba i z powrotem, a to wszystko w ciągu brakujących 2 minut... Yamal jest geniuszem, da Nam jeszcze mnóstwo radości
1
@neymarjr_143 Barca - Chelsea 2012
0
Oby Barca zaorała dziś tę twierdzę betonu
0
Mediolan jest czerwony, dajcie Nam podwójny win
6
Wytrzymać pierwszy kwadrans bez wtopy, im dalej w las tym powinno być łatwiej. Flickwagen wjeżdża na włoską glebę, pali gumę, robi zadymę i zwija w kierunku Monachium.
0
@marcin62 2027
0
@PizzerMan Czekamy na rozstrzelanie makaroniarzy
0
To jeszcze tylko wybory, wakacje, Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Sylwester, Nowy Rok, Wielkanoc, majówka i będzie można zagrać w nowe GTA
2
Biejat zapodaje Nawrockiego do prokuratury xD
niezła kampania wyborcza, taka szczęśćdziesiątka
8
@Eklerek Przerażające
19
@PIWOSZ89 chyba Ty pod lewiatanem
5
Makarony będą cisnąć od początku żeby przy ewentualnej bramce móc zamurować się od 15 min, trzeba przetrwać pierwszy kwadrans, później będzie coraz łatwiej i robimy ich na aldente
1
@Ojciec5tkidzieci jo, egzperd
0
@Trojanek23 Szczęście albo sraczka w obronie
1
@BorzyKrzys Będą ciężary, coś jak w sobotnie deszczowe popołudnie w Stoke
7
@BorzyKrzys I zremisował z Barcą na jej terenie waląc 3 bramki
5
@Kgorecki2500 Sensejszyn
0
@lajcior lajcior
0
@lajcior Vasquez XD
0
@AlwaysBlaugrana To, że jutro jest najbliższy mecz i jeśli przegramy to odpadamy, przegramy z Realem to dalej jesteśmy pierwsi
15
Tylko Inigo bez szarży ofensywnych
0
@AlwaysBlaugrana Chyba zapomniałeś o jutrzejszym gdzie nie ma marginesu błędu
4
Dopiero zobaczyłem, że "Joka" nie żyje, ale boli :/
1
Szkoda, +6 przed klasykiem to możnaby wyjść Ter Stegenem na 9, ale cóż