2

Boli podwójnie, bo Mediolan jest czerwony... Brawa dla chłopaków za walkę do końca, sezon czy 2 lata temu przy 0-2 skończyłoby się powtórką z Liverpoolu. Nie zmienia to jednak faktu, że Laporta musi stanąć na głowie żeby wzmocnić Flickowi skład w lato, zacząłbym od pozbycia się Araujo i ściągnięcia Taha za free

27

Ktoś tu porównał dzisiejsze odpadnięcie do Romy czy Liverpoolu, współczuję odklejenia

0

@DeXt3rVeB Kowal on fire

0

@tbas Tak samego niewiadomo czy gdyby wyczyścił tę akcję to Sommer nie strzeliłby z 80m po oknie

0

@tbas Gdyby nie on nie byłoby nawet dogrywki, jeśli kogoś winić to raczej Araujo, który wszedł i zyebał wygrany mecz

12

Beka z typów co jadą po Martinie, gość dał 2 asysty na remis, a przy golu 3-3 był faulowany, ale łysy atencjusz nawet nie śmiał tego sprawdzić wraz ze swoimi fumflami z varu

0

Z piekła do nieba i z powrotem, a to wszystko w ciągu brakujących 2 minut... Yamal jest geniuszem, da Nam jeszcze mnóstwo radości

1

@neymarjr_143 Barca - Chelsea 2012

0

Oby Barca zaorała dziś tę twierdzę betonu

0

Mediolan jest czerwony, dajcie Nam podwójny win

6

Wytrzymać pierwszy kwadrans bez wtopy, im dalej w las tym powinno być łatwiej. Flickwagen wjeżdża na włoską glebę, pali gumę, robi zadymę i zwija w kierunku Monachium.

0

@marcin62 2027

0

@PizzerMan Czekamy na rozstrzelanie makaroniarzy

0

To jeszcze tylko wybory, wakacje, Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Sylwester, Nowy Rok, Wielkanoc, majówka i będzie można zagrać w nowe GTA

2

Biejat zapodaje Nawrockiego do prokuratury xD
niezła kampania wyborcza, taka szczęśćdziesiątka

8

@Eklerek Przerażające

19

@PIWOSZ89 chyba Ty pod lewiatanem

5

Makarony będą cisnąć od początku żeby przy ewentualnej bramce móc zamurować się od 15 min, trzeba przetrwać pierwszy kwadrans, później będzie coraz łatwiej i robimy ich na aldente

1

@Ojciec5tkidzieci jo, egzperd

0

@Trojanek23 Szczęście albo sraczka w obronie

1

@BorzyKrzys Będą ciężary, coś jak w sobotnie deszczowe popołudnie w Stoke

7

@BorzyKrzys I zremisował z Barcą na jej terenie waląc 3 bramki

5

@Kgorecki2500 Sensejszyn

0

@lajcior lajcior

0

@lajcior Vasquez XD

0

@AlwaysBlaugrana To, że jutro jest najbliższy mecz i jeśli przegramy to odpadamy, przegramy z Realem to dalej jesteśmy pierwsi

15

Tylko Inigo bez szarży ofensywnych

0

@AlwaysBlaugrana Chyba zapomniałeś o jutrzejszym gdzie nie ma marginesu błędu

4

Dopiero zobaczyłem, że "Joka" nie żyje, ale boli :/

1

Szkoda, +6 przed klasykiem to możnaby wyjść Ter Stegenem na 9, ale cóż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?