0

@Comentateiro Tak samo Mentzen i Bosak

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jak to pachołki madryckie, o czym Wy mówicie

0

Fati wyglądał lepiej niż Ferran, chyba najlepszą opcją będzie Olmo na fałszywej 9

1

@Kubsoleon Ten kto coś wygra, głównie LM

5

@Vurt Super, oby tak dalej

7

@axegrinder Yamal?

3

Strzały z kąta, z którego Leo rzadko próbował nie są kluczem do zwycięstwa

0

@jacobFCB do maja

0

Flickr jak nie rotuje to w ogóle, ale jak zaczyna to na pełnej

0

Chłop co porotował

3

@BorzyKrzys Tusk musi mieć pionka, a nie gościa, który mógłby mu się postawić

0

Za awans do finału dają więcej niż zwycięstwo w nim xd

1

@kuz To nie komedia tylko dramat, bo jeden z tych pachołków będzie głową państwa

7

Komentarz usunięty

22

@Eklerek Jaki to bezjajeczny gnom xD

1

Gala spopularyzował słowo "obrzydliwe" i teraz obie strony na tym jadą, przypomina mi to premierę Gran Turismo 5 i jedną recenzję gdzie ktoś użył określenia "sterylne" i znafcy na forach mielili to do porzygu xD

2

@NeroTFP1 Tam nie powinna podjechać policja tylko śmieciarka

0

I cyk komisja: wstał to nie było tak źle, 2 mecze i jedziemy dalej

0

@FcPortoFan1999 cytując klasyka: graliby do jutra i nic by nie strzelili

0

Mecz na poziomie b-klasy

0

@Barca_bwo dlatego gra gdzie gra

0

Ale ten hindus jest żałosny z tym nurkowaniem

0

@FcPortoFan1999 i dostaną dwie xd

0

Rzadkie to Alaves, musieliby grać chyba 11 na 7 żeby coś ugrać

7

Od małego marzyłem o kibicowaniu Alaves

0

Musi paść parę scheisse na rozbudzenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie Bastoni lol

0

@VinDiesel a kto to clemente

0

@gumaz siedziałem na polskim w wieczorówce i wleciała baba 40+ z dramaturgicznym głosem, że prezydent nie żyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?