vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Tak samo Mentzen i Bosak
0
@LeoMessiiBarcaPepa Jak to pachołki madryckie, o czym Wy mówicie
0
Fati wyglądał lepiej niż Ferran, chyba najlepszą opcją będzie Olmo na fałszywej 9
1
@Kubsoleon Ten kto coś wygra, głównie LM
5
@Vurt Super, oby tak dalej
7
@axegrinder Yamal?
3
Strzały z kąta, z którego Leo rzadko próbował nie są kluczem do zwycięstwa
0
@jacobFCB do maja
0
Flickr jak nie rotuje to w ogóle, ale jak zaczyna to na pełnej
0
Chłop co porotował
3
@BorzyKrzys Tusk musi mieć pionka, a nie gościa, który mógłby mu się postawić
0
Za awans do finału dają więcej niż zwycięstwo w nim xd
1
@kuz To nie komedia tylko dramat, bo jeden z tych pachołków będzie głową państwa
7
Komentarz usunięty
22
@Eklerek Jaki to bezjajeczny gnom xD
1
Gala spopularyzował słowo "obrzydliwe" i teraz obie strony na tym jadą, przypomina mi to premierę Gran Turismo 5 i jedną recenzję gdzie ktoś użył określenia "sterylne" i znafcy na forach mielili to do porzygu xD
2
@NeroTFP1 Tam nie powinna podjechać policja tylko śmieciarka
0
I cyk komisja: wstał to nie było tak źle, 2 mecze i jedziemy dalej
0
@FcPortoFan1999 cytując klasyka: graliby do jutra i nic by nie strzelili
0
Mecz na poziomie b-klasy
0
@Barca_bwo dlatego gra gdzie gra
0
Ale ten hindus jest żałosny z tym nurkowaniem
0
@FcPortoFan1999 i dostaną dwie xd
0
Rzadkie to Alaves, musieliby grać chyba 11 na 7 żeby coś ugrać
7
Od małego marzyłem o kibicowaniu Alaves
0
Musi paść parę scheisse na rozbudzenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie Bastoni lol
0
@VinDiesel a kto to clemente
0
@gumaz siedziałem na polskim w wieczorówce i wleciała baba 40+ z dramaturgicznym głosem, że prezydent nie żyje