vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker ale Modrić nie bazował na szybkości i wykończeniu xd
18
@Kgorecki2500 cóż szkodzi obiecać
1
Nawrocki to porażka wizerunkowa, już widzę jak stoi przy Trumpie czy innym Macronie i tępo szczerzy zęby
24
@Starrk weź gościu skończ już z tą kampanią peło na rambli, każdy zagłosuje tak jak będzie chciał i nie truj już
6
ManU przydałby się taki Ten Hag i 700 mln na transfery
1
@norbi77 ale co Ty chcesz za Matheusa Fernandesa?
0
@LOPEZ16 Obaj nadają się wyłącznie na rezerwę, a pierwszy skład powinien być uzupełniony młodym talenciakiem
1
@blakkudium +Lenglet, Olmo za 100 też bym puścił
1
@Pedri16Future potężny performance Julki
5
@kanver_ Na Ter Stegenie to stoi od 10 lat i o ile miał przebłyski tak bardziej kojarzy mi się z porażkami niż zwycięstwami
1
@lajcior a w cenie f30 masz nowego fiata w salonie i co z tego, chłop pyta o insignie.
@Deviler Podobno jest problem z częściami zamiennymi w oplu odkąd przejął go stellantis, najlepiej popytaj na jakimś forum insignii
0
@bezalkoholowy Pijak dostał kredyt, a Nawrocki nie, czego nie rozumiesz XD
5
@capricornusjrk Myślę, że Rafał myśli podobnie, w sumie zależy w jaki dzień zapytasz
0
@lajcior Czaskoski
1
@gumaz zależy jako kto identyfikuje się
1
Tak, to czego Real potrzebuje to lewoskrzydłowy XD
4
@MeAndSwan Pomyślmy którego klubu może być kibicem, hmm
3
Chyba lepiej żeby Laporta jednak nie miał tych pieniędzy skoro chce je tak przepalać xD
0
@barteq Najpierw Olmo, teraz Diaz zamiast gościa, który powinien tu być rok temu
0
@bartekvisca Błąd to wystawienie Mentzena zamiast Bosaka, ale w parlamentarnych są już na wygranej, bez nich nie będzie koalicji
8
Diaz za 80 mln brzmi tak niedorzecznie, że jestem w stanie uwierzyć w ten transfer szwagrów
0
Komentarz usunięty
1
To jest kandydat, a nie jakieś przebierańce xD
1
@lucca87 ale Ter Stegen nie bronił w LM, co nie zmienia faktu, że nowy GK do pierwszego składu, a Szczena na ławke
0
@Objectivo To co mówią, a co zrobią trzeba czytać na odwrót, patrz chociażby Kukiz
@HarveySpecter Koalicja z pisem skończy się dla konfederacji tak jak taniec trzeciej drogi z ko, twarde lądowanie przy progu wyborczym
0
Mentzen o 12 przekaże komu udzieli poparcia w II turze. Raczej bez niespodzianek będzie to Nawrocki.
Kłopoty kłopoty Trzaskowskiego.
2
najpierw walim dynks potem szczura
5
Bążur, jedzmy razem prince polo i patrzmy jak potężny europejczyk błaga o głosy
4
Komentarz usunięty
11
Obaj są żałośni, obaj są marionetkami swoich partii, ale wizja władzy totalnej człowieka, który chciał karać Polskę za nieprzyjmowanie migrantów jest dla mnie zbyt przerażająca