2

@partymaker ale Modrić nie bazował na szybkości i wykończeniu xd

18

@Kgorecki2500 cóż szkodzi obiecać

1

Nawrocki to porażka wizerunkowa, już widzę jak stoi przy Trumpie czy innym Macronie i tępo szczerzy zęby

24

@Starrk weź gościu skończ już z tą kampanią peło na rambli, każdy zagłosuje tak jak będzie chciał i nie truj już

6

ManU przydałby się taki Ten Hag i 700 mln na transfery

1

@norbi77 ale co Ty chcesz za Matheusa Fernandesa?

0

@LOPEZ16 Obaj nadają się wyłącznie na rezerwę, a pierwszy skład powinien być uzupełniony młodym talenciakiem

1

@blakkudium +Lenglet, Olmo za 100 też bym puścił

1

@Pedri16Future potężny performance Julki

5

@kanver_ Na Ter Stegenie to stoi od 10 lat i o ile miał przebłyski tak bardziej kojarzy mi się z porażkami niż zwycięstwami

1

@lajcior a w cenie f30 masz nowego fiata w salonie i co z tego, chłop pyta o insignie.
@Deviler Podobno jest problem z częściami zamiennymi w oplu odkąd przejął go stellantis, najlepiej popytaj na jakimś forum insignii

0

@bezalkoholowy Pijak dostał kredyt, a Nawrocki nie, czego nie rozumiesz XD

5

@capricornusjrk Myślę, że Rafał myśli podobnie, w sumie zależy w jaki dzień zapytasz

0

@lajcior Czaskoski

1

@gumaz zależy jako kto identyfikuje się

1

Tak, to czego Real potrzebuje to lewoskrzydłowy XD

4

@MeAndSwan Pomyślmy którego klubu może być kibicem, hmm

3

Chyba lepiej żeby Laporta jednak nie miał tych pieniędzy skoro chce je tak przepalać xD

0

@barteq Najpierw Olmo, teraz Diaz zamiast gościa, który powinien tu być rok temu

0

@bartekvisca Błąd to wystawienie Mentzena zamiast Bosaka, ale w parlamentarnych są już na wygranej, bez nich nie będzie koalicji

8

Diaz za 80 mln brzmi tak niedorzecznie, że jestem w stanie uwierzyć w ten transfer szwagrów

0

Komentarz usunięty

1

To jest kandydat, a nie jakieś przebierańce xD


1

@lucca87 ale Ter Stegen nie bronił w LM, co nie zmienia faktu, że nowy GK do pierwszego składu, a Szczena na ławke

0

@Objectivo To co mówią, a co zrobią trzeba czytać na odwrót, patrz chociażby Kukiz
@HarveySpecter Koalicja z pisem skończy się dla konfederacji tak jak taniec trzeciej drogi z ko, twarde lądowanie przy progu wyborczym

0

Mentzen o 12 przekaże komu udzieli poparcia w II turze. Raczej bez niespodzianek będzie to Nawrocki.
Kłopoty kłopoty Trzaskowskiego.

2

najpierw walim dynks potem szczura

5

Bążur, jedzmy razem prince polo i patrzmy jak potężny europejczyk błaga o głosy

4

Komentarz usunięty

11

Obaj są żałośni, obaj są marionetkami swoich partii, ale wizja władzy totalnej człowieka, który chciał karać Polskę za nieprzyjmowanie migrantów jest dla mnie zbyt przerażająca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?